Skocz do zawartości

CANAL+ online - oferta dla abonentów platformy CANAL+


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

16 godzin temu, luk76 napisał:

U mnie też nie buforuje i nie tnie dźwięku. Chodzi mi właśnie o te skoki (przycinki) obrazu, których na tizenie nie ma. 

Po aktualizacji systemu do 15 przycinki występują zarówno na Apple TV jak i urządzeniach mobilnych… pisałem do działu technicznego, na razie bez odzewu… trzeba im to licznie zgłaszać może szybciej będzie aktualizacja :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Wszystkich,

chciałem zapytać czy właściciele Fire TV Stick 4K mają problem z zawieszaniem urządzenia przez aplikację Canal+?

Na niektórych filmach w ściśle określonym momencie następuje zwiecha, np końcówka Spectre lub Otchłani.

Pomaga tylko restart FireTv. Na Mi Boxie wszystko działa poprawnie. 

 

Zastanawiam się czy to kwestia wersji aplikacji w amazonowym app store, czy kwestia wady mojego urządzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic , nie wnosi co by miało znaczenie. Nadal treści 4K w usludze nie ma. Niedługo dwa lata będzie jak usługa jest rynku.

 

Co mi po pobieraniu? To wszędzie jest i mało kto z tego korzysta ;) Zresztą pobieranie na smartfona? To się sprawdza w muzycznych usługach.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mnie się niedługo skończy umowa 😉 a treści 4K się nie doczekam..

*A na poważnie raczej nie opłaca się kupować paczki C+ poza Canal+.

Jeśli komuś zależy na tym pakiecie.

Aplikacja ma swoje wady ale też plusy i jest  w gratisie.

 

Edytowane przez lakiman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

42 minuty temu, kingofsouth napisał:

Nic , nie wnosi co by miało znaczenie. Nadal treści 4K w usludze nie ma. Niedługo dwa lata będzie jak usługa jest rynku.

 

 

Nie jest źle.

Dostajemy sport: C+, Eleven i PSP w 1080p/50 fps w jednej aplikacji.

Wszystko ładnie i płynnie jest odtwarzane w porównaniu z Polsat Boxem , Viaplay itp.

Edytowane przez lakiman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja dziękuje za takie treści 4K. W lepszej jakości 4K HDR/HDR 10/ Dolby Vision|Atmos to większość z nas ma w streamingu.

NC+GO dekoder treści 4K, to dla mnie osobiście są ochłapy. 

Jedynie pojawienie się Canal+4K w usludze , może  zrobić różnice na tle innych tego typu usług.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




Już pojawiło się ponad 100 produkcji
Obejrzyj mecz na Canal+Premium albo Canal+Family. Później podyskutujemy o płynności
Tylko sport ma C+Premium jest problemem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...