Skocz do zawartości

CANAL+ online - oferta dla abonentów platformy CANAL+


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

26 minut temu, lukimann napisał:

Przypadkiem ,ramówka nie składa się z 2 seriali?

Co nie włączę aplikacji to pod okienkiem najczęściej pojawia się napis  " Miłość aż po grób".

:D

Tego kanału lepiej nie włączać, telewizor można sobie popsuć 🤣

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tym "psuciem " telewizora,  zdarzyło się pierwszy ( chyba ostatni raz ) że , włączyłem z ciekawości  jakiś program i faktycznie miałem wrażenie coś nie tak z obrazem .

Potem mi wyjaśniono ,  że tak została nakręcona  jedna  z telenowel.

Edytowane przez lukimann
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 29.03.2021 o 22:45, lukx95 napisał:

@CashBackPlease Zgadza się serwis CANAL+ online zastąpi za niedługo całkowicie serwis nc+ GO. Jest nawet o tym informacja na samym dole grafiki poniższej oraz na samym dole strony pod linkiem https://pl.canalplus.com/pomoc/czy-automatycznie-dostane-dostep

 

Przejdź do CANAL+ ONLINE.
Załóż bezpłatne konto w CANAL+ ONLINE.
CANAL+ ONLINE. Nowe oblicze rozrywki.
CANAL+ ONLINE. Więcej o serwisie.
Jak aktywować?
Instagram Facebook Youtube
 

Ciekawe co zrobią z usługą nc+GO TV dostępną w dekoderach... Czy zostawią tak jak jest, zmieniając jedynie nazwę, czy też przebudują serwis, żeby był w pełni zsynchronizowany z CANAL+online w ramach abonamentu. Myślę, że Ultrabox+4K byłby w stanie obsłużyć usługę CANAL+ online, skoro potrafi to nawet ten ich BOX+ internetowy, czy ta śmieszna chińska "kostka" od Playera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W serwisie dostępne są też treści na życzenie z kanałów Eurosport. Nie mają one swojej sekcji w dziale "kanały na życzenie", ale w wyszukiwarce są widoczne. Z tego co zauważyłem są np.  mecze piłki ręcznej czy losowanie Ligi Mistrzów, kolarstwo, golf, skoki narciarskie.  Czyli inaczej mówiąc to samo, co jest w nc+go w zakładce "tv na życzenie". 

 

Może z czasem się zorientują i utworzą sekcje - tak samo jak dla innych kanałów. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do czerwca już niedaleko,  chociaż kto ich tam wie.  

Dalej nie ma aplikacji webOS.

Niby jest aplikacja w telewizorze Sony (z 2016 r) a lepiej i stabilniej  działa na przystawce internetowej od Playa ( kanały sportowe).

Edytowane przez lukimann
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 31.03.2021 o 08:16, kingofsouth napisał:

Mialem pierwsza generacje nie polecam. Wymieniłem na Play Now BOX TV(2) jest świetny.

Eleven Sports 1 4K to tak naprawdę udawane 4K(zwiększony bitrate) ,  no ale lepiej sie go ogląda,  jak ten z satelity

Możesz napisać czy ten Play Now TV box obsługuje wysyłanie obrazu w 24hz oraz w 23.976hz? W opcjach pewnie jest tak samo jak na pierwszej wersji, czyli "preferowane 50hz".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie mam tak samo na telewizorze z android tv oraz na Xiaomi Mi Box od zmiany pierwszego dnia na 50 klatek tak zaczęło rwać obrazem. Na iPadzie podłączonym to tv chodzi płynnie bez żadnych problemów. Może trzeba poczekać na aktualizacje która poprawi błędy. Albo zaopatrzyć się w mocniejszy sprzęt😁

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...