Skocz do zawartości

CANAL+ online - oferta dla abonentów platformy CANAL+


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Chyba chodzi o takie coś:
https://allegro.pl/oferta/dekoder-canal-box-iptv-android-4k-3msc-gratis-9889143121
Trzeba kliknąć na kupon, który potem przy finalizacji zakupu obniża cenę o 50 zł, czyli do zapłaty 149zł.

(dodatkowo 17 monet, czyli na upartego można by sobie liczyć że koszt 132zł)

 

Kupiłem, sprawdziłem, działa - podziękowania dla kolegi @PawelTSW.

Edytowane przez arzak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, arzak napisał:

Cześć, 

czy c+ box zapewni mi  dostęp do usług internetowych pakietu extra z c+ i HBO jakie mam na dekoderze 4k ultrabox?

Będę miał dostęp tylko do canal+ online i hbo GO przez zwykłe aplikacje ze sklepu goole play

   czy też do innych usług jak na ultraboxie?

Czy netflix na tym c+ boxie musi być od nc+, czy zaloguję się do niezależnie wykupionego kont?
 

Miłem zamiar kupić Mi Boxa, ale jako że mam pakiet sat od nc+ to może lepiej wziąć ten c+box?

Z góry dziękuje za odpowiedź.

Nie będziesz miał na tym boxie dostępu do Amazon Prime ze sklepu Google. Instalacja tylko ręczna. To info na przyszłość,  jakby Cię wzieła ochota na korzystanie z Amazona.

Masz temat o tym pudełku.  Tam wszystkiego się dowiesz o nim.

  • Popieram 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, ircios napisał:

Nie będziesz miał na tym boxie dostępu do Amazon Prime ze sklepu Google. Instalacja tylko ręczna. To info na przyszłość,  jakby Cię wzieła ochota na korzystanie z Amazona.

Masz temat o tym pudełku.  Tam wszystkiego się dowiesz o nim.

Dzięki za info, na razie nie myślę o Amazon Prime, to ma być dodatkowe urządzenie do czasem używanego telewizora 27" FHD, więc powinien wystarczyć.

25 minut temu, tyrla napisał:

No Ja też nie widzę.

@michael112 dostajesz 2 miesiące za darmo. Pierwszy będziesz miał od razu, drugi jak wpiszesz kod vouchera który dostaniesz na maila.

 

Z tym bonusem, to chyba chodziło o zmniejszenie ceny przez zastosowanie kuponu w samym allegro, a nie darmowy dostęp do ofery c+ przez internet.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

45 minut temu, michael112 napisał:

Rozumiem, trudno mi było znaleźć ten kupon. I tak, chodziło mi o cenę dekodera, a nie usługi c+.

https://allegro.pl/oferta/canal-box-4k-c-online-android-tv-netflix-hbo-go-11134547174

Logujesz się na swoje konto, wybierasz odbierz kupon, potem dodajesz ten produkt do koszyka i w opcji "płać mniej" wybierasz kupon od agdrtv_czwa.

Edytowane przez tyrla
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  

1 godzinę temu, aandin napisał:

Mam pytanie do korzystających. Do ilu godzin wstecz można obejrzeć np mecz w C+ online?

 

Catch Up jest do 8 godzin ale mecze z kanałów C+ można obejrzeć w całości do tygodnia czasu. Mecze z soboty 2 października są do obejrzenia do końca dnia w sobotę 9.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wejdź w aplikacji do ustawien CANAL+, Informacje o Twoim urządzeniu, Agent DRM. Jeśli masz tam L1 to będzie HD jest L3 to niestety nie i tak już zostanie.

 

Tu masz dobre tego wytłumaczenie:

 

https://forum.satkurier.pl/topic/32814-canal-online-w-abonamencie-c/?do=findComment&comment=1650957

Edytowane przez Dr.STech
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...