Skocz do zawartości

CANAL+ online - oferta dla abonentów platformy CANAL+


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Brakuje mi tu ewidentnie jednej rzeczy względem nc+ Go, albo nie potrafię tego znaleźć. Chodzi o coś takiego: w nc+ Go wchodzę sobie w "tv na życzenie" -> "CANAL+ VOD" -> sortuj: najnowsze i mam pełną listę dostępnych pozycji posortowaną od najnowszego do najstarszego. Jest to bardzo wygodne, bo jeśli się przez jakiś czas nie zagląda to potem łatwo można sobie zobaczyć co doszło.

Tutaj jak wchodzę w kanały na życzenie -> CANAL+ Premium to mam tylko pasek "Nowości", który zawiera jedynie kilka pozycji i nie da się otworzyć całości.

Natomiast jak sobie kliknę np w "Filmy" i potem "Nowości" to owszem jest lista nowych pozycji, ale też tylko do pewnego momentu.

Czy jest jakiś sposób żeby zobaczyć wszystko z kolekcji danego kanału w jednej liście?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To i tak dobrze,  że nie każą sobie dodatkowo dopłacać za 50 fps na swoich sportowych * Podobno,  że we Francji taki luksus jest za dopłatą.

 

Treści 4K dochodzą, dochodzą ...i dojść nie mogą.

Szkoda, by nie było tego zobaczyć przed końcem umowy.

Kto wie, może jeszcze bym się zastanowił ..🙃

Edytowane przez lakiman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

43 minuty temu, kingofsouth napisał:

50 FPS na sportowych kanałach Canal+.  Dla mnie abo PC+ to wystarczajace.
 

Pewnie Eurosporty przez  internet  masz  w lepszej jakości w UPC GO, Vectrze online i innych usługach.. ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jest jakaś opcja, żebym mógł po czasie edytować mój post z wykazem? Żebym nie musiał za każdym razem pisać całego postu na nowo, zgłaszać jego podpięcie itp.

 

Z tego, co widzę podniesiono z 720p @ 2,5 Mbit/s do 1080p @ 6 Mbit/s wszystkie oprócz Fox Comedy, czyli:

  • AXN Spin, Discovery Science, DTX, Eurosport 1, Eurosport 2, HGTV, ID, Lifetime, Motowizja, Polsat Cafe, Polsat Play, Polsat Viasat Explore, Polsat Viasat History, Polsat Viasat Nature, Romance TV, TLC

oraz z SD @ 2 Mbit/s do 1080p @ 6 Mbit/s:

  • 13 Ulica, National Geographic People, Travel Channel.

Nie wiem tylko jak z History2. Czy wizualnie widać poprawę czy jest to możliwy upscaling?

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Tomo21 napisał:

Brakuje mi tu ewidentnie jednej rzeczy względem nc+ Go, albo nie potrafię tego znaleźć. Chodzi o coś takiego: w nc+ Go wchodzę sobie w "tv na życzenie" -> "CANAL+ VOD" -> sortuj: najnowsze i mam pełną listę dostępnych pozycji posortowaną od najnowszego do najstarszego. Jest to bardzo wygodne, bo jeśli się przez jakiś czas nie zagląda to potem łatwo można sobie zobaczyć co doszło.

Tutaj jak wchodzę w kanały na życzenie -> CANAL+ Premium to mam tylko pasek "Nowości", który zawiera jedynie kilka pozycji i nie da się otworzyć całości.

Natomiast jak sobie kliknę np w "Filmy" i potem "Nowości" to owszem jest lista nowych pozycji, ale też tylko do pewnego momentu.

Czy jest jakiś sposób żeby zobaczyć wszystko z kolekcji danego kanału w jednej liście?

Niestety nie ma takiej opcji. A szkoda, bo wiele ciekawych produkcji po prostu nie widać.  

A nc+GO jednak ma ten plus, że można przeglądać całą zawartość kolekcji i sortować według najnowszych treści, alfabetycznie albo "ostatnia szansa", czyli to co zostanie zaraz usunięte. Mi bardzo przydaje sie ta ostatnia opcja. Dzięki temu wiem, że do końca lipca w kolekcji HBO mam do zobaczenia jeszcze 4 filmy. 

Mogliby to wprowadzić do CANAL+Online. Na pewno wyróżniłoby się to na plus. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...