Skocz do zawartości

Jakie kanały byście chcieli?


_MICHAL_
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

tak się zastanawiałem w jakim temacie zadać to pytanie i w końcu wygrałem ten. jak wiadomo cp pobiera kanały tvp1 i tvp 2 z anteny i jest to zgodne z prawem.A dlaczego nie może w podobny sposób postapić z tvp info? przecież ten kanał powinien dzialac na podobnej zasadzie jak tvp1 i tvp2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I dobrze że nie ciągną bo nie zniósł bym kolejnego analogu w CP wystarczy mi już TVP1 TVP2 oraz TVN(którego i tak wyrzuciłem zaraz po jego dodaniu) a TVP info można oglądać na CP w cyfrowym przekazie wystarczy zrobić zeza na astrę lub kupić sobie monoblocka, założyć na talerz, wyszukać i dodać do listy ulubionej (z wyjątkiem posiadaczy Echozłomu DSB-717A) także po co nam kolejny śmieć analogowy 8)8)

@Speedy 179 ciekawe po co jak nawet 3/4 z tych kanałów byś nie oglądał :lol:

@maniek2007 właśnie sam się zastanawiam dla czego CC nie ma jeszcze w ofercie CP :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja to bym chciał ze 200 kanałów jeszcze, tak jakbym zaczął po nich klikać to żeby mi zeszło do rana :lol2:

 

Pozdrowienia.;)

Zainstaluj sobie Astre , będziesz miał ponad 1000 kanałów i zapewniam Cię , że do rana nie zdążysz przelecieć

wszystkich , chociażby pobierznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po jakiego czorta mieliby testować to u siebie? Przecież to nie miałoby najmniejszego sensu! Od tego mają już aktywne przekazy, żeby na nich testować, a plansze są maksymalnie zbędne. Wystarczy poinformować, nie trzeba dawać żadnych plansz. HBO to inna sprawa ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4. NRJ HITS - tylko w pakiecie muzyka dla stałych abonentów

5. Dużo innych kanałów muzycznych tj Deluxe music, nrj groove, nrj poprock itp

ad. 4 Kanał kodowany i raczej niezainteresowany wejściem na polski rynek :P

ad. 5 Dwa ostatnie nie nadają satelitarnie z tego co pamiętam, więc szans nie ma. A jak chcesz Deluxe Music to zapraszam na Astrę 19,2E i dodaj go do swojej listy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ mysz.extra.edition jakie Ty masz marzenia :lol: . TVP może kiedyś zagości w lepszej jakości (szybciej jednak zdąrzą FilmBoxy do CP dołączyć niż wszystkie kanały TVP :lol2: ). MTV Two - zapomnij, CP nie ma miejsca na transporderach, a gdyby im tak zależało to już dawno pobierali sygnał MTV Two z transpordera Cyfry+. Może coś się zmieni jak kanały MTV (t.j. MTV Hits UK, MTV Dance, MTV Two zaczną być nadawane z Hot Birda bezpośrednio z transpordera MTV Networks). Kanały NRJ - nie wygłupiaj się. NRJ Hits nadaje z Astry 19.2'E w wersji kodowanej, a kanały tematyczne NRJ tak jak Pop & Rock nadają tylko w internecie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...