Skocz do zawartości

CANAL+ online - oferta dla abonentów platformy CANAL+


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Tak , wiadomo :

  • wkrótce

 

8 minut temu, Emilio1985 napisał:

 

 

Hehe dlatego ja w 2017 roku powiedziałem sobie, że telewizor Samsung

Kupowałem z myślą o parametrach technicznych. Te są bardzo dobre pod moje konsole.

Tylko sam system Tizen to już inna  bajka , raczej koszmar. No , ale tak jak pisałeś .... zbawieniem są przystawki na Androidzie.

Edit:

Wracając do Canal+Online na Tizenie , też macie możliwość ustawienia jakości z jaką oglądacie?

 

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, kingofsouth napisał:

Tak , wiadomo :

  • wkrótce

 

Kupowałem z myślą o parametrach technicznych. Te są bardzo dobre pod moje konsole.

Tylko sam system Tizen to już inna  bajka , raczej koszmar. No , ale tak jak pisałeś .... zbawieniem są przystawki na Androidzie.

 

Jeśli komuś zależy na dobrej jakości obrazu, dźwięku, lub potrzebuje sprzętu pod konsole, to spoko. Samsung to czołówka. Ale, jeśli dla kogoś ważniejszą sprawą są funkcje smart telewizora, to tylko i wyłącznie Android TV. W przypadku tzw autorskich systemów, jak Tizen czy WebOS, to jest niestety bardzo duża szansa że za kilka lat wiele funkcji smart danego modelu przestanie działać. 

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejne pytanie ;)

Multi- Live wam działa na Tizenie? @Emilio1985 , do ciebie pytanie , bo się nie znam na Webos. Czy ten system też jak Tizen ma wersje stare/nowe? Czy tutaj każdy Webos dostanie aplikację ? Z ciekawości pytam ;)

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, kingofsouth napisał:

Kolejne pytanie ;)

Multi- Live wam działa na Tizenie? @Emilio1985 , do ciebie pytanie , bo się nie znam na Webos. Czy ten system też jak Tizen ma wersje stare/nowe? Czy tutaj każdy Webos dostanie aplikację ? Z ciekawości pytam ;)

LG tez lubi pomajstrować sobie w systemach. Miałem telewizor LG LF5800 42 cale z 2015 roku z sytemem Netcast. Ostatnia aktualizacje dostał bodaj w listopadzie 2017 roku. Ogólnie to bardzo rzadko korzystałem z jego funkcji smart, ponieważ nauczony doświadczeniami z Samsungiem zakupiłem MiBoxa. Czasami zdarzyło się odpalić Netcastowego youtube i działał. Miało to miejsce jeszcze w tym roku. Aplikacja Netflix też świeciła, nawet się odpaliła. Nie logowałem się, ale prawdopodobnie można było z niej skorzystać... póki co. Korzystałem jeszcze z IPLI, kilka razy w 2017 roku, ale strasznie klatkowała. Później już jej nie uruchamiałem, więc nie wiem czy to zostało poprawione. Pod koniec kwietnia pozbyłem się tego telewizora. Dokupiłem do niego MiSticka, tak żeby obecna właścicielka była z niego w pełni zadowolona (zależało jej na youtube, netflixie i hbo go). Ogólnie telewizor jako wyświetlacz był całkiem przyzwoity i w połączeniu z przystawką AndroidTV, daje radę. Stary system operacyjny, mimo iż nie dostaje wsparcia od blisko 4 lat, to radził sobie (lepiej lub gorzej) z popularnymi aplikacjami, ale ile ten stan rzeczy potrwa - trudno powiedzieć. Może LG ma nieco inną politykę niż Samsung w kwestii wspierania aplikacji na stare systemy. Niemniej jednak Netcast apki Canal+ raczej na pewno nie dostanie. WebOS - "wkrótce" :)  Apka samsungowa rodziła się w bólach przez ponad rok od uruchomienia usługi. Chcąc mieć TV z autorskim Smart TV, trzeba się liczyć z wieloma ograniczeniami i być bardzo cierpliwym i wyrozumiałym człowiekiem :)

Edytowane przez Emilio1985
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, kingofsouth napisał:

Kolejne pytanie ;)

Multi- Live wam działa na Tizenie? @Emilio1985 , do ciebie pytanie , bo się nie znam na Webos. Czy ten system też jak Tizen ma wersje stare/nowe? Czy tutaj każdy Webos dostanie aplikację ? Z ciekawości pytam ;)

To było do przewidzenia, że Multi- Live nie będzie działać na Tizenie ponieważ na smart tv z androidem również ta opcja nie jest obsługiwana.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że już całkiem darowali sobie dodanie brakujacych z nc+ go kanałów. Dlaczego teraz, kiedy zostało ich już tylko kilka? Ok dołożyli w poniedziałek aplikację na Samsungi. A co robili w takim razie wczoraj? I dzisiaj? Bo ja żadnej zmiany nie widzę, więc chyba znowu leżeli wentylem do góry zamiast działać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

36 minut temu, MisterRondel napisał:

Widzę, że już całkiem darowali sobie dodanie brakujacych z nc+ go kanałów. Dlaczego teraz, kiedy zostało ich już tylko kilka? Ok dołożyli w poniedziałek aplikację na Samsungi. A co robili w takim razie wczoraj? I dzisiaj? Bo ja żadnej zmiany nie widzę, więc chyba znowu leżeli wentylem do góry zamiast działać.

Dlaczego tak bardzo zależy Ci na tych kanałach??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, ircios napisał:

@Emilio1985

Mi do dzisiaj na LG z 2014r. bez problemu działa Netflix,, HBO Go, YT... Oczywiście też wiem, że na tego dziadka nie będzie aplikacji C+.

A wracając jeszcze do aplikacji na LG. Ciekaw jestem jak rozwiązana zostanie sprawa z HBO Go, po tym jak wejdzie HBO Max. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...