Skocz do zawartości

Oferta platformy CANAL+


DamPrz
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Pomóżcie mi proszę. Aktualnie mam dekoder 4kUltrabox+ oraz pakiet Superpremium+.
Chciałbym przejść na pakiet Superpremium+4K.
Jest możliwość zmiany na inny pakiet przez stronę CANAL+, lub telefonicznie? Żeby nie trzeba było jechać do punktu CANAL+.

Edytowane przez Vampi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Złożyć wypowiedzenie umowy przez ICOK jak masz mniej niż 6 miesięcy do końca umowy.

2. Następnie czekać na telefon z DUK albo samemu zadzwonić do DUK 12 294 78 79.

3. Negocjować co się chce.

 

3 punkty do wykonania czy to takie trudne.

Edytowane przez tweed77
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

46 minut temu, Vampi napisał:

Pomóżcie mi proszę. Aktualnie mam dekoder 4kUltrabox+ oraz pakiet Superpremium+.
Chciałbym przejść na pakiet Superpremium+4K.
Jest możliwość zmiany na inny pakiet przez stronę CANAL+, lub telefonicznie? Żeby nie trzeba było jechać do punktu CANAL+.

Jeśli nie przedłużasz umowy to jest oczywiście taka możliwość podniesienia pakietu.  Wejdź do Strefy Canal+ i sprawdź. Możesz też zadzwonić na infolinię. 

Edytowane przez ircios
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie dot. oferty Entry+ SPORT w ramach której jest dostęp do "36 kanałów online: CANAL+". Gdzie mogę sprawdzić oficjalną listę kanałów dla tej oferty? Na stronie https://www.canalplus.com/pl/kanaly-aplikacje/ są 33 kanały?

Edytowane przez tanioidobrze
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Od tygodnia znów jestem abonentem C+. W ten weekend obejrzałem praktycznie wszystkie mecze Premier League które pokazywali. Jakość obrazu, komentarz , pełne trybuny - aż miło popatrzeć. Do tego świetny magazyn Twarowskiego. 

 

Strata tych praw to będzie katastrofa. Przejęcie ich przez internetowy Viaplay to normalnie rozbój w biały dzień. Działanie na szkodę kibica.Pozostaje trzymać kciuki, że przez ten rok dojdą do jedynego słusznego wniosku, że bez kanału tv sat to nie ma sensu i go uruchomią. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, dvbx napisał:

Dziwne, u mnie (ENTRY+ FILM) mam pełen wachlarz ofert, poczynając od RELAX+ (19,90PLN do końca okresu oznaczonego) i kolejne co 10PLN (Optimum+ 29,99PLN, EXtra+ 39,99PLN)

Tylko czy to nie jest przejście z Entry+ 

FILM na sam Relax+? 

Ja mam np. Nowy Komfort+ z C+ i też mam przejście na Optimum+, ale wtedy już bez C+. 

Więc być może przejście z Entry+Film na Relax+ będzie wiązało się z usunięciem kanałów C+ i HBO.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Zauważyłem wczoraj że ze strony canal+ znikły z oferty pakiety: extra + sport i film, oraz optimum + sport i film. Teraz żeby mieć sensowną ofertę trzeba zainwestować w superpremium 4K bo w pakietach które są na stronie nawet tych z canal+ nie ma ani tvn24 ani polsatnews ani nawet tvn turbo.

Edytowane przez Jorg1980
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...