Skocz do zawartości

CANAL+ online - oferta dla abonentów platformy CANAL+


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Czy udało się komuś z Was rozwiązać problem tragicznej jakości w dostępie przez przeglądarkę? Tak jak było wspominane - próbowałem z Edge Chromium - wyłączyłem Widevine, włączyłem PlayReady, nic to nie dało. W końcu po wyłączeniu akceleracji sprzętowej wskoczyło na lepszą jakość, ale było tyle przycięć, że nie dało się oglądać (z powodu braku akceleracji, nie z powodu zbyt wolnego internetu).

Wszelkie wskazówki mile widziane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 11.12.2021 o 15:08, Pawop napisał:

U mnie na Tizenie tnie co 2-3 sek. Jest tak od kilku tygodni

 

Ja nic nie zauważyłem. Co prawda ostatnio z C+ Online na żywo oglądam praktycznie tylko Ekstraklasę, ale nie zdarzyło mi się żeby coś było nie tak. Wczoraj dwa razy miałem spadek jakości na około 5 sekund (tak jakby się łącze zacięło) ale poza tym obraz żyleta. Też na Tizenie.

Edytowane przez Tomo21
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co widziałem u kolegi to problem na Tizenie to nie jest takie typowe zamrożenie obrazu tylko mikroprzeskok o kilka(naście) klatek, szarpnięcie.

To samo zdarzało się na Mi Boxie kiedy było ustawione np. 1080p/60 zamiast 50p i box probówał te brakujące klatki z 25/50 kompensować.

Ale to jest apka na systemie zintegrowanym z tv, więc powinna działać od A do Z poprawnie w tym wzgledzie.

Edytowane przez bgmnt
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

51 minut temu, Krzysiek11:) napisał:

U mnie też nie ma już 2 odcinka, zdążyłem wczoraj obejrzeć :)

Zgłosiłem nz chacie,mają wrzucić :)

17 minut temu, Pawop napisał:

Występuje to tylko na C+Sport 2

Mam Tizena,przez week problemu nie zauważyłem ,wcześniej też nie bylo tego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...