Skocz do zawartości

CANAL+ online - oferta dla abonentów platformy CANAL+


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ja wziąłem okres próbny i tyle, jak nie zejdą z ceną za pakiet sport do max 25zł to ode mnie nic nie dostaną. Tyle płacę w tv to nie wiem z jakiego powodu w internecie miałbym płacić 2 razy więcej? Jedyny plus że mógłbym całkiem z abo tv zrezygnować, ale nie za 50zł bo wyjdzie tyle samo z tym że zamieniam tv na kiepską jakość w internecie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może za darmo sport powinni dać? 50zł za mocno napakowany pakiet sportowy to dużo? Nie wiem jak z jakością bo nie mam zamiaru tego testować, ale oczekiwanie 25zł to trochę przegięcie. Tym bardziej, że nie podpisuje się żadnej długiej umowy; a porównywanie do oferty innych tv gdzie płacisz za pakiety inny i dobiera się sport jest niemiarodajny.

Ludzie chyba nie pamiętają jak lata temu płaciło się po 70-90zł miesięcznie (za m.in. podobną ilość sportu) gdzie obecnie wartość tej kwoty jest znacznie mniejsza.

Edytowane przez utede
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4x Eleven (i 30 innych kanałów) bez żadnej umowy kosztuje w WP Pilot 13,90 zł.

Paczka sportowa Canal+ w kiepskim HD w tej usłudze nie jest na ten moment warta więcej niż dodatkowe 13-14 zł ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, drq napisał:

Mówiąc sport w głównej mierze mówimy o piłce, która nie gra cały rok więc realnie bez abo można spokojnie zejść z ceny 50zł.

Pamiętajcie, że ta oferta nie może zabić oferty sat.

 

Ale dlaczego "nie może zabić"? Telewizja satelitarna jest w odwrocie i wszyscy to wiedzą.

CP tutaj wyprzedziło konkurencję i od 1,5 roku ma pelnoprawną alternatywę usługi satelitarnej w postaci "kablówki" IPTV plus od roku usługę OTT, która też ma całkiem niezłą ofertę (i paczka 4x Eleven, 6x PSP, 2x Eurosport + jakieś inne [beep]oły kosztuje tam 45 zł).

We Francji Canal+ też ma usługę, która przez Internet daje pełną ofertę tv . A polskie C+ trochę by chciało, ale jednak się boi ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, bugmenot napisał:

 

Ale dlaczego "nie może zabić"? Telewizja satelitarna jest w odwrocie i wszyscy to wiedzą. 

Ale w odwrocie jest od kilku lat i nadal ma sporo wiernych klientów którzy płacą miesięcznie >100 zł, więc dlaczego mieli by chcieć oddać takich klientów do oferty bezterminowej?

 

13 minut temu, kingofsouth napisał:

Ja korzystam z pełnej oferty PC+ i dla mnie ta oferta jest za droga , bo jakosc jest mierna. 

i duże upłynie w wody wiśle, zanim jakość live streamingu będzie porównywalna z sat zwłaszcza jak mówimy o 4k.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale jesteś abonentem sat to nie ma sensu kupować nawet gdyby jakość kosmiczna. Bo jak przy przedłużaniu kłucisz się o 20. To jakbyś się zdecydował na 50 za to co masz w tv i nc go, to znak źe musisz iść po skierowanie do psychiatry. To nie dla nas, ta usługa jest cepów. Gbybym był takim gorściem wziałbym to z uśmiechem na ustach. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, drq napisał:

Ale w odwrocie jest od kilku lat i nadal ma sporo wiernych klientów którzy płacą miesięcznie >100 zł, więc dlaczego mieli by chcieć oddać takich klientów do oferty bezterminowej?

Zalet dla operatora jest wbrew pozorom sporo. Serwery i łacza są tańsze niż pojemności satelitarne, sprzedaż przez aplikację efektywniejsza i tańsza niż przez stacjonarne punkty obsługi czy call center, a brak terminowych umów to też np. brak kanałów gwarantowanych.

 

7 minut temu, drq napisał:

i duże upłynie w wody wiśle, zanim jakość live streamingu będzie porównywalna z sat zwłaszcza jak mówimy o 4k.

Już jest porównywalna, albo i lepsza jeśli firma wie co robi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

45 minut temu, kocik89 napisał:

Ale jesteś abonentem sat to nie ma sensu kupować nawet gdyby jakość kosmiczna. Bo jak przy przedłużaniu kłucisz się o 20. To jakbyś się zdecydował na 50 za to co masz w tv i nc go, to znak źe musisz iść po skierowanie do psychiatry. To nie dla nas, ta usługa jest cepów. Gbybym był takim gorściem wziałbym to z uśmiechem na ustach.  

Kończy Ci się umowa z pakietem sportowym, czyli płacisz około 100. Dostajesz podobną jakość za 50zł, interesuje Cię tylko sport, co wybierasz?

 

34 minuty temu, bugmenot napisał:

Już jest porównywalna, albo i lepsza jeśli firma wie co robi. 

Jakiś przykład live streamingu, który ma choć porównywalną jakość do c+ 4k?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, drq napisał:

Jakiś przykład live streamingu, który ma choć porównywalną jakość do c+ 4k?

Może lepiej porównać do Museum "4K", które na satelicie nadaje z bitrate 11 Mbps? ;)

Kanałów nadawanych via sieć (zarówno OTT jak i IPTV) z bitrate w okolicach 20 Mbps i więcej nie brakuje:

http://www.digitalbitrate.com/dtv.php?mux=ORC&pid=15124&live=108&sec=0&lang=en

http://www.digitalbitrate.com/dtv.php?mux=FRF&pid=11340&live=104&sec=0&lang=en

http://www.digitalbitrate.com/dtv.php?live=401&id=theexplorersuhd&lang=en

 

25 mega na C+ 4K nie będzie wieczne, tak samo jak najpierw było z SD, a potem z HD, których jakośc przez lata zjechala i tutaj docelowo będzie pewnie 10-15 Mbps w VBR.

 

Edytowane przez bgmnt
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kończy Ci się umowa z pakietem sportowym, czyli płacisz około 100. Dostajesz podobną jakość za 50zł, interesuje Cię tylko sport, co wybierasz?

 

 

 

Wybieram satelite i Canal+4K.

Nie interesuje mnie badziewie 

Mam dobry 55 calowy i TV i nie będę ogladal sportu na tablecie/smartfonie.

 

 

 

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

[mention=39877]kingofsouth[/mention] ja też, ale jeżeli cena będzie kluczem decyzji, to jednak ta druga opcja będzie lepszym wyborem.

Kluczem jest to , ze ja sam nie mieszkam

Żona i corka tez nie są zainteresowane bysmy w trójkę przed tabletem siedzieli i delektowali się obrazem 

Obecnie MyCanal to oferta dla studentów i działkowców o czym bylo tutaj pisane

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Buziaczek1982 napisał:

Żałosny jesteś,nie chcesz nie korzystaj ,jakoś na moim 65 calowym tv leci w miarę ok, Zamiast jęczeć co post pokaż usługę(odpowiednik takiej oferty) o jakość Full hd/4k 

 

9 minut temu, GrubyBubu napisał:

Ciężko znaleźć usługę typu Go żeby więcej niż 6mb ktoś oferował, ale pewnie ktoś zaraz coś znajdzie, chętnie poczytam :)

W pełni się z Wami podpisuję rękami i nogami.

Usługa nie jest tak beznadziejna jak ją malują ale nie jest też wybitna.

Wiadomo, że do Amazona czy Netflixa w 4K z HDR Dolby Vision i dźwiękiem w Dolby Atmos nie ma co nawet porównywać. Prawde mówiąc nawet w samym SAT tylko Canal+ 4K ma zbliżone parametry jednak bez DV i DA.

Jeśli mamy jednak porównać tą usługę do samego SAT nawet pod kątem sportu nie wypada tak źle. Tak wiem nie jest w 50FPS. Jednak tak jak było już tu wałkowane u jednych działa to lepiej u innych gorzej.
Na minus należy oczywiście dać także brak wersji na systey Samsunga i LG, tu chcą to rozwiązać swoim Boxem.

Niech tylko popracują nad problemami wieku dziecięcego w postaci problemów z logowaniem, zawieszaniem się itd to bedzie dobrze.

Żeby nie było to moja subiektywna opinia posiadacza dobrej klasy TV 55 cali.

Jak ktoś wybrał średnią półkę byle większy to na tych jego 65 calach może sport źle wyglądać.
Swoją drogą @Buziaczek1982 możesz się podzielić na jakim modelu oglądasz, ze dobrze wygląda? 

Edytowane przez Bushiken
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...