Skocz do zawartości

CANAL+ online - oferta dla abonentów platformy CANAL+


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

 

19 minut temu, Pawel napisał:

Dokładnie. Raczej pseudo mobilny MR. Dodając czkawkę raczej bezużyteczny.

 

5 minut temu, Pawel napisał:

To fajnie , że jesteś zadowolony. Mimo to jednak mnie nie przekonałeś :D Może w DE i NL działa fajnie ale w PL nie :D

 Nie no rece opadają na to co piszesz. Im starszy się robisz, tym bardziej jesteś "smutny"?

W PL fajnie działa jak i w Europie. Nie tylko w UE. 

Edytowane przez ircios
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość PawelU1981

Widze, jak komus nie dziala, to jest zly, smutny i niech nie pisze w tym dziale. Zenada. A fakt nadal istnieje i jednym dziala innym nie. U mnie nagle od 2 dni smiga az milo nie liczac przycinek na C+ Domo. Wiecej empatii i zrozumienia problemu. Po to jest forum zeby zachowac poziom dyskusji a nie wysmiewac, bo komus nie dziala.

 

Wysmiac to mozna Canal+ bo robia szum wokol miernego poziomu czegos co kosztuje jak premium.

Edytowane przez PawelU1981
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak czytałem ten wątek i nie za bardzo chciałem wierzyć, ze nie działa dobrze, niestety od 2 dni mam tragiczny problem z przycinkami, a kanałów z paczki MTV oglądać się praktycznie nie da. Mam jeszcze iple i na ipli wszystkie kanały z paczki MTV działają zupełnie normalnie - 0 przycinek, wiec to musi być problem po prostu po stronie PC+

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie nagle od 2 dni smiga az milo nie liczac przycinek na C+ Domo. Wiecej empatii i zrozumienia problemu. Po to jest forum zeby zachowac poziom dyskusji a nie wysmiewac, bo komus nie dziala.
 
 
 
Zgadzam się z tym , że kolego w dziale poświęconym usludze dla abo PC+ pisanie o tym kanale jest nie na miejscu. 
Jest różnica programowa w tej usłudze i dlatego jest dzial specjalny dla ciebie oraz innych nie będących abonentami PC+.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość PawelU1981
9 minut temu, michu_taki_taki napisał:

Tak czytałem ten wątek i nie za bardzo chciałem wierzyć, ze nie działa dobrze, niestety od 2 dni mam tragiczny problem z przycinkami, a kanałów z paczki MTV oglądać się praktycznie nie da. Mam jeszcze iple i na ipli wszystkie kanały z paczki MTV działają zupełnie normalnie - 0 przycinek, wiec to musi być problem po prostu po stronie PC+

Wielu nie chcialo wierzyc. Najlepsze, ze jak samo sie knoci, tak samo sie naprawia...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak nic nie zrobisz ?Przeprowadzasz się na Bielany Wrocławskie i problem znika :D

5 godzin temu, kingofsouth napisał:

W Polsce tez dziala fajnie.

Być może Bielany Wroclawskie maja lepsza aplikacje niz twoja lokalizacja 🤣 ;)

Masz rację. Wszystkim innym aplikacjom lokalizacja pasuje tylko C+ niestety nie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Pawel napisał:

Jak nic nie zrobisz ?Przeprowadzasz się na Bielany Wrocławskie i problem znika :D

 

Nie tylko tam działa. Nie będę wymieniał gdzie jej używałem , bo zwariujecie i będziecie mnie szykanować , ze światowy człowke ze mnie :mrgreen:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość PawelU1981

Pawel jaki masz net? W sensie dostawca, prędkość. Ja właśnie przysiadłem do ustawień FunBoxa i się okazało, że mi się automatycznie zmienia ustawienie zapory sieciowej w tym wynalazku. Ustawiłem po swojemu ponownie i znów nic nie tnie. Może wina jednak leży w ustawieniach routera? Dodam, że wszystko inne działa idealnie, ale jak zmieni się ustawienie zapory to C+ tnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

43 minuty temu, _Artek_ napisał:

Tak reklamują ten powrót ekstraklasy a klatek na sporcie pewnie dalej nie na....


Miały być na pczątku 2021, ale styczeń już się kończy i nadal śmiedzące 25 klatek.
Czekam na to mocno, tak samo jak na apkę na webOS.

W ogóle przy okazji - ma ktoś apkę na Android TV? W jakiej maksymalnej rozdzielczości działa?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że na fejsie zaczęła pojawiać się reklama, że ostatnie dni promocji na darmowy drugi miesiąc. Ciekawe co następne wymyślą :D btw widzę, że w pakiecie sportowym mogę oglądać zwykły Canal+. Czyżby został na stałe włączony do oferty?

 

Edytowane przez Mihalek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, _Artek_ napisał:

Tak reklamują ten powrót ekstraklasy a klatek na sporcie pewnie dalej nie na....

Przestałeś już korzystać z C+OTT?

Godzinę temu, madridista_PL napisał:




W ogóle przy okazji - ma ktoś apkę na Android TV? W jakiej maksymalnej rozdzielczości działa?

1080p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość PawelU1981

Pojawila sie aktualizacja apki Canal+. Aktualnie zero ciec, zero zwiech, zero bledow o braku kanalu czy problemow z dekodowaniem. No i wreszcie sukces. Takze moze kazdemu juz bedzie smigac.

 

Wersja 4.9.2 dla osob bez Canal+ Box 4K.

 

PS Najwyzsza jakosc net mobilny max 25 mb/s i zero przyciec. Piekna sprawa.

Edytowane przez PawelU1981
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...