Skocz do zawartości

HBO MaxPak - marudzenie abonentów CP


_MICHAL_
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

http://cyfrowypolsat.pl/telewizja-satel ... _w_cp.html

 

 

Cyfrowy Polsat posiadający 2 miliony abonentów podpisał z HBO Polska umowę dotyczącą dołączenia kanałów HBO, HBO2 i HBO Comedy do oferty platformy. Od 1 stycznia 2008 r. będą one dostępne dla abonentów Cyfrowego Polsatu w ramach pakietu HBO, który będzie można dokupić do bazowego pakietu Familijnego za 25 zł albo do pakietu Relax Mix za 20 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Jestem nowym abonentem CP i jak narazie nie mogę złego słowa powiedzieć. Czytam te wasze posty i dochodzę do wniosku że jak cały świat mówi że Polacy potrafią tylko narzekać to ma rację. Używałem juz wszystkich platform i powiem szczerze że najgorsza jest Cyfra ( i najdroższa) Jak ktoś napisał że będzie HBO to będzie. A tak na marginesie to kanał jak każdy inny z rodziny premium ( raz na nim cos jest a raz nic niema :lol: tak jak w normalnej telewizorni )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To i tak nic nie znaczy bo ci co mają nagre 3 też nie mają HBO.

Przy okazji Dzwoniłem na infolinie i powiedzieli mi,że nie można podpisać umowy u dystrybutora tylko trzeba czekać jak przyślą porozumienie...

Teraz już przegieli.Po co wógóle włączali HBO?Trzeba było poczekać jak każdy dostanie poozumienie podpisze go i wtedy włączają :(:shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość PawelU1981

Ale numer... Jakie porozumienie... To już nie można zamówić tego pakietu w CP telefonicznie. W Cyfrze to trwa do 30min. po wykonaniu telefonu i kanał jest dostępny... Ciekawa strategia :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli jak wyślą pocztą to poczekamy, poczekamy...... do wielkanocy :D

Na porozumienie o cinemax czekałem też ładnych parę miesięcy ( o ile w tym przypadku to mnie nawet nie martwiło :D ) i dostałem w grudniu - nie podpisałem i nie odesłałem im a włączyli mi cinemaxy do marca ( taka informacja jest w icok -pakiet cinemax opłacony do marca - a nie dostali złotówki ani podpisanego porozumienia :D ) także czeka nas świetlana przyszłość w oczekiwaniu na HBO

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hubert przejrzyj sobie ostatnie posty i zobacz co się dzieje, a tak w ogóle czy kiedyś CP puścił jakiś kanał o innych godzinach? Nawet BBC nadawał promo od samego rana. Tylko że BBC to były kanały które dopiero startowały, a HBO nadaje od 10 lat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...