Skocz do zawartości

CANAL+ online - oferta dla abonentów platformy CANAL+


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

6 minut temu, tyrla napisał:

Chyba że zrobią to na święta jak darmowe okresy wszystkim się skończą.

Mam taką nadzieje ;)

I zogości 4K HDR w usłudze.

@frankie1905 , gdyby Canal+ było dziadowskie , nie było by postów w działach dotyczacych tej platformy.

Jak widać , ludzie się zabijają i wręcz proszą o darmowe oglądanie ?

 

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po co to cudo tworzyli?
Dzięki tej usłudze , ja oraz kolega @ircios i inni abonenci PC+ możemy sobie oglądać kanały ze swojej oferty.
Mobilny MR
Widać , kolejny raz ludzie nie zrozumieli tego co PC+ ma do zaoferowania
Usługa ma swoje wady, ale pisać, że jest dziadowska a zdrugiej strony kombinować by ją za darmo oglądać jest słabe.
 

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stworzyli aplikację na najpopularniejsze systemy czyli iOS, Tv OS, Android Tv i własny box..na więcej nie liczcie..każda kolejna aplikacja kosztuje...każda jej aktualizacja kosztuje..nie ma nic za darmo.

 

@PIOOLE po to byś nie mając umowy miał jakąś ich ofertę ale napewno nie pełną bo od tego jest oferta z umową..

 

Pisałem o tym wiele razy iż MyCanal nie będzie odpowiednikiem pełnej oferty a jedynie dodatkiem..brak zobowiązań brak stresu ale i też brak pewnych benefitów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość ogladajacymichas

Fajną promocję zrobili z tymi dwoma miesiącami. Jeden miesiąc płacisz a drugi dostajesz za darmo.
Za 37,50zł można mieć pakiet FUN&INFO oraz FILM (pełna kwota to 75zł za jeden mies.)
Aby promocja trwała jak najdłużej.


Szkoda, że telewizja NA ŻYWO chodzi jak chce. Raz działa, raz nie działa, albo w nieodpowiednim momencie, w czasie oglądania, dostaję przeróżne komunikaty, że nie działa i trzeb na nowo odpalać aplikacje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witm,

Czy content HBO OD dostępny w OTT PC+ jest ograniczony u Was do 720p?

Na moich urządzeniach z androidem (Samsung Galaxy A7 2018, Amazon TV Firestick 4K), oba z certyfikacją Widevine L1 uzyskuję max. 720p i 2,499 Kb/sec. W aplikacji HBO GO mam 1080p.

Jestem abonentem PC+ SAT i mam pakiet HBO+HBO OD+HBO GO.

Pozdrawiam,

pras_pp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...