Skocz do zawartości

CANAL+ online - oferta dla abonentów platformy CANAL+


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz, kozaa napisał:

No ciągnie z epix jak widać po opisie hosta więc powinno być ok.

U mnie idzie z tpix bez problemu z przycięciami, choć prawdziwy strestest będzie jak ekstraklapa ruszy.

 

 

 

Niestety zrywa mimo wszystko. Tylko Canal+. Reszta platform na ATV dziala perfect ;(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Praktycznie każde polskie vod i ott działa na rozwiązaniach atende - play, player, ipla, polsat, vectra. Jak masz dostęp to sprawdź, problemu bym szukał na linii twój isp a serwery atende, albo coś limituje albo ma wysycony port wieczorami w epix i brak backupu w innym ix.

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyszłość jest w VOD oglądasz kiedy chcesz a nie kiedy leci to na żywo w TV. Kanały na żywo powinny być tylko Sportowe i Informacyjne reszta to zbędny balast.  Wtedy by była porządna jakość a tak jest kicha:rofl:Nowa Platforma internetowa powinna wyprzedzać czas i konkurencje . A tu widać że się cofają. Ale co tam rynek szybko to zweryfikuje ile się znajdzie klientów na to cudo?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też jestem takiego zdania. Jakby każdy z kanałów udstępniał swoje pełne produkcje na zasadzie dostępu za 10zł/mc to każdy by sobie wybrał co chce i kiedy. A tak to klikamy bezmyślnie szukając czegoś ciekawego.

Chce oglądac  BBC 10zł

Chce oglądać słoniki i żyrafy: NG: 10zł

Lombardy i Igrzyska, Discovery: 10zł

itp. itd.

 

Ale wtedy zarobiliby o wiele mniej i by wyszło, że tych produkcji jest bardzo mało i w tv w kółko lecą powtórki przerywane reklamą.

Lepiej kroić po 30groszy za kanał od 9 czy tam 10mln abonentów paytv i raz na miesiąc zmienić playliste wgrywają nową paczkę reklam i ustawić 'shuffle play' na tym, co leciało w poprzednim miesiącu :D 

Edytowane przez kozaa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak już robi Amazon i Apple Tv channels...wszystko fajnie...tylko jak bym wziął to na co mam ochotę i oglądał do Sky jest tańszy a i tak połowy miał nie będę o sporcie nie wspomnę:)

 

Mimo to rezygnuję z kanałów "filmowych" i będę je oglądał w VOD z powodu lepszej jakości jak i dostępności.

Edytowane przez umek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

35 minut temu, kozaa napisał:

Praktycznie każde polskie vod i ott działa na rozwiązaniach atende - play, player, ipla, polsat, vectra. Jak masz dostęp to sprawdź, problemu bym szukał na linii twój isp a serwery atende, albo coś limituje albo ma wysycony port wieczorami w epix i brak backupu w innym ix.

Polsat na potrzeby Evoboxów IP itp ma własne serwery w swoich datacenter (Plus, Netia itd).

CP GO i Ipla rzeczywiście lecą z redcdn.

Edytowane przez bgmnt
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, kozaa napisał:

Też jestem takiego zdania. Jakby każdy z kanałów udstępniał swoje pełne produkcje na zasadzie dostępu za 10zł/mc to każdy by sobie wybrał co chce i kiedy. A tak to klikamy bezmyślnie szukając czegoś ciekawego.

Chce oglądac  BBC 10zł

Chce oglądać słoniki i żyrafy: NG: 10zł

Lombardy i Igrzyska, Discovery: 10zł

itp. itd. 

 

Ale wtedy zarobiliby o wiele mniej i by wyszło, że tych produkcji jest bardzo mało i w tv w kółko lecą powtórki przerywane reklamą.

Lepiej kroić po 30groszy za kanał od 9 czy tam 10mln abonentów paytv i raz na miesiąc zmienić playliste wgrywają nową paczkę reklam i ustawić 'shuffle play' na tym, co leciało w poprzednim miesiącu :D 

głusuje się portfelem, tylko to ma znaczenie, nic innego. Jak masz wykupione canal to nic ich nie obchodzi twoje zdanie, zreszta czym jest nasze zdanie w porownaniu z setkami Januszy? :D

Edytowane przez 5etho
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość GrubyBubu

Ovólnie na plus to stabilność, na andku bez żadnych zacinek za granicą w porównaniu do szrptowej Ipli czy Playera, na minus obecnie brak "legalnego" dostępu do kanałów live oraz niski bitrate materiałów z VOD u mnie 720p i poniżej mb...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, GrubyBubu napisał:

Ovólnie na plus to stabilność, na andku bez żadnych zacinek za granicą

To musisz być wybrańcem.

U mnie od wczoraj wieczór brak możliwości nawet zalogowania.

Bez względu na to czego bym nie użył.

Usługa do zamknięcia i dalszej ciężkiej pracy nad jakością nim się wypuści ludziom do testöw za darmo jak to sobie ujęli.

Nawet nie ma czego testować od 5 dni.

Na mojego maila do supportu odpowiedzieli w formie 7 pytań do mnie na czym używam, z jakich przeglądarek włącznie z ich wersjami ( tak tak ) chcieli znać IP nawet podając mi grzecznie linka gdzie mogę sobie to IP luknąć.

Parodia a'la Canal+ Pl nie pierwsza i nie ostatnia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość GrubyBubu

Też zgłaszałem brak kanałów live i też chcieli IP, VOD działa od początku a do live udostępniam na chwilę neta z telefonu, odświeżam uprawnienia i jak już się pojawią to przełączam na miescowy internet i wszystko działa do wyłączenia Tv, czyli raz dziennie można się poświęcić póki czegoś z tym nie zrobią, o ile kiedykolwiek im się uda

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...