Skocz do zawartości

CANAL+ online - oferta dla abonentów platformy CANAL+


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Rozpędzili się trochę z tymi "produkcjami oryginalnymi" na swojej stronie (tzn. francuskie C+ jest rzeczywiście jednym z chyba 10 koproducentów tego serialu, ale nasz nigdy nawet go nie emitował - prawa ma HBO i Filmbox... I z logotypem HBO zabawnie to wygląda jako "oryginalna produkcja" ;)).

 

zz.png

Edytowane przez bgmnt
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, wislok napisał:

Wiadomo coś o tym, kiedy będą w WEBOS LG? 

Pytanie, czy kiedykolwiek będzie. Ktoś wspominał na forum, że dostał info od konsultanta, czyli mało wiarygodne.

Według oficjalnego info miała być apka na Tizena, której nadal nie ma, więc na WebOS jeszcze długo może nie być.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, kozaa napisał:

 

Pamiętaj, że zgodziłeś się na subskrypcje i nie zdziw się jak pociągną pełną kwote z ostatniej użytej metody płatności.

Poleci w trybie offline (ręczne nabicie na terminal) i zejda ci środki lub wjedzie minus jak na karcie masz zero.

  

Tak to działa m.in w Revolucie i wielu się nacięło myśląc, że użyją jednorazowej karty lub ją zablokują/usuną bez anulowania subskrypcji i będzie cacy bo nic nie ściągną.

Chargeback też ci nic nie da bo dostawca usługi wykaże, że nie anulowałeś subskrypcji i mają prawo dalej ciągnąć w każdy możliwy sposób (np. jako transakcja offline)

Co w sytuacji gdy po odpięciu karty na wszelki wypadek anulowałem też subskrypcję a mimo to przedłużyli na kolejny miesiąc?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anulowałeś przed przedłużeniem? Czy już w nowym okresie?

Jak w nowym okresie to mają prawo pobrać za to opłate, jak w starym anulowałeś i nie wyłączyli to traktuj to jako promocje serwisu w fazie beta. Ja mam okres rozliczeniowy 28.06 i zaplanowane wyłączenie, zobaczymy czy też dostane promocje :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, kozaa napisał:

Anulowałeś przed przedłużeniem? Czy już w nowym okresie?

Jak w nowym okresie to mają prawo pobrać za to opłate, jak w starym anulowałeś i nie wyłączyli to traktuj to jako promocje serwisu w fazie beta. Ja mam okres rozliczeniowy 28.06 i zaplanowane wyłączenie, zobaczymy czy też dostane promocje :) 

 

2 minuty temu, kingofsouth napisał:

Nie dostaniesz. Ja anulowałem i konto nie aktywne :)

 

Dziwne, gdyż tak jak pisałem anulowałem przy odpinaniu karty, tj. na początku okresu próbnego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o mnie to i tak mam drugi miesiąc za darmo.

Teraz wchodzę w to anulowane konto i mogę sobie nadal za 0 zł testować.

Edit:

Był taki zapis ?

" Aby kupić pakiet SPORT, trzeba posiadać adres zamieszkania na terenie Polski. Jest to niezbędne ze względu na wymagania licencyjne, zgodnie z Regulaminem serwisu CANAL+. "

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, kingofsouth napisał:

Jeśli chodzi o mnie to i tak mam drugi miesiąc za darmo :D

Teraz wchodzę w to anulowane konto i mogę sobie nadal za 0 zł testować.

Też z ciekawości wszedłem nie widząc Twojego posta nowego i miałem pakiety nieaktywne ale mogę tak jak Ty aktywować za 0 zł na kolejny miesiąc.

Zrobiłem już i działa na nowo. :)

Edit.

Zapis o którym wspomniałeś był też za 1 razem.

 

 

Edytowane przez Bushiken
  • Popieram 1
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

33 minuty temu, kkzk81 napisał:

Miałem miesiąc próbny  i przed upływem tegoż miesiąca odłączyłem kartę. Wszedłem na aplikację i patrzę a mi przedłużyli usługę o kolejny miesiąc.?

Tak jak pisałem miałem identycznie. Po paru dniach system załapał że nie ma jak pobrać opłaty i pakiety są nieaktywne.

Jednak mogłem na nowo wziąć miesiąc na próbę.

Nie pamiętam czy w 1 miesiącu tak było ale teraz chcąc odpiąć kartę dostałem komunikat, że pakiety zostaną wstrzymane z końcem okresu rozliczeniowego.

No w tym przypadku już chyba nie pobiorą skoro sami potwierdzili anulację pakietów po odpięciu karty.

Edytowane przez Bushiken
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak anulujesz subskrypcję, to nie. Ale jak nie anulujesz subskrypcji, a tylko odłączysz kartę, to możliwe. Moim zdaniem odłączenie karty nie powinno być możliwe przy aktywnej (nie anulowanej) subskrypcji. Możliwa mogłaby być zmiana danych karty na inną, ale nie usunięcie karty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, NobelM napisał:

Jak anulujesz subskrypcję, to nie pobiorą. Ale jak nie anulujesz subskrypcji, a tylko odłączysz kartę, to możliwe

Myślałem i byłem przekonany, że to logiczne , że trzeba anulować subskrypcję a potem usunąć kartę.

Kto robi inaczej? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodam tylko jeszcze, że wiele brakuje tej usłudze. Na przykład tak reklamowane Multi Live na którym można oglądać jednocześnie do 4 meczów działało tylko na moim smartfonie jednak na Android TV już nie. Co oni myślą ,że będę oglądał 4 mecze na tak małym ekranie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba dobrze , że nadawca jednocześnie nie wprowadził  też usługi OTT wraz dekoderem.

Dopiero wtedy byłoby zamieszanie, skoro jednej usługi nie są w stanie ogarnąć.

Edytowane przez lukimann
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, kkzk81 napisał:

Dodam tylko jeszcze, że wiele brakuje tej usłudze. Na przykład tak reklamowane Multi Live na którym można oglądać jednocześnie do 4 meczów działało tylko na moim smartfonie jednak na Android TV już nie. Co oni myślą ,że będę oglądał 4 mecze na tak małym ekranie?

 

Działanie tej opcji jest zależne od tego czy producent urządzenia uaktywnił opcje dekodowania więcej niż 1 strumienia naraz w sterownikach. Np. w Kaonie od T-Mobile w ogóle nie włączysz Multi Live, brak tej opcji.

W logach widać o co chodzi: 'com.google.android.exoplayer2.mediacodec.MediaCodecRenderer.DecoderInitializationException' czyli nie odpalisz naraz dekodowania HW więcej niż 1 strumienia, pewnie ficzer extra płatny i operator nie zdecydował się aby zapłacić za jego odblokowanie. To nie jest wina aplikacji, tym samym errorem wali też Tivimate.

 

Edytowane przez kozaa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...