Skocz do zawartości

Jakie kanały byście chcieli?


_MICHAL_
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jest coś takiego, jak tajemnica handlowa. Dużym prawdopodobieństwem jest to, że pracownicy CP nie mówią prawdy, bądź całej prawdy. Druga możliwość to taka, że użytkownicy forum robią sobie żarty. Nie na darmo mam na imię Tomasz (niewierny Tomasz :wink: ), więc jak nie zobaczę danego kanału w CP, to nie uwierzę :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poza tym wszystkim mysle że polsat jeśli chce wszystkich zaskoczyć to powinien startować z promocją jak najwcześniej bo inne platformy mają już dość dobre propozycje dla abonentów a szerokie grono tv kablowch przygotowuje swoje promocje na grudzień wiec polsat powinien zadziałać natychmiastowo - a kuchnia tv jest na wyłączność w C+ ?? wydawało mi siężę w N też jest

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie prawie wszystkie są niekodowane, łącznie z TVP HD (jak na razie). Mogli by dorzucić do pakietu Relax Mix TVP Sport i TVP HD.

A to niby czemu? Nie mam zamiaru płacić większego abonamentu dla kanału telewizji publicznej

TVN Historia i TVN Lingua, to był by strzał w dziesiątkę, przynajmniej dla mnie.

Dla mnie też. Jakby dali TVN Historia to wogóle byłoby super :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pewne informacje, że do końca stycznia 2009 dojdą: Comedy Central, 4x Filmbox, pozostałe TVN'y, Nickelodeon, Discovery HD, Movies 24, Religia tv., Kids Co

Może skomentuje propozycje poszczególnych kanałów:

Comedy Central - Jestem za! Bardzo ciekawe seriale i programy rozrywkowe.

FilmBox, FilmBox Extra, FilmBox Family - Jestem za! Jak dla mnie, to FilmBox ma ciekawe filmy w swojej ofercie. Może wezmę tą opcję dodatkową, ale zależy jaka będzie cena. Może zrobią tak samo, jak z HBO, że dadzą najniższą cenę na rynku. Ja proponuje 10 zł, albo mniej.

FilmBox HD - Filmy ciekawe, dobra jakość HD, ale mnie ten kanał nie obchodzi, bo i tak go nie obejrzę, bo nie mam TV i dekodera HD.

Pozostałe TVN`y - Czyli pewnie dojdą TVN Lingua (oby!), TVN CNBC Biznes i TVN Warszawa, bo TVN HD jest na wyłączność w n i raczej go nie oddadzą oraz Discovery TVN Historia, ale na ten kanał też nie liczę, bo jest na wyłączność w telewizji nowej generacji n.

Nickelodeon - Kanał mnie nie interesuje.

Discovery HD - Treść niezła, obraz też (n-ka zdecydowanie obcięła bitrate na tym kanale, i nie jest to taka jakość, jak kiedyś, ale mam nadzieję, że CP będzie go nadawał z własnego transpondera, więc może jakość będzie lepsza). Też go jednak nie obejrzę.

Movies 24 - Jakość tragedia, ramówka też słaba, więc nie jestem zwolennikiem dodania tego kanału do oferty Cyfrowego Polsatu.

Religia.tv - Bardzo dobry i ciekawy kanał religijny. Jestem zdecydowanie na tak.

Kids Co - Kanał nie dla mnie.

 

Ogólnie to za dużo kanałów dla dzieci (aż dwa!). Moim zdaniem już teraz oferta dla dzieci jest wystarczająca. A dlaczego nie chcą dołączyć Viasat Explorer, Viasat History, The History Channel SD i The History Channel HD? :/ Przecież gdyby te kanały dołączyli to oferta dokumentalna znacząco by się w CP poprawiła, bo wtedy były by wszystkie Discovery (liczę, że dojdzie Discovery HD, ale brakowało będzie Discovery Travel&Living, które zastępuje Travel Channel), wszystkie Viasaty i The History Channel SD i HD. Dość dobra oferta kanałów popularno-naukowych. Może doszedł by długo zapowiadany Animax i Zone Horror i Thriller?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KAMILO2810 może mieć rację. Ja mam znajomego w cp i mi mówił że ma byc dużo niespodzianek i świąteczna promocja od połowy listopada. Polsat lubi zaskakiwać. Poczekał aż n i cyfra dołączy swoje nowe kanały i teraz rusza ze swoimi niespodziankami. Pierwsza z nich już sie pojawiła MTVN HD. CZY KTOŚ MYŚLAŁ O TYM KANALE ŻE GO DADZĄ. A tu nagle bach i jest. Planują do konca roku mieć 7-8 kanałów HD I DODAĆ też jakieś 8 SD. dodali 2 SD i 1 HD. Więc się pewnie szykują na kolejne niespodzianki . Oby się tylko nie spóźnili.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do końca roku 7-8 kanałów HD :?:, chyba 2010 roku. MTVN HD nie jest niespodzianką, bo wiadomo było, że w końcu kanał ten trafi do CP. Jakie to miały by niby być kanały ?: Discovery HD, TVP HD, BBC HD, Polsat HD ... :roll: i co dalej Twoim zdaniem ? Skąd CP wzięło by tyle miejsca na transponderach ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ lol tak jak pisze tomekb1976 było wiadomo, że niebawem MTVN HD dołączy do oferty CP. Co do reszty kanałów podchodzę z dystansem i twierdzę, żę dopóki nie zabaczę czy nie przeczytam oficjalnej informacji od CP to nie uwierzę. Kolejna kwestia (i tu się chyba powtórzę) każdy może sobie powiedzieć, że ma znajomego w CP i ten znajomy mu powiedział, że ... :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lista zyczen moze byc dluga.Wolalbym jednak zebym nie musial placic za kazdy nastepny kanal HD po 6 zl.Moze kiedy uda sie im w koncu dodac wiecej kanalow filmowych w wysokiej rozdzielczosci,stworza jeden pakiet gdzie wrzuca je wszystkie za jedna cena.Polsat Sport HD uwazam za pomylke.Nie mozna zadac oplaty za kanal w ktorym nic nie ma oprocz powtorek,tylko dlatego ze sa w HD.Taki kanal powinien byc czyms wyjatkowym nie tylko ze wzgledu na rozdzielczosc ale takze i zawartosc.

Czekam na Viasat History i Explorer,znam te kanaly i wiem ze sa ciekawe.MTVN Hd nie jest zly,jak dla mnie jest tam wiecej muzyki niz w Mtv Polska.Napewno za jakis czas dodadza BBC Hd i to tez moze byc ciekawa pozycja.Brakuje mi dobrego kanalu muzycznego w stylu dawnego MTV Europe,moze ktos wpadnie na pomysl uruchomienia kanalu z duza iloscia muzyki a nie z "durnymi" reality show.Jezeli chodzi kanaly filmowe to jako zwolennik kina klasycznego chetnie popatrzylbym na Filmboxy.Generalnie uwazam ze liczy sie jakosc nie ilosc wiec CP nie powinien przesadzac z dodawaniem kanalow na "sile" i zapychaniem transponderow.2 nowe kanaly dokumentalne i 2 filmowe to byloby cos pomijajac tak oczywiste pozycje jak Polsat HD i BBC HD.

Znajomi w CP....hmm dobre.Typowanie nowych kanalow przypomina mi gre w Toto.Pewnie juz niedlugo pojawia sie zaklady o to co "dojdzie".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...Wolalbym jednak zebym nie musial placic za kazdy nastepny kanal HD po 6 zl....

Jak będzie ich dużo, to pewno zrobią jedną paczkę kanałów HD po promocyjnej, niższej cenie.

...wrzucanie kolejnego programu hd, który nie różni się niczym od zwykłego to też chyba jest marnowanie miejsca na transponderze

Przyjemniej jest oglądać kanał typu Discovery w jakości HD. Co do Polsatu HD, to pewno będzie miał inną ramówkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pewne informacje, że do końca stycznia 2009 dojdą: Comedy Central, 4x Filmbox, pozostałe TVN'y, Nickelodeon, Discovery HD, Movies 24, Religia tv., Kids Co. Podobno są prowadzone rozmowy z tymi nadawcami, ale już tylko w kwestii ceny, bo chcą mieć najniższą aby nie podnosić za bardzo abonamentu. Na niektóre kanały już mają umowę ale chcą je wprowadzić na przełomie listopada i grudnia aby zrobić nową kampanię reklamową i chwalić się dołączeniem tak wielu kanałów.
No to zobaczymy, ja trzymam za słowo ;) Nick usera zapisany w notatniku wraz z treścią posta. No to czekamy do max. 31 stycznia 2009 roku, a jak są to "życzenia abonenta" to będą kłopociki. :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...