Skocz do zawartości

HBO MaxPak - marudzenie abonentów CP


_MICHAL_
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ja bynajmiej o tym maże ;]

Tylko nie wiem czy ty powinieneś z tymi swoimi platformami :D na których zapewne HBO masz jeszcze w kilku innych wersjach a nie tylko w PL :D

 

Pozatem ta umowa na wyłączność miała niby jakoś ostatnio wygasnąć...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tam mażę bo mam w swoim pokoju CP a w salonie jest C+ i muysze tam latac na HBO i Canal+!

 

Tak to bym miał w swoim pokoju...

 

Pozatem co do tej umowy to wiekszość ludzi mówiła że kończy sie w tym roku na jesieni!

 

A od niedawna ktos powiedział że umowa jest bezterminowa!

 

To jak jest wkońcu??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na takich forach jak Satkurier czy dawny medialink tak jest że jak ktoś palnie jedną głupotę to drugi podłapie i wszyscy myślą że np. od lada dzień wystartuje jakaś tam super stacja, chodź nikt tego nie sprawdził u źródła. Tak samo jest z tymi umowami na wyłączność mało coś wie na ten temat, a wszyscy gadają jak im się wydaje jako pewna informacja ;]

 

@Artur - jak dobrze pamiętam to kwiatek miał nawet dwie kablówki :D

I coś mi się też kojarzy że wśród jego bukietu platform europejskich był jeszcze chyba Sky Digital i może coś tam jeszcze...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...
co do canalu+ to napewno nie będzie dostępny na cp a co do hbo zawsze jest jakaś szansa na miejscu szefostwa hbo bym dązył do tego żeby oba kanały były dostepne na wszystkich 3 platformach

 

Każdy kanał chciałby być dostępny dla szerokiej publiczności a co do HBO

wątpię żeby był dostępny na 3 platformach Hallmark też ma podpisaną umowę na wyłączność z C+ i można też powiedzieć żeby chcieli rozszerzyć swoje wpływy poza C+ i sieci kablowe ale się nie da umowa to umowa a co do ceny na HBO jakby była dostępna na 3 platformach raczej by za dużo nie potaniało zbytnio w to nie wierze :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a może warto marzyć??? :oops:

 

a może 10 stycznia wszyscy zrobimy :shock: a potem :D

 

Może i tak będzie tego 10 stycznaia.Są akurat dwa wolne miejsca po Cinemaxach które są na końcu listy CP.Mogą tam włączyć HBO i HBO 2.No bo po co by je nadawali?Coś kombinują.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Michał24 z pewnością ! :D A może jeszcze nie zdążyli ich usunąć ? :D

 

Dlatego Cyfra jest droższa bo płaci cenę za to że mają na wyłączność HBO. Podpisali taką umowe na wyłączność i muszą płacić więcej zeby to dla HBO sie opłaciło. W innym przypadku było by taniej ale HBO byłoby dostępne na innych platformach.

 

Wielu ludzi których znam mają polsat tylko dlatego ze jest tani, płacą od 30 do 49 zł, jesli dojdzie HBO do CP to według mnie przestanie to być tania platforma. A teraz doszły jeszcze te podwyżki w CP zaraz po tej świątecznej łapance klientów. Wg. mnie to można bez problemu zerwać umowe po czym takim...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4pepik

różnicę widać ale po to żeby ogladać HBO w Cyfrze+ nie potrzebuję full pakietu a jedynie tematyczny i HBO/HBO2 w cenie 86 zł a jak masz swój sprzęt to nie płacisz za dzierżawę dekodera i wtedy koszt wynosi 76 zł.

 

Co do BOK PC to różnie gadają, jak dzwoniłem wczoraj do "nich" to pani tej rewelacji nie potwierdziła. Poczekamy do dziesiątego to się okaże co w trawie piszczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak, "Cyfra+" niby ma "HBO" na wylacznosc ale jest fakt ze "HBO" chce ekspandowac na rynku europejskim oraz w Polsce.

A jak by to mialo lepiej isc niz dolaczenia programow do oferty "CP" ?

W koncu decyduje "HBO" gdzie chce byc odbierany a nie platformy. "HBO" dobrze wje ze platformy sie o nich bija a "Cyfra+" sie boi.

 

Ja jestem optimistyczny. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...