Skocz do zawartości

CANAL+ online - oferta dla abonentów platformy CANAL+


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

39 minut temu, Emilio1985 napisał:

Witam wszystkich forumowiczów po wielu, wielu latach przerwy :)

 

Czy działają Wam transmisje sportowe, dostępne tylko przez internet (Canal+ OTT) na urządzeniach Android TV? Mam Canal+ BOX i Xiaomi MiBox i na obu urządzeniach jest u mnie ten sam problem. Jak chce włączyć jakiś mecz OTT, np wczorajszy Ligue 1 Montpelier - Rennes, to wyskakuje komunikat: "Nie można wyszukać. Jeśli problem będzie nadal występował, prosimy o skontaktowanie się z biurem obsługi klienta Platformy CANAL+ - UPES_049".

 

Na komputerze w przeglądarce wszystko śmiga jak należy. Mało tego. Na Canal+ BOX doinstalowałem przeglądarkę internetową ze sklepu Google Play, zalogowałem się za jej pośrednictwem na swoje konto i w/w transmisję udało się uruchomić.

 

Oczywiście kontaktowałem się z biurem obsługi klienta mailowo i wczoraj, po dwóch tygodniach korespondencji w tej sprawie wróciłem do punktu wyjścia - znowu kazali mi podać nazwę operatora internetowego, adres mac, czy wifi czy kabel, adres IP itd. tak więc uznałem że z górą mięsa nie ma co gadać i prędzej pomoc uzyskam na tym forum. :) 

 

Pozdrawiam

Jeśli chodzi o uruchamiane dodatkowe mecze których nie ma na kanałach C+ Sport1 i 2 to występuje ten program na Android TV od początku u wszystkich. Zgadza się, na komputerze i na smartfonie ten mecz działa. Problem ten był zgłaszany wielokrotnie do działu obsługi. Twierdzą tam , że pracują na rozwiązaniem problemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też zgłaszałem już kilka miesięcy temu. Co chwilę odpisują, że problem jest nietypowy i pracują nad rozwiązaniem. Nietypowy problem od początku startu usługi... Co ciekawe w zeszłym tygodniu odpisali, że dostali info z Francji, że już naprawione, ale jak się można domyślać nic nie jest naprawione. Wysłali kolejne zgłoszenie i pewnie teraz znowu trzeba czekać, aż coś z tym zrobią.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie musisz potwierdzać, ze mieszasz w PL.

Masz napisane na stronie internetowej pomocy, ze wystarczy, ze wyślesz screen rachunku nie starszego niż 3 miesiące za cokolwiek innego niż Canal +.

Musiałem zrobić to samo, po czym dostałem kilka minut później maila, ze autoryzacja przebiegła prawidłowo, i ze dostęp do kanałów w EU został przyznany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 21.02.2021 o 17:23, stanley840 napisał:

Jak jest abonamentem to raczej nic nie trzeba wysyłać sama umowa z operatorem jest już potwierdzeniem. A jeżeli chodzi o komunikat to zdarza się taka sytuacja ale po jakiś 24 godzinach kanały wracają i wszystko działała prawidłowo. Więc warto poczekać a jak się nic nie pojawi to wtedy interweniować😉

Jestem abonentem. No teraz już wszystko działa, tylko co mi po tym, skoro wydarzenia sportowe, które mnie interesowały, były w weekend? :) Mam nadzieję, że to się nie będzie zbyt często powtarzać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobrze, parę stron wyżej przetestowałem Box z opcją DVB-T i pakietami.

 

https://forum.satkurier.pl/topic/32814-canal-telewizja-przez-internet-w-abonamencie-pc/?do=findComment&comment=1621701

 

Testowałem uczciwie przez ładnych pare dni próbując to jako alternatywę do NC+/Canal Plus przez satelitę.  Samym boxem byłem pozytywnie zaskoczony ale juz po kilku dniach brak możliwości ustawiania list kanałów czy nawet prostej segregacji, odrębna lista live TV i DVB-T zaczęły mnie irytowac. Do tego podłączyłem antenę pod mój LG TV i zobaczyłem jak powinien wyglądać układ kanałów, opcje , segregowanie i mocno zniechęciłem się. Rzutem na taśmę zamówiłem do testów UPC (juz mam internet) Cenowo pakiet TV + Internet 750GBit + C+ + HBO plus dorzucili jeszcze SIMa wychodzi dokłądnie tyle ile C+ bez pakietu sport oraz oddzielny internet 750 w UPC...Do tego zmaówiłem oczywiście Box 4K..... No i powiem Wam krótko. Box 4K to nie jest androidowy box jak C+ BOX ale do oglądania TV to jest po prostu przepaść pomiędzy tymi urzadzeniami oczywiście na korzyść UPC.\

 

1. Konfiguracja całkowicie auto

2. Listy knałów plus profile dowolnie konfigurowalne

3. Przełączanie kanałów super szybkie . Dorównac może im jedynie satelitarny tuner C+ z instlacją QUAD

4. Jakość zupełnie ok, póki co zero lagów, pikselozy, zawiszeń (no ale to dopiero 1 dzień  pełna uczciwość). Dostępne są 4 kanały UHD ale raczej marne.

5. Opcja wyszukiwania głosowego kanałów, programów, nazwisk skalibrowana pod pakiety tv i samego boxa plus język polski. Czyli mówisz: Włącz kuchnia TV i działa, mówisz: Brad Pitt i wyskakuje lista filmów płatnych i bezpłatnych dostępnych na boxie z tym aktorem. Niezłe.

 

Opisuję to tutaj a nie w dziale UPC...coć pewnie też tam umieszczę po dłuższych testach i wyłapaniu bugów poniewaz uważam, ze niezdecydowani i majacy możliwość wypróbowania tej opcji też powinni to zrobić

 

Do aplikacji android tv będę musiał używać nadal Shield TV chociaz na boxie zainstalowany jest YT i to do tego 4K HDR .... co jest pewną ciekawostką.

 

Jeżeli chcecie to MOD może to przesunąc do UPC al euważam, ze warto sie podzielić opiniami międzypaltformowymi. Póki co mam 14 dni na testy....zobaczymy

Edytowane przez mjasinsk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@mjasinskSpoko, z tym że warto posta umieścić w temacie dekodera dedykowanego do tej usługi.

Możliwe, że z końcem umowy z PC+,będę wybierał między platformą sat a UPC ( tu biorę pod uwagę moduł i dekoder , więc takie porównanie całkiem przydatne.

Jestem ciekawy dalszych wniosków po dłuższym użytkowaniu sprzętu.

Sporo jest negatywnych wypowiedzi zarówno w wątkach związanych z  C+OTT i UPC 4K odnośnie dekoderów.

 

Edytowane przez lukimann
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo ja nie wiem czemu oni nie odtworzą w tym androidowym "czymś" UX z telewizora, czy dekodera DVB. Normalne przełączanie kanałów góra-dół, czy cyferki.

A dali jakąś aplikację w której kanały są pogrupowane wg tego co aktualne nadają, czyli nie wiesz czy teraz Cartoon Network trafi do Kids, czy Seriale.

 

Poza tym, gdzie jest EPG?

 

A tłumaczenie, że pilot nie ma cyferek? Przecież dokupiłem takiego nawet z literkami i one działają :-) Więc można taki wyprodukować dla sprzętu pod własna marką.

Edytowane przez Mruczek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od początku oferta telewizji przez internet jest dostępna dla abonentów. Musisz wejść w strefę Canal+ i tam zarejestrować konto klikając zakładkę "Canal+ Telewizja przez Internet".Jeśli chcesz zarejestrować się na tego samego maila musisz tamto poprzednie konto usunąć. Chyba , że chcesz na innego.

Edytowane przez kkzk81
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 godzin temu, kkzk81 napisał:

Od początku oferta telewizji przez internet jest dostępna dla abonentów. Musisz wejść w strefę Canal+ i tam zarejestrować konto klikając zakładkę "Canal+ Telewizja przez Internet".Jeśli chcesz zarejestrować się na tego samego maila musisz tamto poprzednie konto usunąć. Chyba , że chcesz na innego.

 

Nie wiem, co robię źle - przy próbach obejrzenia czegokolwiek mam poniższy komunikat:

 

"Jeżeli chcesz poszerzyć ofertę, kliknij w Strefę CANAL+ lub skontaktuj się z Biurem Obsługi Klienta"

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, brumq napisał:

 

Nie wiem, co robię źle - przy próbach obejrzenia czegokolwiek mam poniższy komunikat:

 



"Jeżeli chcesz poszerzyć ofertę, kliknij w Strefę CANAL+ lub skontaktuj się z Biurem Obsługi Klienta"

 

Jak jesteś abonentem tv satelitarnej to pewnie masz założone konto na stronie canalplus.pl Jeśli nie masz, to je załóż (na stronie w prawym górnym rogu klikasz na "Zaloguj się" a następnie "zarejestruj się"). Do tego potrzebny będzie nr abonenta (z umowy) oraz dane z dowodu osobistego, a także aktualny adres email. Dopiero po wykonaniu tej czynności (najlepiej się zalogować chociaż raz na stronie canalplus.pl, żeby mieć pewność że wszystko jest ok) powinieneś aktywować Canal+ BOX. W trakcie aktywacji dekodera zostaniesz zapytany o posiadanie konta. Wybierasz TAK, a następnie podajesz te same dane (adres mailowy i haslo), których użyłeś do zarejestrowania się na stronie canalplus.pl Możliwe, że na kanały live będziesz musiał poczekać dłuższa chwilę (ja czekałem około 8 godzin). Natomiast vod powinno działać zaraz po aktywacji.

Edytowane przez Emilio1985
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...