Skocz do zawartości

CANAL+ online - oferta dla abonentów platformy CANAL+


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 21.08.2022 o 17:31, Marek napisał:

Sonika@ W ustawieniach.U góry wchodzisz na swojego Avatara naciszkasz OK i masz ustawienia.Wchodzisz  Ustawienia Canal+.Na samym dole masz Informacje o Twoim urządzeniu  i na dole jest Wersja

ale to rozumiem piszecie o aplikacji tak ? Ja ma 4X ultrabox 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zniknęła mi cała zawartość w zakładce LiveTV od kilku dni :/ 

Przez app canal+ online na 3 telewizorach z WebOS  5.0 6.0 i 7.0 od LG (2020,2021,2022)

Myślałem, że to wina TV ale przez przeglądarkę jest to samo... ciemność 

 

cf6dedaf2c33bb09med.jpg

 

Macie podobnie? Czy u prawie wszystkich działa bez zarzutu ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, sonika napisał:

ale to rozumiem piszecie o aplikacji tak ? Ja ma 4X ultrabox 

Tutaj nie piszemy o dekoderze 4k. 

 

9 godzin temu, listek2000 napisał:

Zniknęła mi cała zawartość w zakładce LiveTV od kilku dni :/ 

Przez app canal+ online na 3 telewizorach z WebOS  5.0 6.0 i 7.0 od LG (2020,2021,2022)

Myślałem, że to wina TV ale przez przeglądarkę jest to samo... ciemność 

 

cf6dedaf2c33bb09med.jpg

 

Macie podobnie? Czy u prawie wszystkich działa bez zarzutu ;)

U mnie też wszystko jest. 

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie na WebOS ciekawa sytuacja, bo przeklikiwałem kanały +/- i patrzę, że trafiłem na Eleven 1 4K, którego wcześniej nie mogłem znaleźć. Obraz ładnym, ale jakby przejaskrawiony? Coś jak studio przy EURO 2020 na TVP 4K. Rozumiem, że w prawdziwym 4K tam leci tylko F1 i od czasu do czasu jakiś mecz La Liga?

Nie mogę za to wciąż znaleźć Canal+ 4K UHD, treści VOD również wciąż dostępne tylko w HD, ale widać, że prawie codziennie coś naprawiają w aplikacji na WebOS, więc jestem dobrej myśli :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, simek napisał:

Obraz ładnym, ale jakby przejaskrawiony? Coś jak studio przy EURO 2020 na TVP 4K.

U mnie na B8 również i to bardzo. Zszedłem z ustawieniem koloru dla źródła i jest w miarę OK.

Zobaczymy w weekend jak będzie podczas F1.

 

16 godzin temu, simek napisał:

Nie mogę za to wciąż znaleźć Canal+ 4K UHD

Jest na samym końcu i bardzo ładnie wygląda w porównaniu z elevenem.

Edytowane przez jacekgothic
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobry wieczór.  Moje pytanie dotyczy opcji Canal+ Online na telewizorze z androidem.  Muszę niestety mieć taką opcją , możliwość, ponieważ przeprowadziłem się do innego mieszkania ale niestety od strony północnej. Temat rzeka ponieważ pomimo że wcześniej od kilku lat, Canal+ odbierałem drogą satelitarną, teraz nie mogę, zarząd wspólnoty od strony południowej nie chce się zgodzić bo nie, szkoda zdrowia dla tych ludzi, i zostaje Mi opcja ta która wspomniałem. Czy jak będę ściągał Canal+Online , czy to przez Google Play, i później będą miał ta aplikację to loguje się na haśle które miałem wcześniej na smartfonie, bo t miałem założone wcześniej konto i Canal+Online, jak byłem po za domem, i mogłem obejrzeć czy to żużel czy mecz piłki nożnej.  Czytałem Wasze opinie , komentarze, ale ogólnie większość nie narzeka , chociaż Czasem obraz szwankuje. Zastanawiam się jak to będzie wyglądało na moim Sony Bravia KD55x85jaep ale może nie będzie tak źle z obrazem tj.rozdzielczoscia.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1.Tak, logujesz się na poprzednich danych.

2. Często korzystam z tej apki na Sony Bravia 55 cali i jest akceptowalnie.

3. Dlaczego teraz tego nie chcesz/ nie możesz  sprawdzić na swoim telewizorze?

Edytowane przez lakiman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej,

 

Czy macie nadal w apce dostęp do kanału MTV 90's? Zniknął mi kilka-kilkanaście dni temu (mam wrażenie jakby w jego miejsce pojawił się STARS). Sprawdzałem na przeglądarce pod PC, Apple TV 4K i pod Firestickiem - i nigdzie nie ma. Napisałem wczoraj do C+ korzystając z formularza pomocy i dostałem odpowiedź że kanał jest dostępny w ramach C+ Online :/ 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

43 minuty temu, ircios napisał:

Nie ma tej stacji. Jest MTV 00, MTV Live HD, MTV HD

Dzięki za sprawdzenie. No właśnie, czyli mam dokładnie tak samo. A jeszcze kilkanaście dni wcześniej była. W sat nadal jest a w c+ online zniknęła, choć konsultant twierdzi że jest dostępna tylko w zakładce "wszystkie kanały", ale to nieprawda ;)

 

Na liście dostępnych kanałów w c+ online też widnieje 

41 minut temu, tyrla napisał:

Może jest dla tych co są subskrybentami.

Mój status tutaj się nie zmienił - miałem ten kanał kilka dni wcześniej jako abonent tv sat z dostępem do c+ online, i tak zostało. Ciekawe o co chodzi, zauważyłem że zmiana nastąpiła wraz z pojawieniem się stars 

Edytowane przez Splawik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...