Skocz do zawartości

Jakie kanały byście chcieli?


_MICHAL_
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Moim zdaniem Baby TV, był by dobrym uzupełnieniem Pakietu Familijnego, ewentualnie Pakietu Bajka, w końcu na CP nie ma typowego kanału dla najmłodszych nszych pociech. Fakt, że jest Jetix Play i Boomerang, ale to już kanały bardziej dla trochę starszych najmłodszych widzów, takich od 3-4 roku w zwyż, zaś Baby TV jest bardziej dla dzieci zaczynających gaworzyć. Ja osobiści jestem za włączeniem do oferty CP tego kanału, ale my niestety nie mam za dzużego wpływu na to.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko najważniejszą sprawą w kanale promocyjnym wg. mnie jest to, żeby taki kanał był FTA ... jaki jest sens nadawania go tylko dla abonentów ? a takto jak ktos ma zwykły tunet FTA, właczy sobie taki kanał promocyjne, spodoba mu się jakaś oferta to wykupi abonament ;):P

Zgadzam się, ten kanał oraz Info+ z Cyfry powinny być FTA.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Czy ktoś z Was wie czy jest szansa na kanał z kinem rosyjskim a wcześniej radzieckim. Lektorów przecież nie brakowałoby. Tam też są arcydzieła filmowe, nie można przecież patrzeć na wschód przez jeden pryzmat. Romar7.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś z Was wie czy jest szansa na kanał z kinem rosyjskim a wcześniej radzieckim. Lektorów przecież nie brakowałoby. Tam też są arcydzieła filmowe, nie można przecież patrzeć na wschód przez jeden pryzmat. Romar7.

 

Wojna i Pokój - kanał filmowy na nowej platformie n .

 

-pozdrawiam :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcę zapytać czy coś ciekawego nadają na TMT, bo mam tylko HB z zezem na Astrę. Nigdy tego programu nie widziałem, czy mozliwe jest jego wejście do Cyfrowego Polsatu?

I jeszcze jedno. Co nadają na Test radio 2, mam pełny pakiet a to mi nie chodzi?

P.S. Do Moderatora: Wiem, że ,,Wojna i Pokój" będzie na ,,n". Pytałem o Cyfrowy Polsat. Romar7.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TMT to jest kanał ogólny, ale bardziej rozrywkowy. Jak chcesz wiedzieć co dokładnie nadają to wejdź na stronę: http://www.tmt.pl i przeglądnij ramówkę. Raczej wątpie, żeby wszedł do CP, ale w sumie nie jest to najgorszy kanał. Najbardziej mi w nim się podoba to, że jak nadają bajki, to tylko polskiej produkcji. Oprócz tego można tam znaleść trochę muzyki, programów motryzacyjnych i swego czasu było tam sporo całkiem dobrych filmów fabularnych w godzinach wieczornych. Jeśli chodzi o Test Radio 2, to nikt nie ma go rozkodowanego i tam testują radia, ale jakie, to może już oni sami zapomnieli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TMT kiedyś był na Hot Birdzie, ale wycofali się na Amosa (zbyt wysokie koszta wynajmu miejsca). Raczej tu nie wrócą (a jeśli nawet to nie prędko...)

 

Na Test Radio 2 leci Roxy FM; niestety testują, testują i wytestować nie mogą - leci już hohoho i jeszcze dłużej. Możliwe, że w końcu dołączą do oferty Roxy FM.

 

Wojna i Pokój to autorski kanał paczki n, więc do CP nie wejdzie na 100%

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niech jest to co jest tylko k***a niech poprawią jakośc bo nie da się tego [beep] oglądać. Co z tego że puścili Cinemaxy jak jakośc jest na poziomie kanału FTA POLONIA1.

 

 

Masz rację, aczkolwiek gdzieś na tym forum czytałem że Polonia1 nadawana z tr C+ ma nawet niezłą jakość, pewnie lepszą niż Cinemaxy :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...