Skocz do zawartości

CANAL+ online - oferta dla abonentów platformy CANAL+


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

12 minut temu, TimesSquare napisał:

 Szczególnie chodzi mi o sportowe transmisje live. Jak się to prezentuje na telewizorze?

A jak to porównasz? Podłączając laptopa do TV? To jest mało miarodajne.

NC+GO ma teoretycznie mniejszy bitarte.  Mogę wam napisać , że dziwna jest sprawa związana z MyCanal.

Taka ciekawostka Eleven Sports 1 (HD) w MyCanal powinien mieć bitrate 6 Mbps a Eleven Sports 1 (HD)Play Now Box TV ma bitrate niecałe 5 Mbps a wygląda lepiej i się to ogląda dobrze. Jeśli mam być szczery wygląda to tak jakby kanały sportwe były w MyCanal z NC+GO udostępniane :rofl: Takie mam wizualne odczucie.

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@kingofsouth Na czym testujesz? Ja poczekam, aż pojawi się apka na naszego Tizena. Mam nadzieję, że do końca 2021 (wtedy kończy mi się umowa) większość problemów już ogarną i będzie można rozpatrzyć na poważnie wzięcie tej usługi zamiast wiązania się kolejną umową sat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie. Live TV dziala juz za granica. Duzy plus za mozliwosc przesylania sygnalu przez chromecast. Jakosc kanalow sportowych na tv przesylana wlasnie przez chromecast jest dosc dobra. Ciekawe dlaczego w usludze nie ma wiecej kanalow tvn (tvn, tvn7, turbo, style)... Bieda.

W nc+go sa nawet kanaly z grupy Polsat...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, kingofsouth napisał:

A jak to porównasz? Podłączając laptopa do TV? To jest mało miarodajne.

Jak to jak? Przeciez mozna normalnie korzystac z aplikacji nc+go na telewiorze. SmartTV i aplikacja KODI. Sam to robie. Dlatego pytam o roznice w jakosci. Jesli ktos nie korzysta z takiego rozwiazania to prosze o odpowiedz jak wyglada to jakosciowo np. na telefonie lub tablecie. Porownanie miedzy nc+go a aplikacja Canal+.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...