Skocz do zawartości

HBO MaxPak - marudzenie abonentów CP


_MICHAL_
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

I co z tego, że nadchodzi skora jak narazie kanały marki HBO sa na wyłączność w C+. I tyczy to się to też kanałów które mogą powstać. Z moich informacji i pisze to na podstawie tego co pisał Adrian( jak dla mnie jest to najwiarygodniejsza osoba z piszących o długości umowy HBO i C+ na wyłączność) umowa trwa do końca 2007. I do tego czasu żaden kanał marki HBO nie pojawi się w innej platformie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polsat full (bez playboy) 60 zł + 30 zł HBO =90zł

 

a cyfra full 150 zł

 

jest róznica czy nie??????????????

Roznica jest ale roznice widzimy w ofercie sportowej. Co do HBO ciekawe czy byloby dostepne w pakiecie familijnym jako opcja dodatkowa bo w startowym w Cyfrze+ tej opcji niemozna zakupic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

No to idźmy dalej. Pomarzyć można.

 

Moje typy:

Pakiet Familijny + Relax Mix - 54,90 zł.

Pakiet Familijny + Relax Mix Film (z Cinemaxami) - 64,90 zł.

Pakiet Familijny + Super Relax Mix Film ( z Cinemaxami i HBO, HBO2) - 84,90 zł.

 

Gdyby to było realne ................

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polsat full (bez playboy) 60 zł + 30 zł HBO =90zł

 

a cyfra full 150 zł

 

jest róznica czy nie??????????????

 

Naucz sie liczyć 140 zł,- więcej kanałow i dwa kanały premium , a CP mniej

kanałów żadnego kanału premium i bardzo słaby kanał sportowy bo

wszystko co na nim miał dobrego to utracił.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest to niemożliwe, aby CP wprowadził HBO. Umowę mają na wyłączność z Cyfrą+, jest bogatsza:D Cyfrowy polsat ma tylko trochę większą liczbę abonentów z pod względów cenowych, przeważnie przeciętny klient chcąc mieć dostęp do większej ilości programów, mieszkający w domu jednorodzinnym, i posiadający tylko antenę analogową, do odbioru tv naziemnej, posiadający koło 4 programów, i dla tego nie ma wyboru, chcąc mieć Cyfrę+ nie ma wyboru i bierze CP. Ale bez obrazy ludzie, nie mam na myśli Was wszystkich, spoko. Rozumiem też, że każdy robi według swoich upodobań. Tylko tłumaczę jakie przypadki znam na przykładzie znajomych. Pozdrawiam serdecznie :wink:

 

____________________

CYFRA+ rządzi !!! 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakby bylo HBO na CP napewno niebyloby oferowane w pakiecie familijnym bo nikt nie korzystalby z opcji RelaxMix. Podobnie jest w Cyfrze+ ze wzgledu ze niektorzy ogladaja tylko HBO i C+ niemoga ich dolaczac do startowego bo Cyfra+ bylaby stratna na pozostalych swoich kanalach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem, gdyby byl HBO w pakiecie Relax Mix, za 19,9 to czasami bym jakis film ( hi hi hi...sprzed 3 lat) obejrzal. Tak jak dotychczas Cinemaxy.

 

Za Cinemaxy chca teraz 10 zlotkow wiecej..... to niech sobie sami patrza. :P

 

Po co za tyle pieniedzy za stare filmy, ktorych tytulow juz zapomnieli we Wideotekach....kto oglada takie cos, 10 razy w miesiacu ?

 

Wole pakiet podstawowy + relax a prawdziwe premium to mam w kinie. No racja, za Bonda zaplacilem 18 zlotek, ale wystarczy na caly miesiac. Do tego 2 razy najnowszy DVD ze wypozyczalni i jest "miodzio".

 

HBO w pakiecie podstawowym....moze byc... :lol:

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ceny mogą byc takie:

 

Familijny 35zł

Familijny + HBO 65zł

Familijny + Relax MIX 54,90zł

Familijny + Relax MIX Film 64,90zł

Familijny + Relax MIX Premium 79,90zł!

 

HBO bedzie za 15zł jezeli wykupi sie cały pakiet tzw. Full!

A jako dodatek za Familijnego będzie kosztowął 30zł!

Tak mi sie wydaje ze by było najrozsądniej...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale czy w CP nie bylo tak ze wprowadza kanal i dopiero dzien przed jego startem wszyscy sie dowiadiuja jaki to bedzie kanal mam na mysli rok temu jak tworzyl Pakiet Sport bylo wiadomo o PSE ale nikt nieprzypuszvzal ze zostani dodany Extreme Sports i ESPN Classic. poczekamy do nastepnej srody (10.01) i wtedy sie wszystko wyjasni. Dochodzi jeszcze pytanie jaki kanal bedzie nadawal z TP Cyfry w miejsu w ktorym jest aktualnie Test kodowany w Seca2 i Nagra2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież jakby HBO miałaby się na CP 10 stycznia to by to reklamowali żeby nałapać klientów... A siedzą cicho

 

TA a o tym, że będzie podwyżka w CP to gdzie mówią oficjalnie:

- na stronie CP ?

- w kanale promocyjno/informacyjnym ?

- w reklamach CP w prasie/telewizji/internecie/radio ?

- u dystrybutorów ?

 

Czy może po cichu informują listownie, aby jeszcze zwabić potencjalnych klientów?

Nas tu jest naprawdę bardzo mała grupka w stosunku do wszystkich abonentów CP.

 

A moje zdanie jest takie, że HBO powinno być w każdej platformie i to powinno być w interesie właścicieli kanału

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja uważam, że 10 stycznia będzie wielkim rozczarowaniem dla osób, które uwierzyły w plotkę iż tego właśnie dnia ma pojawić się HBO w CP. jedni mówią, że tak a informacja była na infolinii. tak się zastanawiam może konsultant miał już dość telefonów w tej sprawie i walną takie głupstwo lub był jeszcze pod wpływem świat lub zabawy sylwestrowej :wink: Jedno jest pewne 10 stycznia wszystko po staremu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...