Skocz do zawartości

Jakie kanały byście chcieli?


_MICHAL_
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

właśnie dzwoniłem do cyfry pani była gorąco zainteresowana co bym chciał zobaczyć za nowe kanały :brawo: pierwszy raz z tym się spotykam i jeszcze powiedziała ,że n-ka straci monopol po 1listopada na mgm Hd I DISCOVERY hd CZYLI będą walczyć o te kanały tak mi powiedziała :jupi: a ja powiedziałem , że mnie interesuje History channel HD i też sugestię zapisała! :D pierwszy raz mnie pozytywnie zaskoczyli :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

właśnie dzwoniłem do cyfry pani była gorąco zainteresowana co bym chciał zobaczyć za nowe kanały :brawo: pierwszy raz z tym się spotykam i jeszcze powiedziała ,że n-ka straci monopol po 1listopada na mgm Hd I DISCOVERY hd CZYLI będą walczyć o te kanały tak mi powiedziała :jupi: a ja powiedziałem , że mnie interesuje History channel HD i też sugestię zapisała! :D pierwszy raz mnie pozytywnie zaskoczyli :)

 

Też miałem taką sytuacje. Ładnie potrafią lukrować klientom, że zapisują ich sugestie i takie tam, ale mało z tym sugestii brane jest później gdy przychodzi co do czego jak dołączają nowe kanały. W MGM HD w Cyfrze+ raczej nie wierze. Co do Discovery HD to pewnie i konkurencji z czasem się pojawi jak wyłączność w n się skończy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spójrzcie prawdzie w oczy. zobaczcie jak trudno jednej z platform mieć jakiś wybitny kanal tylko dla siebie. polsat niby ma polsaty, ale co w tym wybitnego. cyfra ma "elitarne" canal+ ale i one nei są wad pozbawione. n-ka moze i ma MGM-HD, ale na dobrą sprawę puszcza filmy "stare". 95% kanałow jest dostępnych w każdej z platform i nie oszukujmy się wszystkim platformom łatwiej jest pozyskać do oferty kanał "ogólnodostępny" niż wyszukać coś wyjątkowego i tym bardziej podpisać nań klauzulę wyłączności. Kiedyś mówiło się, że HBO to kanały wyjątkowe-exkluzywne itp itd, ale sami spójrzcie co one sobą reprezentują od kiedy są dostępne w każdej z platform. przeciez to jest dramat, który poza nazwą nie ma nic wspólnego z HBo z "ameryki".

Zawsze się zastanawiałem, czy nie da się podpisać umów na jakieś amerykańskie abc/nbc i tego typu popularne tam kanały. przecież nie trzeba podstawiać do tych filmów lektorów tylko wstawić napisy - niech się "dzieciarnia" anglika uczy. No ale jak widać to są marzenia, tak samo marzeniem jest to, że ktoś wysłucha i ustosunkuje się do próśb zwykłych klientów. Jesteśmy skazani na przeciętność

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się ze Stefanem, choć wiem, że praktycznie to niemożliwe. Nie ma bowiem możliwości/ochoty dystrybuowania kanałów wprost z USA, z pominięciem czegoś co się bodajże nazywa europejską przestrzenią nadawczą co wynika z dyrektywy Komisji Europejskiej.

 

W kontekście o którym pisze Stefan liczyłem na FoxLife, ale jest on dedykowany na Polskę, więc też znacząco różni się od Foxów. Trochę nonkonformistyczny wydaje się Puls - np.Simpsonowie - ale generalnie cieniują i Murdoch umoczy chyba swoje $ :roll:

 

Zresztą o czym tu mówić - kiedy miałem jeszcze Canal w Multiplexie to na pół roku w przód znałem rozkład meczów ukochanej NBA, bo w krajach europejskich tylko operator może nadawać tę ligę i to te mecze, które zadedykują mu władze NBA. Tymczasem w Stanach mecze lecą na TNT, TNT 2, abc + steraming+local TV stations :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawsze się zastanawiałem, czy nie da się podpisać umów na jakieś amerykańskie abc/nbc i tego typu popularne tam kanały. przecież nie trzeba podstawiać do tych filmów lektorów tylko wstawić napisy - niech się "dzieciarnia" anglika uczy. No ale jak widać to są marzenia, tak samo marzeniem jest to, że ktoś wysłucha i ustosunkuje się do próśb zwykłych klientów. Jesteśmy skazani na przeciętność

Jest to nie możliwe ze względu na prawa autorskie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja chciałbym aby CP w końcu uregulował sprawę z TVP co do kanałów tego nadawcy. Wtedy wówczas mógłby tak jak n-ka dogadać się z Cyfrą+ co do TVP1, TVP2 i TVP Info i pobierać z ich transpordera (no bo po co dublować te kanały). Chciałbym by dołączono w końcu Comedy Central (bo ileż można czekać na ten kanał). Dla kinomanów przydały by się kanały FilmBox, a dla tych co szukają dobrego programu poświęconego historii - The History Channel (w wersji SD i HD). Dla dzieci kanał Nick no i dla tych co z utęsknieniem czekają na kanał sportowy - TVP Sport.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bloo czy Ty czasem nie przesadzasz z taką ilością kanałów? :shock::lol: Lepiej dodać parę kanałów na dobrym poziomie i poprawić ogólną jakość we wszystkich kanałach CP. A co do kanałów TVP to wszystko w swoim czasie :]

 

Tylko jak spojrzysz na kanały, które wymieniłem to dostrzeżesz, że CP nie musi wrzucać ich na swoje transpordery (no może TVP Sport, który w n-ce nadawane jest w MPEG-4).

 

@Tomo21 jeśli CP dołączy kiedyś FilmBoxy to zapewne będzie to wyglądało jak u konkurencji t.j. zostanie stworzony pakiet FilmBox powiedzmy w cenie 15-16 zł, który będzie można dobrać jako opcje dodatkową do Pakietu Familijnego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te platformy zasadniczo niczym się nie różnią. Na każdej z nich są w kółko powtórki (sporadycznie premiery) i odgrzewane kotlety. Zaden z tych pakietów nie jest wart swojej ceny. A w szczególności HBO HD , któremu do średniego standardu ( nie piszę o dobrym ) jakości obrazu bardzo dużo brakuje. PŁACĘ I PŁACZĘ.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

No to jak to ma być z CP? Bo jakoś nie widzę dla niej przyszłości. Mieli tyle kanałów dodać a tu nic... Z chęcią bym dopłacił do oferty żeby obejrzeć coś sensownego na cp, bo jakoś ostatnio oglądam tylko cyfrę.

1) Filmboxy,

2) Viasat explorer i history

3) nick pl

4) comedy central

5) tvp sport?

6) discovery travel & living?

7) i nie zaszkodziło by discovery hd. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Narazie te kanały, co pojawiały się w większości tutaj na forum, to było mnóstwo życzeń abonentów, a nie jakieś pewniaki :> więc póki co nie ma czym się tu rozczarowywać :wink: Konkurencja już ujawniła swoich planów, więc może i CP ogłosi niedługo swoje plany :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...