Skocz do zawartości

CANAL+ online - oferta dla abonentów platformy CANAL+


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

6 minut temu, Pawel napisał(a):

Ten często lubi się "wywalić" w trakcie oglądania po kilku czy kilkunastu minutach od włączenia kanału.

Bardzo dużo korzystam z c+online, żona codziennie po 17 włącza sobie Comedy Central jako tło do różnych zajęć, leci to po 2-3 godziny i szczerze mówiąc nie pamiętam kiedy wyskoczył jakiś błąd. Także to być może kwestia sprzętu. Na Chromecast działa to na równi z tradycyjną TV. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak działa bez problemu na tych urządzeniach wymienionych firm, ale nie na każdym modelu np telefonu czy tableta od Samsung, a także nie na każdym modelu tv. Z wyłączeniem Apple,  bo to chyba ma tylko 2 modele, ale o C+ 4k można zapomnieć chyba. Dodać nalezy jeszcze LG.

Co do VOD w C+ Online jak jestem gdzieś pod hot spotem i działa bezbłędnie live,  to z VOD już jest czasami problem  buforuje lub wcale się nie włącza. Gdy włączę dane komórkowe wszystko pięknie idzie. Tak więc dużo jeszcze zależy od neta.

Edytowane przez ircios
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale VOD to 6 Mbps, a live HD maks. 8 Mbps. Mnie VOD działa jak należy na TV i PC, tyle, że w Kodi. Live też działa, czasem film, czy serial obejrzę.

Edytowane przez Zuzia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, ircios napisał(a):

Tak działa bez problemu na tych urządzeniach wymienionych firm, ale nie na każdym modelu np telefonu czy tableta od Samsung, a także nie na każdym modelu tv. Z wyłączeniem Apple,  bo to chyba ma tylko 2 modele, ale o C+ 4k można zapomnieć chyba. Dodać nalezy jeszcze LG.

Racją jest nie od dziś, że jak ktoś nie chce mieć problemów to przy wyborze musi celować we flagowce samsunga.. tam nie spotkałem większych problemów, czasami przy uruchomieniu trzeba jedynie drugi razy appkę odpalić.. na sprzęcie apple'a czy to Apple TV, czy to iPad.. czy iPhone.. zero tego typu akcji.. 

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z Canal+online. Gdy po godzinie 23, po północy jest jakiś program 18+ to blokuje go i mam napisane żeby ustawić blokadę i pin w serwisie. Tylko gdzie? Na aplikacji w telewizorze i w telefonach nie mogę odnaleźć takiej opcji, przez www także. Jeśli dobrze pamiętam to na dekoderze w domu rodzinnym też nie ma żadnego pinu dla treści dla dorosłych.

 

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, cidik napisał(a):

ciekawe, bo na Apple TV 4K działa normalnie, czyli że jak? jedni (od apki na Android) z drugimi (od apki na IOS) nie mogą się dogadać i zrobić jak trzeba

Na Apple póki co najlepiej śmiga, żadnych problemów i wszystkie funkcjonalności przy tym.. ale tez bardzo dobrze śmiga na flagowcach TV od samsunga..

 

gorzej maja budżetowe sprzęty, tam rzeczywiście najwiecej problemów.. ale tak chyba z większością zawsze było, ze czym gorszy sprzęt tym gorzej chodzi a wymagania największe.. 

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

50 minut temu, cidik napisał(a):

Apple, ale tęgie głowy z Canal+ uznały żeby nie udostępniać na nim materiałów i kanałów 4K. Zrozumieć Francuzów jest coraz ciężej

Było wyjaśniane nie raz.. to problem po stronie Apple TV 4K 1 generacji.. i pewnie tego już nie zmienią szybko, aby wprowadzić 4K w 2 i 3 generacji.. patrząc na to jak np. szybko wdrażali appkę na LG... 

Edytowane przez escapers
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Wodnik Szuwarek

Żadne zabezpieczenia. Telewizja nadaje w 4K HLG. Apple TV 4K 2017 nie obsługuje HLG przez HDMI, ale konwertuje do HDR10, a 2021 i 2022 obsługują HLG i na tych dwóch powinno być obowiązkowo, a na tym starszym też się da.

Edytowane przez Wodnik Szuwarek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...