Skocz do zawartości

HBO MaxPak - marudzenie abonentów CP


_MICHAL_
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

No ja mam umowe na czas nieokreslony juz na rmfilm :P. A teraz podpisze na TE [beep]ne HBO i wtedy wlacza poczekam skoro czekam juz ponad 5 lat to poczekam jeszcze miesiac. Tylko ze RMFILM przed dostarczeniem do CP mi wlaczyli bo powiedzialem im ze jest juz oplacone pan sprawdzil i mi wlaczyli w ciagu godziny a teraz mimo opl HBO nie wlacza bo musze podpisac umowe to sie pytam jak to jest wtedy przed podp wlaczyli a teraz niemoga????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niecałe 20 stron w ciągu 19 godzin. Dziękuję Wam za tą żenującą lekturę :twisted:

 

A teraz pytanie ode mnie. Te porozumienia to z abonamentem w jednej kopercie przyjdą czy oddzielnie. Bo jak oddzielnie, to CP może do nagrody Darwina startuje? 2 mln abonentów to ze 2mln zł na znaczki (licząc nawet to, że mają taniej :P) :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale ma...w przeciwienstwie do szczesliwcow posiadajacych CP.Dotad myslalem,ze CP maja ludzie z powodu braku czasu na tv,lub gotowki na tv sat.Ale sadzac po ilosci chetnych na HBO dochodze do wniosku,ze niekoniecznie...W tej sytuacji dziwi mnie w ogole chec bycia abonentem CP.Ceny robia sie zblizone przy podobnych ofertach,wiec to jest DZIWNE.

 

Ja przykładowo mam CP nie tyle ze względu na cenę ale na to że jest tu:

 

1. Polsat

2. Polsat Sport ---> F1

3. Travel

4. BBC Knowledge

 

A jako że mieszkam w takim miejscu, że z anteny naziemnej :!: nic :!: sie nie da odebrać i to dosłownie więc nie mam wyboru. Jakby te kanały były dostępne gdzie indziej to nie czekałbym ani chwili.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie!!! po co wam te [beep]ny. W tym kraju póki co obowiązują umowy. Przeczytajcie sobie swoje umowy. Jestem PEWIEN, że nie znajdziecie tam zapisów o kilku kanałach które oglądacie ( nie ma tam BBC, Kino Polska i jeszcze parę innych). To że je oglądacie to tylko i wyłącznie dobra wola Cyfrowego Polsatu. Może on w kazdej chwili wyłączyć każdy kanał który nie jest wymieniony w umowie ( tak jak to było z Cinemaxami, też było dużo szumu i "gorące Forum" i skargi do różnych instytucji, a efekt? ŻADNEGO !!!!!). I dokładnie NIC nie zrobicie. Żaden urząd ani sąd wam nie pomoże, bo miarodajne są zapisy umowy!!!!! Nie ma więc się co wściekać o to że HBO nie nadają. Postanowili że do oglądania potrzebna jest umowa i to jest ich święte prawo!!!! I tylko od nich zależy czy włączą je w ramach promocji bez umowy. A to na co się powołujecie, że miały być od 01 stycznia to jest nic nie znacząca informacja prasowa. NIE JEST to oferta w rozumieniu przepisów, dlatego nie można na jej podstawie czegokolwiek się domagać czy się skarżyć. Wystarczy mieć elementarną wiedzę prawniczą aby to wiedzieć! :twisted:

 

 

Tu nie chodzi o UMOWĘ tylko o oficjalną informację podaną na stronie Cyfrowego Polsatu!! Podali, że będzie HBO dostępne od 1 stycznia 2008 roku!?? Podali!! Do mnie wysłali nawet maila z takową informacją!! Więc mnie oszukali!! Reklama jak i informacja nie może wprowadzać w błąd!! Umowa tu nie ma znaczenia!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość PawelU1981

Ale o co chodzi. Dostępne w dekoderach HBO jest. A, że go nie można oglądać to też nic nie zrobicie skoro skoro CP woli wysyłać listy, a nie w cywilizowany sposób dać dostęp do tych kanałów tym którzy chcą je oglądać. Inna sprawa, że może tak samo będzie z kanałem play tv :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moze zamiast narzekac przelaczmy sie comedy centarl, jest odkodowane razem z cala paczka MTV!!!!!

 

na jakiej platformie i z którego satelity, HB ? Jeżeli to bajer to na jakim transponderze jest ten kanał ?

 

Już zakodowane, tzn jedna z osób na forum pisała, że zakodowane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...