Skocz do zawartości

Jakie kanały byście chcieli?


_MICHAL_
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Co do rozdzielenia TCM i CN to słyszałem, że nie mogą rozdzielić gdyż mają podpisaną umowę na łączny TCM i CN. Więc pewnie rozdzielą jak będą przedłużać umowę.

Skoro CP ma podpisaną umowę tylko na współdzieloną wersję CN/TCM, to po co dodawali kodowanie Nagra 2 i Nagra 3 do wersji całodobowych i teraz każdy może sobie je wyszukać i umieścić na liście ulubionych, ciesząc się 24-godzinnym CN i 24-godzinnym TCM :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem dlaczego niby ITI miałoby wyłączać swoje kanały z Cyfrowego Polsatu

:arrow: z powodu jakiejś rzekomej zemsty (sam nie wiem za co) :?:

:arrow: a może po to żeby stracić dużo pieniędzy z tytułu abonamentu i przy okazji wystraszyć inwestorów giełdowych :?:

 

Nie wiem dlaczego tak wiele osób uważa, że po uruchomieniu przez Polsat na własnej platformie kanałów tematycznych Polsatu ITI w odwecie zabierze Polsatowi swoje tematyczne kanały. Przecież usunięcie kanałów (dodajmy nie tanich) z największej platformy w kraju to musiałaby być duża strata finansowa dla grupy ITI, a po co mieliby działać na swoją niekorzyść. To że Polsat uruchamia kanały o podobnej tematyce wcale nie oznacza że boi się że TVN-owskie odpowiedniki znikną tylko po prostu te tematyki są chętnie wybierane przez widzów i to się Polsatowi opłaca. Poza tym czyż TVN nie ma na własnej platformie także swoich kanałów na wyłączność? Są przecież: TVN Lingua, Wojna i Pokój, nSport, nTalk itp. więc czemu Polsat nie miałby mieć swoich kanałów na wyłączność na własnej platformie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polsat powinien uruchomić kanał : polsat volley. Mają tyle praw do siatkówki zarówno plażowej mężczyzn i kobiet jak i zwykłej mężczyzn i kobiet. W końcu polsat sport by juz nie puszczał tyle siatkówki . Zajął by sie piłką nożna bo polsat ma dużo praw do różnych lig a z każdej leci jeden mecz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja sobie tak troche pomarze: :roll:

 

Moze Polsat nie byl zainteresowany przedluzeniem umowy na wylacznosc Zone Romantica bo w koncu wprowadza do Polski te zapowiadane kanaly Zone ?

 

Oby . . . Ja sie nie umie doczekac Zone Horror.

A mi się zdaje, że CP w 2009 r. doda do swojej oferty 2 kanały, za dystrybucję których odpowiadać będzie u nas Chellozone: Voom HD i Rush HD, o których niedawno pisał Satkurier.pl. :) o Zone Horror już dość dawno były jakieś informacje, ale kto wie, może zrobią niespodziankę :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam lubię horrory i nie pogardził bym tym kanałem. Ciekawe, czy CP dołączy TV1000 HD.

 

Polsat powinien uruchomić kanał : polsat volley...

Nie wiem czy jakaś platforma rozdziela każdą dyscyplinę sportu na osobne kanały.

 

 

Popieram twoją wypowiedź. Nie ma platformy, która by nadawała non stop tą samą dyscyplinę. Jeżeli nadawała by to tylko praktycznie same powtórki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chcę marudzić, ale...

Chcę wrócić do tych znikających TVN-ów z CP. Tak sobie pomyślałem, że to nie TVN wycofuje swoje kanały z CP, tylko Polsat wycofuje swoje kanały z pozostałych platform-kodowanie Polsat2 i Polsat Cafe. Więc kto wycofuje??? Pomyślmy???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A w tej chwili Polsat2 i Polsat Cafe(Zdrowie i Uroda) nie są dostępne dla abonentów Cyfry+ i N? Są jako FTA, a mają być kodowane, no chyba, że się grubo mylę? Jak tak to przepraszam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Laki 13

Umowa NGC z C+ na wyłączność kiedyś się skończy. TVP Sport jako kanał publicznej tv powinien byc dostepny w pakiecie podstawowym. Co do pakietu "nauka" to jest taka możliwość( jak w koncu dadzą Viastay)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TVP Sport jako kanał publicznej tv powinien byc dostepny w pakiecie podstawowym.

To, że jest to kanał telewizji publicznej to nie oznacza, że musi być wszędzie dostępny i to w podstawowym pakiecie. To jest projekt komercyjny, to samo z TVP HD. Chciałbym, aby był dostępny dla jak najszerszej widowni, ale widać stawiają takie warunki, że niektórym gały na wierzch wychodzą :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdyby dołączenie nowych kanałów do oferty Cyfrowego Polsatu nie wpłynęło na znaczący wzrost ceny Pakietu Familijnego albo Relax Mix to mogliby dodać:

1. TVP Sport

2. Viasat History

3. Viasat Explorer

4. History Channel

5. DOQ

6. The Fishing and Hunting Channel

 

a najlepiej gdyby powstały jakieś ciekawe kanały tematyczne FTA nie powiązane z żadną Platformą Satelitarną.

:D:D:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...