Skocz do zawartości

CANAL+ online - oferta dla abonentów platformy CANAL+


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Wodnik Szuwarek

Przeciwnicy streamingu piszą, że na sat wszystko lepsze i takiego poziomu streaming jeszcze długo nie osiągnie. Wychodzi na to, że opowiadają bajki :-D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cóż ja akurat jestem entuzjastą obu. Do seriali HBO, Netflix i Amazon, do sportu SAT a filmy tylko w jak najlepszej jakości czyli 4K UHD Remuxy.

Jak w zeszłym roku między Marcem a czerwcem nie miałem dostępu do Sat tylko Eleven z Ipli i C+ Online i pisałem pozytywy to byłem wyśmiewany, że bez 50 FPS to będzie "kometa" i smurzenie.
Ja jednak nigdy czegoś takiego uświadczyłem, inna sprawa, że mam bardzo dobry TV do sportu, jeden z wyzszych modeli Sony na 2018 rok XF9005.

Minusem jest za to opóźnienie względem SAT oraz sytuacja ewentualnego przeciążenia gdyby rzesze ludzi się na daną transmisję rzuciła.

Edytowane przez Bushiken
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, MonogioPL napisał:

Ja na MI TV Stick nie mam opcji "Debug". Nie wiem gdzie jest możliwość uruchomienia tej funkcji.

Może w trybie programisty spróbuj. Odszukaj w menu coś takiego jak "wersja oprogramowania" lub coś podobnego (powinno być w informacjach o urządzeniu - nie mam teraz dostępu do urządzenia, mówie z pamięci), najedź na to pilotem i naciśnij kilka razy klawisz OK na pilocie, aż usłyszysz dźwięk i zobaczysz napis że "jesteś teraz programistą". Pojawią się nowe opcje w menu i tam to wszystko będzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

58 minut temu, SzYcHa_2012 napisał:

To nie to. Aby aktywować "Debug" w aplikacji C+, należy wejść w "Informacje o Twoim urządzeniu", następnie kilka razy kliknąć w "Wersja". Wyświetli się i odtworzy komunikat "TchiTcha" (dźwięk znany z dawnych lat C+).

Dziękuje za pomoc. Teraz wiem, że coś jest u mnie nie tak tylko z podstawowym kanałem C+ Sport (Bitrate od razu zmniejsza się do 1280x720 2,5 Mb/s, a w ustawieniach nie da się wybrać wyższej rozdzielczości). Na innych kanałach np. PSP działa 1920x1080 8 Mb/s - czy ktoś ma podobny problem lub wie jak to naprawić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze kilka- naście aktualuzacji i się doczekasz 😅

 

Nie wszystko na raz , bo się technicy znowu nie popiszą i po drodze coś popsują ...

Edytowane przez lakiman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na mi box S np przy kanałach C+, Eleven mogę sprawdzić jakość kanału a przy PSP nie, czy ktoś ma pomysł o co chodzi i dlaczego tak się dzieje? 
Na PSP nie da się sprawdzić/zmienić  rozdzielczoć w tradycyjny sposób. Piszesz o tej zębatce na dole menu Mi Boxa? 
Da się podejrzeć w menu Debug , to co wrzuciłem na zdjęciu.
Niektóre kanały również nie przewiniesz. Nie działa całe menu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, kingofsouth napisał:

Na PSP nie da się sprawdzić/zmienić  rozdzielczoć w tradycyjny sposób. Piszesz o tej zębatce na dole menu Mi Boxa? 
Da się podejrzeć w menu Debug , to co wrzuciłem na zdjęciu.
Niektóre kanały również nie przewiniesz. Nie działa całe menu

Tak, chodzi o tą zębatkę. Nie mogę na nią kliknąć pilotem. 

Edit: udało się z tym debug

Edytowane przez Dawid88
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  

12 godzin temu, Wodnik Szuwarek napisał:

A kiedy? Wszyscy do tej pory pisali 25 i tutaj też jest 25:

 

 

11 godzin temu, mingo napisał:

Skoro ktoś po raz pierwszy napisał o tym dzisiaj to, jak się można domyślać, pojawiło się to dzisiaj. Dlatego w poście, który przywołałeś nie zostało to jeszcze zaktualizowane. 

  

8 godzin temu, salva napisał:

 

Eurosporty w 50 fps są od zeszłego czwartku. 

 

 

Pisałem, że mam zablokowaną możliwość edycji przypiętego posta, ale nikt mi nie odpisał. Tych zmian jest więcej, bo prawie wszystkie kanały 720p @ 2,5 Mbit/s podniesiono do 1080p @ 6Mbit/s.

 

Mogę jedynie napisać cały post na nowo, ale będzie trzeba za każdym razem modyfikować jego przypinanie.

 

Do osób, które mają dostęp do History2: jaka jest najwyższa dostępna obecnie jakość?

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 23.07.2021 o 11:43, Matib90 napisał:

Nie licz na to. Wbudowany android gdzie automatycznie będzie dostosowywać ilość klatek ma być dopiero w wersji 12. A że jeszcze nawet 11 nigdzie nie ma to pewnie ze dwa lata będziesz musiał poczekać i posiłkować się dodatkowa przystawką aby odbierać w 50hz poprawnie.

 

A że Samsungi i LG mają funkcję automatycznej zmiany klatek na sek to tam będzie działać poprawnie.

Ciekawostka: na telewizorze TCL zainstalowalem KODI oraz wtyczke C+ Online. Odpaliłem C+ Sport 4, nadający w 50 fps. Akurat leciał mecz Łęczna - Cracovia. Zero przycinek. Obraz idealnie płynny. Dla pewności kilka razy nacisnąłem Pauza/Start, ale nie zepsuło to płynności obrazu. Chyba jednak na telewizorze z systemem Android TV 9 można uzyskać płynny obraz w 50 klatkach...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Wodnik Szuwarek
6 godzin temu, WebMat napisał:

Pisałem, że mam zablokowaną możliwość edycji przypiętego posta, ale nikt mi nie odpisał. Tych zmian jest więcej, bo prawie wszystkie kanały 720p @ 2,5 Mbit/s podniesiono do 1080p @ 6Mbit/s.

 

Mogę jedynie napisać cały post na nowo, ale będzie trzeba za każdym razem modyfikować jego przypinanie.

 

Do osób, które mają dostęp do History2: jaka jest najwyższa dostępna obecnie jakość?

Pisz nowe posty i będą za każdym razem wyróżniać. Nie ma na co czekać. Tamten jest już nieaktualny, historyczny :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 27.07.2021 o 14:44, Bushiken napisał:

Cóż ja akurat jestem entuzjastą obu. Do seriali HBO, Netflix i Amazon, do sportu SAT a filmy tylko w jak najlepszej jakości czyli 4K UHD Remuxy.

Jak w zeszłym roku między Marcem a czerwcem nie miałem dostępu do Sat tylko Eleven z Ipli i C+ Online i pisałem pozytywy to byłem wyśmiewany, że bez 50 FPS to będzie "kometa" i smurzenie.
Ja jednak nigdy czegoś takiego uświadczyłem, inna sprawa, że mam bardzo dobry TV do sportu, jeden z wyzszych modeli Sony na 2018 rok XF9005.

Minusem jest za to opóźnienie względem SAT oraz sytuacja ewentualnego przeciążenia gdyby rzesze ludzi się na daną transmisję rzuciła.

Tylko ten Tv  w opisie obraz Tryb - gra tak,  Tryb - sport  nie. To tak nie do końca nadaje się do sporu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam problem. Tata kupił Canal+4K Boxa do oglądania Canal+ Online w lesie (brak odbioru z SAT). Skonfigurowałem sprzęt. I odkryłem że mamy filtr rodzicielski na wszystkich urządzeniach z Androidem (również Chromecast 4.0 czy smartfon)  Chcę włączyć film 18+ i wyskakuje mi informacja o blokadzie ze względu na szkodliwość dla nieletnich np. Ślepnąc od świateł czy Opowieść podręczna z HBO. Nigdy tego nie włączałem, nigdzie w Ustawieniach nie ma opcji wyłączenia tego ustrojstwa. Co najlepsze po zalogowaniu do Canal+ Online na komputerze PC blokada nie występuje. Miał ktoś może ten problem?

Edytowane przez Martinus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...