Skocz do zawartości

Oferta platformy CANAL+


DamPrz
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nie no ok, ale za dużo tego w tv. Tak jak polskiej piłki ;)

Nie wiem co wam się w tym podoba że jacyś ludzie rzucają się krzesłami itp i jeszcze ci komentatorzy którzy podniecają się jak przy seksie hehe ;)

Każdy woli co innego

Czego za dużo w tv??? w naszej tv WWE to leciało tylko na extreme sports ktorego w nc+ juz nie ma , wiec o czym ty gadasz chlopie.Niekiedy na Eurosporcie powotrki jakiś starych gali wwe leca to wszystko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

@gigabajt dobre pytanie zadałeś :D

@Kibo wydaję mi się ze dla tych co już zmigrowali ważne jest to czy będzie coś nowego w ofercie "NC+" w tym roku,jakiś kanał TV,na miarę "nowej definicji rozrywki" :?::wink:

A na stałych abo opierą się ta platforma a nie na nowych klientach.....(chyba że się mylę) :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@kingofsouth, a dlaczego tylko RedlightHD?

 

Jak full, to full i powinno być wszystko w jednym worku, łącznie z osobno sprzedawanymi dodatkami.

 

W CP całość z "fikołkami" kosztuje 89 + 25, czyli 114 złociszy, więc jak ITI da to samo za 99, to będzie górą, ale to raczej marzenia ściętej głowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Promocja Full Extra to nie to samo co All Inclusive. Jednak CP jest lekko w tyle ze względu na zawartość,jakość i sprzęt względem NC+-chociaż to opinie użytkowników CP a jak to mówią wszędzie dobrze gdzie Nas nie ma.

 

A cenowo to by było dobre... kiedy All w NC+ będzie oferowany taniej niż All w CP-co jest raczej mało prawdopodobne-rozmarzyłem się :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli dadzą promocyjną ceną aktywacyjną 0 zł za multiroom i załóżmy 99 zł aktywacja mediaboxa, bez miesięcznej ołaty oraz universe z canal+ i HBO za 99 zł na 12 miesięcy to mogą odnieść sukces.

Tak w ogóle ciekawe dlaczego nie można kupić samej anteny bez konwertera, który w przypadku MR standard hd musi być wymieniony na quad, albo dlaczego nie ma dostępnej anteny z quadem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o sprzęt NC+? .........niewygodny multiroom....

Co do nich nie dzwonie np.dziś :wink:

to cały czas mi chcą wcisnąć "MR" ,a to jest jedyna rzecz co mnie ani w "Nce" a teraz w "NC+" nie interesuję i muszę cały czas tych propozycji wysłuchiwać

a już tekst: "czy posiada pan dwa telewizory" mnie rozwala :lol2::wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...