Skocz do zawartości

HBO MaxPak - marudzenie abonentów CP


_MICHAL_
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

ten team zrobil sie juz zenujacy, choc trzeba przyznac ze temat jest trafnie dobrany "marudzenie".

odnosze wrazenie ze dla niektorych TV jest wszystkim, a HBO jest jedyna rzecza do szczescia (dawny temat "HBO - spełnienie marzeń" :) ).

zgadzam sie ze CP nie postapilo fair, ale na to nic nie poradzimym, a skracanie sobie zycia poprzez denerwowanie sie nie warto.

polecam spacer,zimowa pora, w zimowej scenerii, a jutro wiekszosc z nas wraca do normalnosci: praca, szkola, obowiazki i nie bedzie duzo czasu na HBO. tak wiec przechodzac do puenty nie tracmy nerwow i zdrowia na CP :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sledze ten watek od wczoraj i musze przyznac ze niezle sie ubawiłem czytajac niektore wypowiedzi. Nie wlaczyli HBO bo sa problemy z Sagemami? Bardzo ciekawe, bardzo. Gdy zobaczylem posty pojawiajace sie pare minut po polnocy z pretensjami ze nie ma HBO, ze moze bedzie za godzine za dwie trzy ... pomyslalem ze Polacy sa jednak specyfinczym narodem. Gdy dostaja cos za darmo zle, gdy nie dostaja tez zle a pozatym nie ma to jak siedziec ze stoporem w reku czekac do 24.00 i myslec czy bedzie HBO czy nie. 00:01 nie ma HBO?! Jej swiat sie zawalil. Ludzie czy Wy naprawde nie macie wiekszch zmartwien? HBO jest sprawa zycia i smierci? Zapowiadali ze wlacza wiec za pewne tak bedzie ale czy ktos Was do czegos zmusza? Narzekacie i zalicie sie conajmniej tak jakby ktos kazal Wam raptem placic 100 zł dodatkowo i to natychmiast. Rozsmieszyly mnie tez posty ze posypia sie skargi do Urzedu ochrony praw konsumenta tylko powiedzcie mi na co sie poskarzycie? Przeciez CP nigdzie nie pisal ze HBO ruszy od 1 Stycznia tylko od Stycznia a ten miesiac ma 31 dni wiec jeszcze 30 dni przed CP aby te kanalu uaktywnic.

 

Reasmujac. Aby odbierac kanaly HBO nalezy podpisac porozumienie 12 miesieczne. Prze pierwsze pol roku koszt 3 kanalow HBO to 15 zł a przed drugie pol roku 20. Porozumienia zostana wyslane w najblizszych dniach. Takie informacje uzyskalem od BOK CP. Dzwonilem 3 razy rozmawialem z trzema roznymi osobami i kazda przedstawila taka sama opcje wiec nie mam powodow zeby im nie wierzyc. I nie bede narzekal ze nie mam HBO o 00:33 tylko bede sie cieszyl ze ten kanal dolaczy do platformy. A kiedy to nastapi to juz naprawde nie jest dla mnie sprawa najwazniejsza (oczywiscie mam nadzieje ze jak najszybcij)

 

Pozdrawiam i zycze szczesliwego nowego roku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeciez CP nigdzie nie pisal ze HBO ruszy od 1 Stycznia tylko od Stycznia a ten miesiac ma 31 dni wiec jeszcze 30 dni przed CP aby te kanalu uaktywnic.

 

jak to nigdzie nie piał? :lol: A na swojej stronie internetowej to co pisali? http://www.cyfrowypolsat.pl/telewizja-s ... _w_cp.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie pisał o tym na swojej oficjalnej stronie więc można szumić. Tak jak wcześniej było pisane mogli nie podawać na ten temat żadnych informacji dopóki nie będą pewni że wszystko jest ok no a w takim przypadku to chyba mamy być prawo źli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok rzeczywiscie macie racje ale musze przyznac ze nie sledzilem strony CP sugerowalem sie tylko planszami na HBO i informacjami z BOK a co do tej info na stronie www to tam jest podane ze 25 zł za pakiet HBO do pakietu familijnego natomiast wszyscy mi mowili ze 20 zl niezaleznie do jakiego pakietu z wyjatkiem mini wiec .... zadzwonie chyba jeszcze raz :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bobas24 napisał:

Przeciez CP nigdzie nie pisal ze HBO ruszy od 1 Stycznia tylko od Stycznia a ten miesiac ma 31 dni wiec jeszcze 30 dni przed CP aby te kanalu uaktywnic.

 

 

jak to nigdzie nie piał? A na swojej stronie internetowej to co pisali? http://www.cyfrowypolsat.pl/telewizja-s ... _w_cp.html

 

I jeszcze dokładnie napisali, że od 1 stycznia 2008 HBO będzie dostępne dla abonentów platformy, a nie tylko dla techników :? no ale kto cierpliwy to poczeka :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie!!! po co wam te [beep]ny. W tym kraju póki co obowiązują umowy. Przeczytajcie sobie swoje umowy. Jestem PEWIEN, że nie znajdziecie tam zapisów o kilku kanałach które oglądacie ( nie ma tam BBC, Kino Polska i jeszcze parę innych). To że je oglądacie to tylko i wyłącznie dobra wola Cyfrowego Polsatu. Może on w kazdej chwili wyłączyć każdy kanał który nie jest wymieniony w umowie ( tak jak to było z Cinemaxami, też było dużo szumu i "gorące Forum" i skargi do różnych instytucji, a efekt? ŻADNEGO !!!!!). I dokładnie NIC nie zrobicie. Żaden urząd ani sąd wam nie pomoże, bo miarodajne są zapisy umowy!!!!! Nie ma więc się co wściekać o to że HBO nie nadają. Postanowili że do oglądania potrzebna jest umowa i to jest ich święte prawo!!!! I tylko od nich zależy czy włączą je w ramach promocji bez umowy. A to na co się powołujecie, że miały być od 01 stycznia to jest nic nie znacząca informacja prasowa. NIE JEST to oferta w rozumieniu przepisów, dlatego nie można na jej podstawie czegokolwiek się domagać czy się skarżyć. Wystarczy mieć elementarną wiedzę prawniczą aby to wiedzieć! :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polsat powinien się zastanowić w końcu, przy rosnącej liczbie pakietów nad możliwością przyjmowania zamówień na pakiety przez telefon lub Internet, pod tym względem n-ka czy Cyfra wyprzedzają go o lata świetlne niestety. W Cyfrze na przykład mamy możliwość comiesięcznej zmiany pakietów na takie o niższej lub wyższej cenie, wygląda to tak:

Styczeń - zamawiamy dany pakiet - po godzinie go uruchamiają za około godzinę już go odbieramy, do końca miesiąca jest w prezencie, w lutym płacimy już nową cenę a jednosześnie możemy dokonać zmiany jakie będziemy chcieli mieć w marcu

 

Natomiast w Polsacie - pomimo wielu usprawnień które już na szczęście działają to nadal:

Brak możliwości dowolnej zmiany pakietów - konieczne umowy, korespondencja idzie - dłuuugo za długo - mieliśmy przykład z magazynem dla abonentów, no i niestety wciąż część konsultantów zna się na rzeczy i interesuje się tematem, a niektórzy niestety tylko odbierają telefony ale nie bardzo wiedzą po co. Powinni im chyba jakiś test w firmie zrobić ze znajomości oferty.

 

P.S. poza tym co ma piernik do wiatraka że się tak zapytam, przecież HBO miało być dokupywane jako opcja, czyli w danym miesiącu można wykupić a w innym nie, jaki jest więc problem z uruchomieniem paczki już dzisiaj a od jutra przyjmować kasę od klientów którzy chcą ten pakiet odbierać? Przecież umowy będą dotyczyły tylko tych, którzy będą chcieli mieć pakiet Super Film

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam jak włączyłem cp o 9 rano jak zobaczyłem ze hbo zakodowane to od razu się łatwo było domyślić iż w dzisiejszym dniu hbo hbo nie odkodują i tym samym raczej nie licze na to by hbo dali w najbliższych dniach, zresztą tak jak wcześniej napisałem prawie każdą nowość oferowaną przez cp trzeba wziąść poprawke.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Cyfrze przedluzalem umowe telefonicznie.Konsultant czytal calutka umowe(mialem dosc :lol: ),a na koniec musialem 3 razy powiedziec TAK na zadane pytania i na kolejne 13 miesiecy zwiazalem sie z Cyfra,w dodatku rezygnujac przy okazji z Maxpacka i opcji Discovery.Tez narzekam ciagle na Cyfre,ale tu w porownaniu z CP sa o lata do przodu.To co zrobil dzis CP to jest farsa i ja nie chcialbym byc ich abonentem.Pomijam juz fakt,ze i tak nigdy nie mialem zamiaru nim zostac,a staram sie podejsc do sytuacji obiektywnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale ma...w przeciwienstwie do szczesliwcow posiadajacych CP.Dotad myslalem,ze CP maja ludzie z powodu braku czasu na tv,lub gotowki na tv sat.Ale sadzac po ilosci chetnych na HBO dochodze do wniosku,ze niekoniecznie...W tej sytuacji dziwi mnie w ogole chec bycia abonentem CP.Ceny robia sie zblizone przy podobnych ofertach,wiec to jest DZIWNE.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie!!! po co wam te [beep]ny. W tym kraju póki co obowiązują umowy. Przeczytajcie sobie swoje umowy. Jestem PEWIEN, że nie znajdziecie tam zapisów o kilku kanałach które oglądacie ( nie ma tam BBC, Kino Polska i jeszcze parę innych). To że je oglądacie to tylko i wyłącznie dobra wola Cyfrowego Polsatu. Może on w kazdej chwili wyłączyć każdy kanał który nie jest wymieniony w umowie ( tak jak to było z Cinemaxami, też było dużo szumu i "gorące Forum" i skargi do różnych instytucji, a efekt? ŻADNEGO !!!!!). I dokładnie NIC nie zrobicie. Żaden urząd ani sąd wam nie pomoże, bo miarodajne są zapisy umowy!!!!! Nie ma więc się co wściekać o to że HBO nie nadają. Postanowili że do oglądania potrzebna jest umowa i to jest ich święte prawo!!!! I tylko od nich zależy czy włączą je w ramach promocji bez umowy. A to na co się powołujecie, że miały być od 01 stycznia to jest nic nie znacząca informacja prasowa. NIE JEST to oferta w rozumieniu przepisów, dlatego nie można na jej podstawie czegokolwiek się domagać czy się skarżyć. Wystarczy mieć elementarną wiedzę prawniczą aby to wiedzieć! :twisted:

 

U mnie w umowie pisze tak:

Dostępne będą(kilka nazw kanałów)... i wszystkie nowości dołączone do zakupionych przez ciebie pakietów!!! :twisted:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...