Skocz do zawartości

CANAL+ online - oferta dla abonentów platformy CANAL+


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

18 minut temu, PIOOLE napisał:

...... jest opcja cofania. Tylko nie wiem do ilu dni?

Raczej minut :lol2:  ;)

Edit:

Ja tu nigdzie nie widzę czegoś takiego jak Catchup/Replay a co najwżniejsze nie widzę zakładki z programem TV

Brak przejrzystości w tej kwesti jaką znam z Play Now TV, Horizon GO/Horizon TV, Vectra Online.

Podobno posty są czytane do nocy przez ludzi z PC+ ,  tyle  że poprawy w funkcjonowaniu brak :/

 

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@On0818Ten argument o jakości VHS czasami bywa nadużywany, ale tutaj masz całkowitą rację :D.

 

@mikoko Filmbox Arthouse jest dostępny w bardzo ładnym HD (kablowki, usługa Filmbox Live itd), do OTT nie trzeba przecież brać sygnału z satelity...

arthouse.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość GrubyBubu

Jednak pochwaliłem przedwcześnie brak zacięć, póki kanały live były dostępne przy kombinowaniu to wszystko działało idealnie, a teraz nie idzie oglądać tak tnie...coś mi mignęło odnośnie MolotovTv jaki to on cudowny i jaki ma bitrate...pozostawie bez komentarza, bo dopiero śmietnik by się zrobił, ale polecam sobie sprawdzić samemu ;)

Wysłane z mojego SM-G986B przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wspominany Filmbox Arthouse jest jedynym kanałem z paczki Filmbox, który mnie interesuje. Dużo tam klasyki filmowej (łącznie z kinem niemym) i pozycji mocno niszowych, artystycznych. Za dużo nowości nie ma i po jakimś czasie można obejrzeć całą ich bibliotekę.

W IPLI jakość jest taka sama - okolice 540p. Ciężko zachęcić kogoś do poznawania historii kinematografii  obrazem mydlanym. Nadawca ma u mnie mocny minus, mimo, że zawartość jest interesująca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, swordfish napisał:

 

W IPLI jakość jest taka sama - okolice 540p

Kolejny mit obalam MyCanal :mrgreen:

Filmbox Arthouse w MyCanal jest z bitratem niecałe 2 Mbps w jakości _____

Filmbox Arthouse w Vectra Online jest w SD w jakości 576p z bitratem 2,3 Mbps

To w jakiej jakości jest w MyCanal , bo raczej nie jest to 720p  :mrgreen:

 

3 godziny temu, mikoko napisał:

........... nigdy nie grzeszył jakością......... Podobnie jak Mezzo

O tym Mezzo piszesz :mrgreen:

Nie wiem , jak ty , ale ja tam złej jakości nie widzę :rofl:

 

mezzo.jpg

 

 

Edit:

Nowa  usługa w MyCanal:

 

Premiery Canal+

 

Premiery-2.jpg

 

Premiery-Canal.jpg

 

3.jpg

 

 

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o Premiery CANAL+ to jest to nawet dobry pomysł, tyle ze tych filmów nie da się obejrzeć w aplikacji np. iOS czy Android TV. Na razie tylko wersja przeglądarkowa, z zamieszczonej informacji wnioskuje  ze powstanie oddzielna aplikacja do premier. 

Edytowane przez Bartosz nowicki
Poprawka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Bartosz nowicki napisał:

Jeśli chodzi o Premiery CANAL+ to jest to nawet dobry pomysł, tyle ze tych filmów nie da się obejrzeć w aplikacji np. iOS czy Android TV. Na razie tylko wersja przeglądarkowa, z zamieszczonej informacji wnioskuje  ze powstanie oddzielna aplikacja do premier. 

Pomysł dobry wykonanie takie jak na PC+ przystało. Apki brak ?. 4K raczej tez nie będzie wiec żadna konkurencja do iTunes, który poza 4K ma lepsze ceny. Nawet loga im się robić nie chciało i zerżnęli z zupełnie innej francuskiej usługi Canal+ Series. Beka jak zawsze.

Edytowane przez DominoDoman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akurat pomysł z usługą Premiery Canal+ jest ciekawy. Nie każdego interesują wszystkie filmy jakie są w C+ , więc będzie można zapłacić za ten konkretny który nas interesuje w cenie jednego biletu do kina (a nawet mniej). Kolejnym plusem jest to że nie trzeba być użytkownikiem MyCanal by z niej skorzystać. Żeby tylko wykonanie było lepsze przy starcie, nie zrozumiem nigdy ich taktyki. Wypuścić na rynek wybrakowany produkt z dopiskiem że w bliżej nie określonej przyszłości go poprawimy to tylko PC+ potrafi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...