Skocz do zawartości

CANAL+ online - oferta dla abonentów platformy CANAL+


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, czerstwy napisał:

Porażką to jest że ktoś nie potrafi tego meczu odszukać.

Nie jest to chyba normalne żebym się zagłębiał gdzies i tego meczu szukał.

 

Godzinę temu, odja napisał:

Jak nie ma jak jest. Na 5 kanale eventowym..

A u mnie są tylko 4 kanały eventowe.

 

Przeleciałem całą aplikację i tego meczu nie znalazłem. 15 minut straciłem az się zdenerwowałem i kupiłem viaplay.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, czerstwy napisał:

znalazłem ten mecz na Android tv jak i na laptopie.

Dobra zwracam honor, byłem zalogowany na innym koncie - subskrypcja online:) . Na koncie z abonamentu tv sat działa.

Edytowane przez Kiler
Nie cytujemy ostatniej wypowiedzi w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawy przypadek w C+ online! Nie mam wykupionego HBO, a mam kanał Lifetime z HBO HD o co chodzi nie wiem. 

 

Na liście brak niedostępnego w Polsce kanału Lifetime HD. Dopiero przy ręcznym przerzucaniu w dół kanałów pojawił się stream HBO HD z logo Lifetime.

 

Również widzę kanał Ukraina 24 HD, jednak brak obrazu to chyba nowość w C+ Online. ;)

 

IMG-20220814-231619.jpg

 

Edytowane przez goldenboy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, goldenboy napisał:

Ciekawy przypadek w C+ online! Nie mam wykupionego HBO, a mam kanał Lifetime z HBO HD o co chodzi nie wiem. 

 

Na liście brak niedostępnego w Polsce kanału Lifetime HD. Dopiero przy ręcznym przerzucaniu w dół kanałów pojawił się stream HBO HD z logo Lifetime

 

Masz ten sam przypadek co ja. Dodatkowo u mnie zniknął Eleven Sports 4 a mam dwa razy Canal+ Domo

Edytowane przez Kiler
Nie cytujemy ostatniej wypowiedzi w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Dawid88 napisał:

Masz ten sam przypadek co ja. Dodatkowo u mnie zniknął Eleven Sports 4 a mam dwa razy Canal+ Domo

 

57 minut temu, goldenboy napisał:

Dokładnie, zdublowalo C+ Domo HD i zniknął Eleven 4 HD.

 

U mnie również. To nie jest dubel C+ Domo. Ten drugi niepisany kapitalikami to wersja na czeski rynek. Można wybrać ścieżkę oryginalną i wtedy usłyszymy czeskiego lektora.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie, aktualnie to co leci różni się na C+ Domo HD jednym, a drugim. Na normalnym jest program, a na drugim (czeskim) plansza czyli masz rację i logo jest inne bo dopisek "Domo", ma tylko duża literę przy D (czeskiej wersji), a nie DOMO (jak w polskiej). ;)

 

W aplikacji Canal+ Online na telefon jest na liście pozycja "Lifetime" z HBO HD. ;)

 

IMG-20220815-053156.jpg

 

 

Edytowane przez goldenboy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, goldenboy napisał:

Dokładnie, zdublowalo C+ Domo HD i zniknął Eleven 4 HD.

 

Nie jest zdublowane Canal+ Domo. Drugi kanał (koło Canal+ Sport), to wersja Canal+ Domo dla Czech i Słowacji, którą Canal+ uruchomił w 2020 roku. Canal+ Domo dla Polski i dla Czech i Słowacji mają inne ramówki. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem, że wątek nie jest już tak gorący. Jednakże skoro mam już prawie wszystko gotowe, to muszę podbić:

 

W dniu 11.08.2022 o 23:33, WebMat napisał:

Chcę zaktualizować zestawienie, które jest przypięte do wątku. Potrzebuję informacji o rozdzielczości i jakości (np. 1080p@4,9 Mb/s) dla poniższych kanałów. Prawdopodobnie niektóre mają dalej bitrate 6 Mb/s.

CANAL+ Seriale, CANAL+ Dokument, Cinemax, Cinemax 2, HBO, HBO2, HBO3, History, History 2, FightBox, Filmbox Extra, Filmbox Premium, Filmbox Family, Filmbox Action, Filmbox Arthouse, Adventure

 

Chodzi o maksymalną dostępną opcję (rozdzielczość, bitrate) w ustawieniach danego kanału. Zapomniałem dodać, że potrzebuję także informacji czy dany kanał oferuje CatchUP.

Edytowane przez WebMat
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, Bloo411 napisał:

Przecież jest w Canal+ Online dla abonentów tv sat Eleven Sports 4 (Tizen i Android TV). Brakuje od kilku dni (zniknął) Eleven Sports 1 4K i MTV 90s.

U mnie nadal nie ma, ponowili uprawnienia i dalej to samo co pisałem wyżej. Jedyna różnica jest taka, że jak włączy się kanał Lifetime to już nie ma obrazu HBO 1 a jest błąd techniczny UPES 160

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...