Skocz do zawartości

HBO MaxPak - marudzenie abonentów CP


_MICHAL_
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Na Cinemaxie lecą stare filmy? Niekoniecznie. W większości są to filmy dość nowe tyle, że w Polsce nie znane. Filmy z Cinemax nie interesują wielu ludzi? Możliwe, gdyż większość Polaków uważa, że tylko amerykańskie filmy z wieloma gwiazdami kina są dobre. Szczególnie te prezentowane na HBO;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cinemaxy stracą oglądalność, a sam Cyfrowy Polsat zysk, bo mało osób będzie wykupywać ten kanał

Czy stracą zysk :?::?::?: na początku na pewno- po opiniach widać że zbyt wielu nie daży zbyt wielki uwielbieniem tych kanałów a za emisję trzeba będzie płacić więc wywalą je z oferty i zaoszczędzą na opłatach, w sumie mogą wyjść na "+" :wink::wink: , Ci co mimo wszystko je wezmą też zarobią dyche co miesiąc- nie będą musieli płacić :wink::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się, żę Cinemax w CP jest zbyt drogi, ale nie mogę się zgodzić z twierdzeniem, że na kanale tym można obejrzeć tylko słabe filmy:). Nie jestem zresztą jego fanem i za niego nie płacę. Zdaję sobie sprawę, że Cinemax jest kanałem z zupełnie innej "półki" niż HBO. Nie możecie jednak zaprzeczyć, że HBO obok bardzo dobrych filmów emituje także "wybitnie" słabe produkcje. Zresztą i tak nic nie przebije swoją słabością ostatnio wyemitowanych filmów w tvp2;) A co do tematu to nie pogardze HBO w CP:).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem tego marzenia CP aby HBO było dołączone do Polsatu.

Oglądam jego czeską mutację (ta, ponoć jest nawet lepsza od polskiej) jednak przez cały tydzień nie obejrzałem na nim ani jednego filmu. O dużo lepszy jest FilmBox i Nonstop Kino.

Może się jednak mylę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ty myslisz ze zapropnuja ci go w familijnym jak tak to pewnie Cyfra+ zaoferuje w startowym :wink:

Odpowiednikiem startowego w C+ jest mini w CP, tam by ich na pewno nie było, ale w familijnym czemu nie? (Ale tak poza tym to sądze, że HBO wcale nie będzie w CP).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...