Skocz do zawartości

Jakie kanały byście chcieli?


_MICHAL_
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

O wielu kanałach o których mówicie można zapomnieć:

- NATIONAL GEOGRAPHIC - jeszcze przez długi czas tylko w C+

- DISCOVERY T&L (dawniej DISCOVERY TRAVEL) - Polsat sam z niego zrezygnował, a poza tym TRAVEL CHANNEL w niczym mu nie ustępuje

- ZONE HORROR - firmie Zone Media na razie nawet to nie przyszło do głowy żeby ten kanał w Polsce dystrybuować

 

Natomiast HBO...hmm, trudno powiedzieć, więcej o tym wątku pisałem w temacie: Pakiety CP

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Cyfrowym Polsacie zawszę mi się marzył kanał filmowy, ale taki z prawdziwego zdarzenia - napiszę jeszcze raz słownie:

f i l m o w y - to dla tych, którzy mają przypadłość do słowa premium.

I wiecie co na marzeniach, chyba pozostanę ?.

- :lol: -

 

Odświeżam i przytaczam ponownie swego posta aby wykrzyczeć: jak w treści powyżej - tego mi potrzeba i tego mi brak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kanałów Eurosportu nie będzie w CP!!!

Wysłałem e-maila do Eurosportu o treści

 

Witam.Mam pytanie jestem abonentem Cyfrowego Polsatu i czy jest planowanedołączenie kanałów Eurosport i Eurosport2 do oferty Cyfrowego Polsatu?Jeślinie to czy chociasz Cyfrowy Polsat prowadzi rozmowy o dołączenie tychkanałów do swojej oferty?

 

a oto co mi odpisali

 

Polsat Cyfrowy nie jest zainteresowany obecnością naszych kanałów na swojejplatformie.

 

Z poważaniem

Eurosport Polska

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szansy niestety alre niema!

Kanał ma umowe z C+

 

Ale czy ma tą umowę na wyłączność :?:

Bo jeśli nie to szanse są.

A jeśli ma na wyłączność, to czy wiesz kiedy się ta umowa kończy :?:

 

Bardzo mi zależy na tym kanale, a właściwie mojej mamie i nawet zastanawiam sie czy nie wykupić Cyfry+ , ale niestety pakiet w którym znajduje się ten kanał jest wart bagatela 58zł + 10 zł za wynajem dekodera :!::!::!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szansy niestety alre niema!

Kanał ma umowe z C+

 

Ale czy ma tą umowę na wyłączność :?:

Bo jeśli nie to szanse są.

A jeśli ma na wyłączność, to czy wiesz kiedy się ta umowa kończy :?:

 

Bardzo mi zależy na tym kanale, a właściwie mojej mamie i nawet zastanawiam sie czy nie wykupić Cyfry+ , ale niestety pakiet w którym znajduje się ten kanał jest wart bagatela 58zł + 10 zł za wynajem dekodera :!::!::!:

 

Ja sądzę że szanse są na włączenie tego kanału, sam bym go chciał zobaczyć na CP. Coś mi się nie podoba ta umowa na z C+, chyba nie jest ona jednak na wyłączność. Ja bym ci się radził wstrzymać z tą Cyfrą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Moja propozycja kanałów które bym chciał:

- TVP3 (nie mam wogule dostępu do tego kanału!)

- AXN Sci Fi

- AXN Crime

- Comedy Central

- kanały tematyczne TVP jak wystartują, głównie TVP Film i TVP Sport

- Discovery Travel & Livin (lubiłem go jak był jeszcze na CP jako Discovery Travel & Adventure, dla mnie osobiście trochę lepszy od Travel Channel)

- National Geogrphic

- Hallmark (kilka filmów fajnych, ale za dużo powtórek i za drogi)

- Viasat Explorer i Viasat Histor (miałem okazję kilka razy je oglądać i mi się podobają, chociaż też są za drogie)

- HBO i HBO2

- Disney Channel (kidyś miała być polska wersja, ale tak jak z innymi kanałami ucichło, tak był już z m.in.: Comedy1, Moto Polsat, Spektrum, MGM oraz inne których już się nie pamięta!)

Ale to tylko moje marzenia, ale dobrze by był, żeby chociaż dodali AXN Sci Fi, AXN Crime, Comedy Central, kanały TVP oraz ciekawe nowe kanały które będą wchodzić na polski rynek, tylko niestety jest jeden duży problem brak miejsca!

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...