Skocz do zawartości

Oferta platformy CANAL+


DamPrz
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mieszkam w UK; dziś w pracy jakoś tak zeszliśmy na temat piłki i tak z debaty jakoś przeszliśmy do transmisji sportowych i jak im objaśniłem pakiet sportowy w nc+, że najlepsze ligi świata, lm, le, mnóstwo meczów + inne sporty, a to wszystko za niecałe 20 funtów miesięcznie to o mało co nie narobili w majty... okazało się że kumple płaci 45 funtów /jakieś 220zł miesięcznie/ za pakiet Sky, w którym ma mniej transmisji z Premier League niż ja; o innych ligach w ogóle nie wspominając.

Koniec końców wszyscy pytali mnie gdzie to kupić bo wszyscy maniacy piłki od razu zadeklarowali, że chcą na to przejść, nawet jeśli komentarz będzie w języku, którego nie rozumieją...

Ubaw po pachy.

Powiedz im jeszcze ile kosztuje żarcie, piwo, wóda i mieszkania. Może się przeprowadzą do tego raju :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest cena brutto

 

A propos ceny brutto. Dzisiaj miałem telefon od wyjątkowo niekompetentnego "naganiacza" z nc+. Mam umowę w Cyfrze+ na czas nieokreślony Pakiet Start + opcję Mezzo. Nie przyjąłem jego oferty, ale gdy zapytałem o opcję Mezzo - to on na to, że nie może mi podać ceny NETTO tylko brutto. Ja pytam o Mezzo a on o Netto. I tak ze trzy razy zanim załapał. Nadmieniam, że nie mam wady wymowy:)) Nie potrafił mi potem znaleźć ceny na opcję Mezzo. Zwróciłem mu delikatnie uwagę, że jest nieprzygotowany do rozmowy - na to on, że nie musi być przygotowany i rozłączył się.

 

Ale przechodząc do rzeczy. Ponieważ powiedziałem mu, że mam pakiet Cyfrowego Polsatu - zostałem w systemie odznaczony - przynajmniej tak mi powiedział. Ciekawe czy wszyscy abonenci NC+ będący również abonentami CP są specjalnie markowani w systemie? I druga rzecz ważniejsza dla mnie - powiedział też, że z dniem 1-go lipca wyłączają kanały Mini Mini, Planete, Kuchnia, Ale Kino w standardzie SD, co mnie trochę martwi, bo do Cyfry mam stary dekoder MPEG-2 i będą nadawać tylko w HD. Co więcej nie będzie mi przysługiwać jednomiesięczne wypowiedzenie tylko trzymiesięczne - mimo, że mam te kanały gwarantowane w umowie. Wydaje mi się to bzdurą, ale pytam o opinię. I czy ktoś ma potwierdzone informacje, że kanały SD z paczki Cyfry+ przestają być nadawane 1-go lipca?

 

Cezi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no a dlaczego w PPV za 40 zeta za boks wykupuje 200 tysięcy maniaków :shock:

źle przeliterowałeś "idiotów"

 

Ne jestem kresusem, ale akurat jako maniak boksu, absolutnie nie uważam się za idiotę, z powodu tego, że od czasu do czasu wykupię galę bokserską w PPV. Bilet do kina+popcorn wychodzi tyle samo.

 

Cezi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie przyjąłem jego oferty, ale gdy zapytałem o opcję Mezzo - to on na to, że nie może mi podać ceny NETTO tylko brutto. Ja pytam o Mezzo a on o Netto. I tak ze trzy razy zanim załapał. Nadmieniam, że nie mam wady wymowy:))

 

Nie wiem, czy rzeczywiście ten konsultant nie miał pojęcia o Mezzo, ale głos słyszany przez słuchawkę potrafi być na tyle zniekształcony, że mógł Cię tak zrozumieć. Mnie zdarzyło się to już kilka razy, często przy literowaniu przez kogoś jakiegoś skrótu.

 

ArtS

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma co sie oszukiwac nc moze wyczyniac te chobki bo maja monopol na sport i dobrze utrafili ze wiekszosc mimo ze bedzie muczec, kwiczec czy beczec to zaplaci no i jak tu nie nazwac ich baranami?? Ja na szczescie jestem wolny od skazy uzaleznienia sportem, lubie filmy ale zeby sie dla lepszej oferty pozbawiac godnosci i dawac wodzic za nos bialym kolnierzykonz z nc+ jak koza... nie dziekuje..postoje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy w nc+, VOD+ (tvp.Prapremiery; canal+vod; seriale+) w pakiecie platunium jest płatne?, to znaczy czy poszczególne filmy, seriale są płatne?

 

Może pytanie nie jest wyszukane, ale po prostu się nad tym zastanawiam, jestem abonentem Cyfry i tam w cyfra+vod filmy są płatne, a na przykład canal+ na życzenie, hbo seriale są darmowe...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no a dlaczego w PPV za 40 zeta za boks wykupuje 200 tysięcy maniaków :shock:

źle przeliterowałeś "idiotów"

 

Ne jestem kresusem, ale akurat jako maniak boksu, absolutnie nie uważam się za idiotę, z powodu tego, że od czasu do czasu wykupię galę bokserską w PPV. Bilet do kina+popcorn wychodzi tyle samo.

 

Cezi

Przecież nigedzie nie napisałe, że jesteś idiotą lub za takiego masz się uważać. :D Twierdzę tylko, że są maniacy takiej czy innej dyscypliny sportowej, którzy sporo zapłacą za możliwość obejrzenia dobrego wg. nich sportu, a sport kosztuje i to słono/ no prawa sportowe/. Tak samo film, a właściwie nowości filmowe. Dreptasz do wypożyczalni i za jeden zabulisz 10 czy 12 zeta. No masz szybciej niż Tv ale płacisz za JEDEN film.I nie da rady mieć oferty premium w cenie CP.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dlaczego na kanałach 36 i 37 pisze mi "sprawdz ustawienia anteny hotbird" ??

 

 

te kanały są uruchamiane tylko na czas gdy jest kilka meczy transmitowanych jednocześnie- obecnie brak przekazu.

Myślę zę te kanały będą aktywne na czas 2 ostatnich kolejek ekstraklasy gdy będzie 8 meczy jednocześnie i tam pewnie wrzuca 2.

Nic nie manipuluj z anteną - po prostu taki komunikat ci wyskoczył gdyż jest brak przekazu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co z kanałem Sundace HD - nie ma go w ofercie - jako dodatek też ?

Mają taki [beep] że im gdzieś Sundance HD się zagubiło. Nie ma go ani w spisie kanałów HD, ani w pakiecie FILM, ani jako opcja dodatkowa.

http://ncplus.pl/sklep/promocje/canalplusplatinum

 

Miałem nadzieję że może poszli po rozum do głowy i dadzą Sundance HD bez dodatkowych opłat ale niestety - http://ncplus.pl/~/media/ncplus/Dokumen ... e%20HD.pdf

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dlaczego na kanałach 36 i 37 pisze mi "sprawdz ustawienia anteny hotbird" ??

 

 

te kanały są uruchamiane tylko na czas gdy jest kilka meczy transmitowanych jednocześnie- obecnie brak przekazu.

Myślę zę te kanały będą aktywne na czas 2 ostatnich kolejek ekstraklasy gdy będzie 8 meczy jednocześnie i tam pewnie wrzuca 2.

Nic nie manipuluj z anteną - po prostu taki komunikat ci wyskoczył gdyż jest brak przekazu.

 

czyli wszyscy tak mają?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na stronie http://www.ncpluspytania.pl na pytanie odnośnie braku Polsatu HD w ofercie dla abonentów ze sprzętem, który jest wyposażony w system dostępu warunkowego Seca Mediaguard przedstawiciel nc+ odpowiedział, że jest on spowodowany problemem technicznym związanym z dołączeniem kodowania do tego kanału oraz Polsatu Sport News i są prowadzone prace nad jego rozwiązaniem. To ja już nie rozumiem. Jak do nich pisałem w tej sprawie jakieś 10 dni temu, to dostałem odpowiedź, że jest to spowodowane przyczynami pozatechnicznymi. Teraz podają, że są to powody techniczne. Zwariować można. Swoją drogą, to ciekawe (jeżeli wierzyć ostatniej wersji, że za tym stoją względy techniczne) jaki problem może być z dołączeniem systemu kodowania Seca Mediaguard do 4 kanałów nadawanych z transpondera Cyfrowego Polsatu. Chyba, że wydaje się to na pozór takie proste a rzeczywistości, nie jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

VOD+: Seriale+

netVOD+: TVN Player, BabyTV, Poznaj, Smaczki, SPORT+

 

VOD+: Canal+ VOD, TVP Prapremiery

 

VOD+: Fun VOD, Picture BOX

netVOD+: HBO OD, Dzieci , Da Vinci , Kino Świat , Nationa Geographic HD , TVP Najlepsze , 18+

 

 

Te wszystkie VOD to na jakiej zasadzie są? Np. TVP Prapremiery. Dziś jest odcinek 1000 np. "Na dobre i na złe" i po jego zakończeniu mam za free w VOD odcinek 1001?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...