Skocz do zawartości

HBO MaxPak - marudzenie abonentów CP


_MICHAL_
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Prawdę mówiąc HBO nie jest warte 30zł. Jeszcze w C+ gdzie godzinę po zamówieniu ma się kanał odkodowany i to za darmo do końca miesiąca i gdzie można szybko zrezygnować jakoś by się ten kanał opłaciło mieć. Ale w CP? No i do tego ta skandaliczna jakość obrazu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawdę mówiąc HBO nie jest warte 30zł. Jeszcze w C+ gdzie godzinę po zamówieniu ma się kanał odkodowany i to za darmo do końca miesiąca i gdzie można szybko zrezygnować jakoś by się ten kanał opłaciło mieć. Ale w CP? No i do tego ta skandaliczna jakość obrazu...

100% racji i stracenie umowy na wyłączność dla HBO będzie pewnie oznaczało zejście z ceny i to chyba dość znacze. I jest teraz pytanie kwestia czy to im sie opłaca czy nie, ale na te pytanie znają odpowiedz tylko oni. I na pewno obecna sytuacja jest uprzywilejowana przede wszystkim dla HBO bo mogą sobie podwyższać cenę w sytuacji końca umowy a C+ chcą mieć wyłączność będzie musiało to przyjąć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cp i N chętnie by dołączyli do oferty HBO, a Cyfra chcąc przedłużyć umowę na wyłączność musiała by zapłacić tyle, co wrzystkie 3 platformy razem wzięte. Pozatym HBO zapewne by chciało zwiękrzyć swój zasięg, chociaż ze względu na brak konkurencji jaką jest Canal+ Multiplex.

Pozdrawiam. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co to za różnica jaki ma zasięg HBO? To jest komercyjna stacja utrzymana z abonamentu a nie reklam i jak się jej będzie opłacać może nadawać do 100 klientów. to nie TVN któremu zależy na dostepności aby mieć większe przychody z reklam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie się @mad85 wydaje, ze HBO jak najbardziej zależy na szerokiej dostępności. To raczej WizjaTV zafundowała HBO takie a nie inne warunki działania. Była sobie kiedyś wojna między Canal+ i HBO. Choćby sprawy w sądzie o użycie bez zezwolenia przez HBO znaku FilmNet w pierwszej reklamie prasowej czy pozwy o dumpingowe ceny HBO. Żale Canal+, że HBO ni eposiada koncesji i związanych z nią obowiązków. Dlatego potem nie było amerykanów w WizjiTV i Cyfrze+. WizjaTV się poddała-nagle wszyscy są przyjaciółmi i żenią się na wyłączność. Oczywiście nie znamy wszystkich szczegółów tej umowy z C+ ale można się domyślać, że HBO padło ofiarą rozgrywek UPC-Vivendi. Coś poszło za coś.

Osobiście nie wierzę w to, ze HBO da się drugi raz wmanewrować w umowę na wyłączność z kimkolwiek. A jak się pomylę to za karę poleżę plackiem ... na kanapie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciężko coś prawdziwego na ten temat powiedzieć. Wiem jedno, że w biznesie nie ma sentymentów i czy ktoś się lubi czy nie jest nie istotne bo granica jest bardzo mała i liczy się tylko rachunek ekonomiczny. Tak naprawdę ta umowa to jedna wielka tajemnica i trzeba dalej czekać aby zobaczyć co się stanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość PawelU1981

Ja bym tak nie lekcewazyl przeciwnika. Tzn CP rosnie w sile i mowienie ze C+ ma przewage bo jest dluzej jest bzdurne dla mnie. Co to ma do rzeczy. Wiadomo ze jak skonczy sie umowa na wylacznosc HBO moze rozpatrzyc oferty 3 platform i ktora bedzie najlepsza ta wybierze albo zrobi psikusa i udostepni swoj sygnal dla Nki i CP i wtedy co? Wtedy beda miec jeszcze wiekszy zysk a C+ zostanie tylko z jedna oferta premium. Choc szczerze powiedziawszy to czesciej ogladam C+ niz HBO jakos ostatnio ten kanal jakby sie zaniedbal i wedlug mnie nie jest juz tak niezwykly jak pare lat temu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak to piszesz jak by HBO miała dać sygnał za CP i N za darmo.

Oni dobrze wiedzą ile było by chętnych na HBO w CP mały odsetek.

Ludzie biorąc CP chcieli mieć jak najtańszą platformę i najmniej płacić.

Dołączając HBO kogo było by stać .Komu zależało na HBO dawno go już

ogląda na C+ lub kablówce.A łudzenie się że jak HBO dołączą do CP taniej

jak C+ to jest chyba marzeniem ściętej głowy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym tak nie lekcewazyl przeciwnika. Tzn CP rosnie w sile i mowienie ze C+ ma przewage bo jest dluzej jest bzdurne dla mnie. Co to ma do rzeczy. Wiadomo ze jak skonczy sie umowa na wylacznosc HBO moze rozpatrzyc oferty 3 platform i ktora bedzie najlepsza ta wybierze albo zrobi psikusa i udostepni swoj sygnal dla Nki i CP i wtedy co? Wtedy beda miec jeszcze wiekszy zysk a C+ zostanie tylko z jedna oferta premium. Choc szczerze powiedziawszy to czesciej ogladam C+ niz HBO jakos ostatnio ten kanal jakby sie zaniedbal i wedlug mnie nie jest juz tak niezwykly jak pare lat temu.

HBO nie zniknie z Cyfry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak to piszesz jak by HBO miała dać sygnał za CP i N za darmo.

Oni dobrze wiedzą ile było by chętnych na HBO w CP mały odsetek.

Ludzie biorąc CP chcieli mieć jak najtańszą platformę i najmniej płacić.

Dołączając HBO kogo było by stać .Komu zależało na HBO dawno go już

ogląda na C+ lub kablówce.A łudzenie się że jak HBO dołączą do CP taniej

jak C+ to jest chyba marzeniem ściętej głowy

 

 

Myslisz się, bo CP nie jest platformą dla biednych, tylko tych, którzy nie będą przepłacać za kanały. A na HBO znajdzie się na pewno DUŻO chętnych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...