Skocz do zawartości

HBO MaxPak - marudzenie abonentów CP


_MICHAL_
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Kwiatek, no to prawda, wiąże umowa, ale ta nie trwa wieczność, poza tym można dziś podjąć decyzję o odejściu i czekać na koniec umowy, dać sobie na luz, a nie tak wykrzykiwać. Jak operator ma kogoś w czterech literach (choć myślę, że to akurat ciut nadużycie) to i klient ma do podobnej "taktyki" prawo.

 

Artur, mam poniekąd takie podejrzenia, choć sam nie należę do osób "bardzo dorosłych". Dopiero od pół roku mam okazję prowadzić samochód i legalnie napić się "trunków wyskokowych" (choć to akurat dla mnie nieważne) ;-) W każdym razie skoro orientuję się jakoś w sprawach platform to mi rodzice zaufali i postanowili zdać się na mnie przy wyborze operatora.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale skoro CP nie chce nam dac kanalow HBO to niepotzrebnie ludziom dawali nadzieje pokazujac na kanalach telewizyjnych plansze z napisami HBO od stycznia w Cyfrowym Polsacie. Teraz ludzie niewiedzieli by ze polsat planuje dodanie nowych 3 kanalow a teraz kiedy nagle mieli dodawac to niedodali no i jaki wniosek?? Teraz nieporozumienia i telefony do CP tak to by mieli spokoj i nie musieli by sluchac tego ze u kogos cos tam nie chce dzialac czy cos takiego. No i maja problem ... dosyc duzy problem ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tej jesieni i zimy:

miał być play i nie ma

miał być hbo pack i nie ma

miał być halo polsat i nie ma

miał być HDTV i nie ma /test jest/

miał być Top Gear i nie ma

 

taki to mamy przełom roku w CP

 

ale co tam przecież Nowy rok wiec życzę wam:

 

12 miesięcy zdrowia,

53 tygodni miłości,

8784 godzin wytrwałości,

527040 minut pogody ducha,

1622400 sekund szczęścia ...

i tylko jednej słownej platformy

w NOWYM ROKU 2008

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie i Panie

Fakty:

1. CP włącza zakodowany przekaz nie wiadomo dla kogo i nie chodzi tutaj o oglądanie za darmo.

2. Brak możliwości ze strony abonenta aby mógł opłacic i oglądac pakiet HBO

3. Informacja ze strony CP (właściwie brak) jest co najmniej żenująca.

4. Jeśli informacja z infolini jaką uzyskali abonenci jest prawdziwa to jest to cios poniżej pasa. Kolejna umowa jest bez sensu. Takiego numeru ze strony CP jeszcze nie było.

5. Dotychczas CP moim zdaniem był bardzo ok. (przynajmniej u mnie tak to wygladało)

 

Podsumowanie:

Idea TV CP przerosła forme. Włączono kanał dla samej treści posiadania kanału, a to jest już niebezpieczne dla abonentów. Teraz można spodziewac się róznych form wiązania klienta specjalnie nie dbajac o jego potrzeby.

 

Pozdrawiam

darbo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten rok 2007 dla CP był udany zdobyli blisko 1000000 klientów...

Wiec był udany, wprowadzili sporo nowych kanałów...

Tylko sam początek 2008 jest zwalony ale sie jeszcze sporo zmieni...

Teraz ludzie straszą że odejdą, ale moze1-3 osoby zrezygnują reszta pozostanie i tak będzie... Podobnie mówili ludziska po podwyżce cen w N a i tak mało kto odszedł.l..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Otrzymałem teraz info że HBO jeszcze nie włączyli z powodów awarii oprogramowania dekoderów sagem. Nie mogą HBO włączyć , gdyż CP miało by nieprzyjemności z abonentami którzy posiadają dekodery sagem.

Czyli z tego powodu mogą olewać pozostałych ( przypuszczam że będących w większości ) użytkowników posiadających inne tunery?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

 

Ludzie a policzyl ktos sobie 2 mln abonentow razy 12 miesiecy bo tyle trwa lojalka razy 15 zl? to jest dopiero kasa niz dziwnego ze niechca dac za darmo:) Ci co chca to i tak wezma a Ci w sile dalej beda rosli.Przeczytalem dokladnie umowe.Chodz niecierpie tego robic.Wyraznie jest napisane ze do oferty HD konieczna bedzie kolejna oddzielna umowa.Szkoda ze tak postapili z HBO;( ale coz KASA TO KASA majac taka liczbe abonentow nie beda za mala garstka plakac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

P.S. Nie wierzcie BOK bo wiadomości są nagrane na sekretarkę i odtwarzane automatycznie!

 

W BOK CP wprowadzają właśnie najwyższej klasy japońską inteligentną technologię w postaci automatycznych sekretarek, które umieją odpowiadać na pytania. :D:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli Cyfrowy Polsat jest porządną firmą (a wydaje mi się, że jest), to powinien się o to jak najbardziej się postarać. Starszy abonent to nie znaczy, że gorszy, bo właśnie dzięki nim operator mógł rozwijać swoje możliwości dalej do przodu i dojść do takich wyników jak dzisiaj. Na początku gdy startował CP i w wyniku tego byłby brak zainteresowania tamtejszych klientów, operator nie mógłby zaistnieć na polskim rynku. O najstarszych "dawcach chleba" nie wypada zapominać!

Nadal podtrzymuję te myśli, które padły ode mnie kilkanaście stron wcześniej :wink:

 

I dla tych, co już opłacili HBO: "Co nagle, to po diable" :evil: Czasami warto się wstrzymać z takimi decyzjami, bo jak widać, nie zawsze się opłaca, tym bardziej, że włączenie HBO będzie poprzedzone promocją dla wszystkich w postaci darmowego oglądania. Choć tak myślę, że Ci co już zamówili opcję HBO do swojego pakietu, wcale nie stracą swoich pieniędzy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z cyfrowym polsatem to jest tak :z wielką pompą wchodziły kanały BBC i było "kolejne nowe kanały ,zaraz wejdą,bogata oferta" i co? kłoda ,jakeś usterki czy coś tam i kanały na czas nie działały,teraz paczka hbo "kolejne nowe kanały naprawde tyeraz to już jest cool" i co ? 1 stycznia minie i znowu kłoda jakes usterki , niedociagnięcia.Cyfrowy Polsat umie zaskoczyć tylko niekoniecznie pozytywnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...