Skocz do zawartości

Oferta platformy CANAL+


DamPrz
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

A ja dopiero przed chwilą spojrzałem co oferuje obecnie Canal Plus Family. U mnie EPG pokazuje m.in. takie pozycje jak:

1. Rośliny Karoliny, 

2. Polska z Góry,

3. Myszka w paski,

4. Daleko od Miasta,

5. Remont w 48h

No rzeczywiście Canal plus idzie po bandzie i uczy się od konkurencji - czyli Solorza który jest mistrzem tworzenia kanałów z tym samym kontentem.

Wszystkie te pozycje znajdę w programach Domo Plus, Planete Plus czy Mini Mini...

No rzeczywiście warto dać +10 PLN za kanał powtórkowy z kanałów już dostępnych za 19,99 :-)

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli Twoim zdaniem w pakiecie Start za 20 zł nic nie ma a w nowym pakiecie Relax za 30 zł już jest tak dużo że można dyskutować ?  🤣🤣

Ja patrzę przez pryzmat oferty a nie tego co jest dla mnie warte lub nie warte. 

Oferta powinna być zróżnicowana. Każdy preferuje coś innego. Napisałem wyżej co uważam więc nie będę powtarzał. Pakiet Relax podnosi cenę najtańszego pakietu i powoduje że wszystkie pozostałe będą droższe. Przy przedłużaniu umów rozmowy będą się toczyły na innym poziomie cenowym: wyższym.

Równie dobrze mogli odłosić podwyżkę, ale wizerunkowo tak jest lepiej i tylko o to w tym wszystkim chodzi 😀. Mają do tego prawo a my klienci mamy prawo wyboru i niech tak zostanie 😀

 

Edytowane przez Robert03
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piszę tylko że ten nSport nie jest taki zły i wylądował w niższym pakiecie niż był. W C+Family jest trochę mniej tego sportu ale trafia się liga francuska czy hiszpańska, a i na angielską można trafić. Moje zdanie jest że powinien być i jeden i drugi pakiet,  zawsze to taniej można było wyrwać C+czy Eleven ale niestety bez nSportu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, Robert03 napisał:

Jakby nie patrzeć pakiet Start podrożał o 50%. Czy oferta tego pakietu jest o 50% bardziej atrakcyjna każdy musi sobie odpowiedzieć sam :-)

Ciekawe kiedy kolejne pakiety pójdą w ślady tego pierwszego :-).

A dlaczego kolejne pakiety mają pójść w ślady Start+ ? Platformie C+ "uwierał" pakiet Start+, który był tanią bazą do dobierania dodatków, np paczki Canal+. Cena podskoczyła o 10 zł i już to ładniej w "słupkach" będzie wyglądać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, PawelTSW napisał:

@xut2zs możesz dokupić c+ sport oraz eleven do każdego pakietu.

C+ to 25 zł a eleveny 11,90

Możesz także skorzystać z oferty c+ przez internet, wtedy za 50 miesięcznie bez zobowiązania masz te 

A jaki jest najtańszy pakiet do którego mogę je dokupić?  Patrzyłem na stronie to najtańsze był za 30 ale nie było opcji dokupienia 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@xut2zs przedwczoraj był jeszcze start za 19,99. Dziś najtańszy to 29,99. 

 

Na stronie paczki c+ nie zobaczysz. 

Uaktywni się po podpisaniu umowy.

 

Paczka c+ (11 kanałów) kosztuje 25 zł. 

Eleven 11,90 lub włącz wyłącz za 15,90 

 

 

Edytowane przez PawelTSW
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Krzysiek11:)

Kanały CANAL+ czy Eleven można dokupić także w trakcie umowy, nie wszystkie opcje dodatkowe są widoczne na stronie przy formularzu zamawiania.

Najtańszy pakiet to nadal Start+ za 19.99 w ofercie MIX lub 24.99 w umowie na 12m (https://sklep.pl.canalplus.com/oferta/12m-formularz-skrocony/start-na-12-miesiecy).

W umowie na 24m najtańszy jest nowy pakiet Relax+ za 29.99.

Edytowane przez Krzysiek11:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, PawelTSW napisał:

@xut2zs przedwczoraj był jeszcze start za 19,99. Dziś najtańszy to 29,99. 

 

Na stronie paczki c+ nie zobaczysz. 

Uaktywni się po podpisaniu umowy.

 

Paczka c+ (11 kanałów) kosztuje 25 zł. 

Eleven 11,90 lub włącz wyłącz za 15,90 

 

 

Czyli te 29 za zwykły plus dodatkowo 25 za paczkę? 

A jak wygląda nc go przy takim zestawieniu? Są sportowe kanały dostępne by na lapku obejrzeć ?  Jest jakiś limit godzin? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...