Skocz do zawartości

Oferta platformy CANAL+


DamPrz
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Motowizja jest w pakiecie Extra, nie jest konieczne wykupowanie go.

Wiem. Ale pytanie bylo jak mozna dokupić kanał Sportklub :) Więc podałem jakie są mozliwości.

Motowizji nie ma w aktualnym Extra+

 

 

Na nowej umowie tylko 24m

Eleven to dodatkowe 7.95 do każdego pakietu z Canal+

Motowizja jest w pakiecie Extra+ :)

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Witam,

Panowie posiadam pakiet comfort +, po wejsciu na strone internetową  i zapoznaniu sie z ofertą programową stwierdzam ze brakuje u mnie  m innymi :

AXN SPIN

CBS DRAMA

CBS REALITY

DISCOVERY LIFE

DISCOVERY  HISTORIA

NAT GEO WILD

TRAVEL

 

Wykonałem reaktywacje karty, uprawienia sie uaktualniły , natomiast kanlów jak nie było tak nie ma.

Dodam ze karte spradzałem na 2 różnych dekoderach.

 

Pytanie czy te kanaly powiny mi świecic ??

Edytowane przez Yoshy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Panowie posiadam pakiet comfort +, po wejsciu na strone internetową  i zapoznaniu sie z ofertą programową stwierdzam ze brakuje u mnie  m innymi :

AXN SPIN

CBS DRAMA

CBS REALITY

DISCOVERY LIFE

DISCOVERY  HISTORIA

NAT GEO WILD

TRAVEL

 

Wykonałem reaktywacje karty, uprawienia sie uaktualniły , natomiast kanlów jak nie było tak nie ma.

Dodam ze karte spradzałem na 2 różnych dekoderach.

 

Pytanie czy te kanaly powiny mi świecic ??

Jeżeli przedłuzyłes po 11Maja 2015 to powinny swiecic , jeżeli przed to nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Można kliknąć, ale i tak się nie zamówią :) Miałem już dwa tel. w tej sprawie. Wczoraj i dziś z wyjaśnieniem, że ta opcja mimo, że jest widoczna, to dostępna tylko dla posiadających min. 6xC+. W dodatku oczywiście standard, czyli czy chcę skorzystać z oferty 69zł + 7,5 za Eleveny.

Edytowane przez bartolinos
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Wcześniej też nic miało się nie zmienić a gdy odeszło z 300 tys.abonentów promocje się znalazły.Ciekawe z jaką liczbą abonentów zakończą ten rok pewnie znowu będą na wielkim minusie.Jak będą chcieli poprawić wyniki to znajdą się ciekawsze oferty jak nie to pozostaną te same a abonentów powoli i systematycznie będzie ubywać.

Edytowane przez Mr. Orbita
Offtopic, przenoszę do chyba lepszego miejsca...
  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co im po ARPU jak nie będą mieli klientów. Podejrzewam, że drogo jest za paczkę C+ bo ugadali się  z 11. Część kosztów promocji na 11 pokrywają z abo C+, bo przecież samego 11 nie można dobrać. Swoją drogą kwota za samą paczkę C+ może u wielu wywołać nie tylko ból głowy. Myślą, że tylko oni płacą za prawa czy to filmowe, czy sportowe, a przecież  inni nadawcy także muszą zapłacić za nieliczne prawa a ponadto mają produkcje własne, które kosztują również nie mało. Owszem zaraz się posypią gromy, że są to kanały bez reklam, ale nie do końca bo na kanałach sportowych takowe są. Sumując sama paczka C+ jest warta tyle co full w słoneczku (6 m-cy free). Niech każdy sobie odpowie czy naprawdę jest tyle warta!

Ostatnio po złożeniu wypowiedzenia otrzymuję jeszcze droższe oferty niż przed. Nie rozumieją tego, że złożyłem wypowiedzenie nie po to aby uzyskać dobrą cenę tylko po to bo mam dość ich podejścia do klienta i ich cen z kosmosu.

Widać, że zmienili politykę i teraz stawiają na ARPU, a nie na liczbę klientów.

Edytowane przez Le0nGC
  • Popieram 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaraz po fuzji stracili ok 300 tys abonentów, co było normalne, gdyż nie każdy przyjął nowe warunki, a inni mieli n i C+. Od tamtej pory stracili ok 100 tys abonentów.

Lepiej mieć jednego klienta płacącego 79, niż dwóch płacących 49.

Skończyli z rozdawnictwem paczki C+ i bardzo dobrze.

Edytowane przez Pawop
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaraz po fuzji stracili ok 300 tys abonentów, co było normalne, gdyż nie każdy przyjął nowe warunki, a inni mieli n i C+. Od tamtej pory stracili ok 100 tys abonentów.

Lepiej mieć jednego klienta płacącego 79, niż dwóch płacących 49.

Skończyli z rozdawnictwem paczki C+ i bardzo dobrze.

Prowadząc sklep,

wolę kilkunastu klientów dając im rabaty ...

Chyba większość normalnych ludzi prowadzących byznesy też. 

Edytowane przez 72adam
  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze że Twoje teorie są  z sensem czego przykładem jest CP gdzie wolą więcej abonentów niekoniecznie płacących dużo.NC+ nie chce płacących 50zł a ci abonenci idą do CP i wybierają pakiety 50-90 zł.A co na to NC+?Podnosi ceny i wzbogaca kontent o Jeżdziectwo na wyłączność :lol2: przy okazji rozbudowuje paczkę C+ przy zmniejszonych treściach w tej paczce zawartych co jest powodem do podwyższenia cen :lol2:

  • Popieram 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lepiej mieć jednego klienta płacącego 79, niż dwóch płacących 49.

Skończyli z rozdawnictwem paczki C+ i bardzo dobrze.

Widać, że matematyka u Ciebie kuluje. Chyba, że nie ukonczyleś szkoły!

 

Dla ulatwienia rozwiąże Twoje super trudne rownanie., bo wg mnie 2x49>79.

2x49=98. Wg mnie 98<79. Ale Twoja matematyka pokazuje jakieś nowe prawa i zasady porównań typu 79>98.

 

Nawet za komuny mowiono: żywienie zbiorowe jest tańsze.

Idź pracowniku nc+ swoje brednie gdzie indziej opowiadać. Matematyki nie oszukasz. Wlasnie dlatego CP ma tyle abo, a nie tyle co nc-.

  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@myster, daruj sobie te osobiste wycieczki, bo świadczą one tylko o twojej kulturze osobistej.

 

To nie jest takie proste, było już o tym na forum, ale przypomne.

Załóżmy, że jest pakiet za 49 zł, który posiada 40 kanałow, każdy kosztujący operatora 1 zł. W tym przypadku koszt wynosi 40 zł, a dochód 9 zł. Czyli z 2 abonentów płacących 49 zł mają dochód w wysokosci 18 zł. Jeśli ten sam pakiet bedzie kosztowal 79 zł to dochód z jednego abonenta wyniesie 39 zł.

 

39>18 nieprawdaż myster?

Edytowane przez Pawop
  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...