Skocz do zawartości

Jakie kanały byście chcieli?


_MICHAL_
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Cyfrowy Polsat stracił w Polsacie Sport Ligę Mistrzów i Bundesligę coś co przyciągało ludzi.Teraz tego nie nadrobi już,bo TVN 24 SPORTnie włączą do CP a małe szanse są na włączenie Sport Klubu praktycznie zerwowe.Pozatym nie ma tu kanału filmowego z prawdziwego zdarzenia,bo Cinemax nie dorównuje HBO ani nawet C+.Ta TV jest tania stosunkowo,ale w kablówce cena taka sama a i programy bardzo podobne i nie trzeba płacić kilku stów za dekoderek.Cyfrowy Polsat więć schodzi na dalszy plan w rozgrywce z innymi platformami.Jeżeli ITI nie będzie tak droga jak C+ i włączy ciekawe programy na swoją platforme(tvp sport,sportklub,programy te obecnie najpopularniejsze jak polsaty,tvp oraz kilka nowych) to może stać się gigantem.Ale możemy doczekać się sytuacji,gdzie w Polsacie nie będzie TVN-u,w TVN-ie Polsatu a w C+ TVN-u i Polsatu i wtedy kto ma jeden telewizor to będzie wielki ból.Dziwne,że TVP nie robi platformy,ale pewnie tylko dlatego że jest publiczna i tego nigdy zatem nie zrobi.Może zaraz HBO wejdzie na polski rynek z jakos platformą np.ich zestaw programów-HBO 1 I 2,AXN,CINEMAXY plus te tvp,polsaty,tvn-y i co wtedy by było?Być może w ameryce czy gdzie jest już taka platforma hbo,tylko tam lecą super filmy(mam hbo) ale zero sportu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cyfrowy Polsat stracił w Polsacie Sport Ligę Mistrzów i Bundesligę coś co przyciągało ludzi.Teraz tego nie nadrobi już,bo TVN 24 SPORTnie włączą do CP a małe szanse są na włączenie Sport Klubu praktycznie zerwowe.Pozatym nie ma tu kanału filmowego z prawdziwego zdarzenia,bo Cinemax nie dorównuje HBO ani nawet C+.Ta TV jest tania stosunkowo,ale w kablówce cena taka sama a i programy bardzo podobne i nie trzeba płacić kilku stów za dekoderek.Cyfrowy Polsat więć schodzi na dalszy plan w rozgrywce z innymi platformami.Jeżeli ITI nie będzie tak droga jak C+ i włączy ciekawe programy na swoją platforme(tvp sport,sportklub,programy te obecnie najpopularniejsze jak polsaty,tvp oraz kilka nowych) to może stać się gigantem.Ale możemy doczekać się sytuacji,gdzie w Polsacie nie będzie TVN-u,w TVN-ie Polsatu a w C+ TVN-u i Polsatu i wtedy kto ma jeden telewizor to będzie wielki ból.Dziwne,że TVP nie robi platformy,ale pewnie tylko dlatego że jest publiczna i tego nigdy zatem nie zrobi.Może zaraz HBO wejdzie na polski rynek z jakos platformą np.ich zestaw programów-HBO 1 I 2,AXN,CINEMAXY plus te tvp,polsaty,tvn-y i co wtedy by było?Być może w ameryce czy gdzie jest już taka platforma hbo,tylko tam lecą super filmy(mam hbo) ale zero sportu.

 

Z tego co się orientuje to CP i C+ ma podpisaną umowe na rozpowszechnianie kanałów TVN

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co wiem to TVN Sport ma być podobno nadawany jako kanał HD, a to już inny problem, TVN by mógł go udostępnić, ale po co skoro, ani C+, ani CP jak narazie nie udostępniają dekoderów które by odbierały kanały HD. Z drugiej strony CP i C+ mogą mieć długo terminową umowe na obecnie nadawane kanały TVN, a tych jak narazie teraz nie ma. Jeśli wracając do tematu to myślę, że na dzień dzisiejszy to prawdopodobne, że do CP dojdą AXN Sci Fi, AXN Crime, Comedy Central i kanały tematyczne TVP, ale to też nic na 100%.

 

Sproszczenie, chodziło mi, że narazie nie ma nowych kanałów tematycznych TVN i nie ma co gdybać. Jedno jest pewne obecne kanały TVN dostępne na CP jak narazie nie opuszczą CP, bo mają długoterminowe umowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TAK Z CIEKAWOSCI CHCIALBYM WIEDZIEc co to za kanały tematyczne i co zesport jest w hbo,jak ktoswiec niech pisze

 

No więc takie ma kanały tematyczne:

 

HBO

HBO2

HBO Signature

HBO Family

HBO Comedy

HBO Zone

HBO Latino

oraz

HBO HD

HBO on Demand

HBO PPV

 

oraz kanały Cinemax-u

 

Cinemax

moreMax

actionMax

thrilerMax

5starMax

WMax

OuterMax

@Max

Cinemax on Demand

Cinemax HD

 

_______

 

Czylikanałów tematycznych HBO jest sporo

 

PS

 

Zapomniałem powiedzieć jaki to sport jest na HBO:

Boks przedewszystkiem w usłudze VOD, sam luknij

http://www.hbo.com/sports/index.shtml?n ... a1=topnav4

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TAK Z CIEKAWOSCI CHCIALBYM WIEDZIEc co to za kanały tematyczne i co zesport jest w hbo,jak ktoswiec niech pisze

 

No więc takie ma kanały tematyczne:

 

HBO

HBO2

HBO Signature

HBO Family

HBO Comedy

HBO Zone

HBO Latino

oraz

HBO HD

HBO on Demand

HBO PPV

 

oraz kanały Cinemax-u

 

Cinemax

moreMax

actionMax

thrilerMax

5starMax

WMax

OuterMax

@Max

Cinemax on Demand

Cinemax HD

 

_______

 

Czylikanałów tematycznych HBO jest sporo

 

PS

 

Zapomniałem powiedzieć jaki to sport jest na HBO:

Boks przedewszystkiem w usłudze VOD, sam luknij

http://www.hbo.com/sports/index.shtml?n ... a1=topnav4

 

Bardzo ciekawa lista kanałów! Nie ma co USA to jeszcze w wieeeeeeelu dziedzinach potęga. Myślałem trochę kiedyś o przeprowadzce do L.A., ale na razie to odchodzi na dalszy plan. :) Mam różne powody.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ciekaweco wtych tv jest,hbo prv?ze sport wiedziałem,że jest boks ale myślałem żeteżcoś innego może,dziwne że w polsce jest tylko hbo i hbo2,a takze cinemax 1 i2 oraz axn,

 

Cinemax2 jest tylko w Europie niema go natomiast w USA! Za,miast niego mogli by dać actionMax

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dlamnie kanał informacyjny Dla Abonentów powinien wyglądać tak:

 

-pokazówki kanałów Pakietu Familijnego i Relax Mix

-pokazy dekoderów Echostar i Samsung

-przedstawienie obecnych promocji i ofert

-informacje na temat nowych usług

-podanie adresów i nr telefonów i wmaili do BOKu

-zapowiedzi premier na Cinemaxie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiecie co....smieszy (nie denerwuje wcale,zeby nikt na mnie nie najezdzal) to gdybanie bardziej niz podobne w ITI.Wyglada bowiem na to,ze przyszlosc CP potrwa max rok,wiec porazajacych inwestycji tam akurat bym sie nie spodziewal...Oni zostana wchlonieci,przez kogo nie wiem,nie bede spekulowal,ale sam w sobie CP nie ma zadnej przyszlosci.Sorry,za to ze moglem kogos dotknac,nie mialem takiego celu.rozwijac swojej tezy nie bede,bo nie mam wiekszych podstaw,poza obserwacja rynku..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiecie co....smieszy (nie denerwuje wcale,zeby nikt na mnie nie najezdzal) to gdybanie bardziej niz podobne w ITI.Wyglada bowiem na to,ze przyszlosc CP potrwa max rok,wiec porazajacych inwestycji tam akurat bym sie nie spodziewal...Oni zostana wchlonieci,przez kogo nie wiem,nie bede spekulowal,ale sam w sobie CP nie ma zadnej przyszlosci.Sorry,za to ze moglem kogos dotknac,nie mialem takiego celu.rozwijac swojej tezy nie bede,bo nie mam wiekszych podstaw,poza obserwacja rynku..

 

A dlaczego uważasz że przed CP nie ma żadnej przyszłości :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dlamnie kanał informacyjny Dla Abonentów powinien wyglądać tak:

 

-pokazówki kanałów Pakietu Familijnego i Relax Mix

-pokazy dekoderów Echostar i Samsung

-przedstawienie obecnych promocji i ofert

-informacje na temat nowych usług

-podanie adresów i nr telefonów i wmaili do BOKu

-zapowiedzi premier na Cinemaxie

Tak, jakby skopiować Kultura+ i Info+ z Cyfry. Pomysł dobry, można by zrobić 2 kanały w Polsacie. Na jednym oferta, dekodery, promocje, nowości, kontakt (telefon, email). Na drugim zapowiedzi premier na kanałach filmowych, sportowych i premier kinowych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

-pokazówki kanałów Pakietu Familijnego i Relax Mix

-pokazy dekoderów Echostar i Samsung

-przedstawienie obecnych promocji i ofert

-informacje na temat nowych usług

-podanie adresów i nr telefonów i wmaili do BOKu

-zapowiedzi premier na Cinemaxie

Tak, jakby skopiować Kultura+ i Info+ z Cyfry. Pomysł dobry, można by zrobić 2 kanały w Polsacie. Na jednym oferta, dekodery, promocje, nowości, kontakt (telefon, email). Na drugim zapowiedzi premier na kanałach filmowych, sportowych i premier kinowych.

 

Jako abonent Cp i swego czasu C+, nigdy z tych kanałów nie korzystałem i nie korzystam. Po co?, gdyby były jeszcze w kanale otwartym, to działałyby jako wabik. W obecnej formie, to nawet szkoda miejsca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A kojarzycie kanały promocyjne CanalSat z Astry? MOSAIQUE ? :P Co o takim czymś sądzicie ? :)

 

Całkiem fajna sprawa, bo praktycznie można obejrzeć każdy kanał, nawet premium tylko że w strasznie maleńkim okienku. Ale za to można wybrać sobie całkowicie samodzielną fonię, więc jak się ktoś uprze... :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A kojarzycie kanały promocyjne CanalSat z Astry? MOSAIQUE ? :P Co o takim czymś sądzicie ? :)

 

Mi się taka forma promocji podoba, bo w praktyce to można oglądać sporą część oferty za darmo - dźwięk można przecież wybrać. Jedyna wada to mały obraz :wink:

 

EDIT: Telefon mi przerwał pisanie i @vince mnie uprzedził ;) Dokładnie to samo mamy na myśli ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...