Skocz do zawartości

Oferta platformy CANAL+


DamPrz
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Raczej to nie przejdzie bo HD zajmuje sporo więcej miejsca na dysku od SD. Od kilku dni widzę sporo fajnych pozycji, ale kto w dobie internetu będzie płacił 9 zł za jeden film w formacie SD :D Jakby dali te wszystkie filmy powiedzmy w jednym pakiecie za 30 zł miesięcznie w standardowej cenie to podejrzewam, że sprzedawałoby się jak świeże bułeczki :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś tam kupuje co jakiś czas. Jednak wygodniej jest sobie siąść przed pudłem kliknąć dwa razy i film sobie leci :D Ludzie są na ogół leniwi, wolą prostsze rozwiązania :D Z mojego punktu widzenia przeciętnemu Kowalskiemu nie chce się bawić w ściąganie filmów dopasowanie napisów wrzucanie na pena podpinanie do tv itd. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth
Ale Polak każdą złotówkę musi liczyć więc bardziej opłacalne jednak jest zabawa w ściąganie

Nie tylko chodzi o pieniądze :wink:

w moim przypadku liczy się jakość 8)

a jaka jest w NC+ to sami widzimy.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous
Z mojego punktu widzenia przeciętnemu Kowalskiemu nie chce się bawić w ściąganie filmów dopasowanie napisów wrzucanie na pena podpinanie do tv itd. :D

 

Hej obudź się mamy 2014 rok. to co piszesz to miało mijsce ileś lat temu. Teraz opdalasz odtwarzacz np. XBMC, wybierasz pozycję i oglądasz.

Nikt już nie nagrywana na nośnikach (bo po co? LAN w domu to nie luksus) a dyski sieciowe mają różne usługi oferujące ściąganie zawartości. Pomijam mnogość klientów dla różnych usług streamowania.

Płatna telewizja sama sobie strzela w kolano. Cofają się wstecz ograniczając ofertę. Do tego zmuszanie do archaicznych rozwiązań w ich dedykowanych złomach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous
No to ja jestem tym Kowalskim bo żeby wiedzieć co to XBMC itp. musiałem zobaczyć w Google no i pierwszy raz o czymś takim słyszę :lol2:

 

Zainstaluj sobie na pececie i przetestuj. zobaczysz ile tracisz... Na większym tablecie po prostu jest już wymiataczem multimedialnym. Jeden program do wszystkiego - zdjęcie, muzyka, filmy, pogoda, radio internetowe, telewizja internetowa, pogoda itd..... Na smartfonie trochę byłby trudno nawigować za pomocą dotykowego ekranu ale podłączając jakąś sprytna kawiaturę USB dziłą to bezproblemowo....

Do wy[beep]a wszelkie inne playery i [beep] wciskany przez gazetki.

 

bestplayer - a co to takiego? Przecież "od zawsze" były lepsze programy do odtwarzania filmów....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...