Skocz do zawartości

CANAL+ online - oferta dla abonentów platformy CANAL+


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, kingofsouth napisał:

Zapomniełeś napisać o wszelakich przystawkach do streamingu.

Do tego działa obecnie na Android TV , Smart Tizen to pracują nad tym ?

 

No ja już uprościłem. Telewizor Smart jako urządzenie programowalne z możliwością instalacji dodatkowego oprogramowania z zewnątrz, w tym przypadku w formie aplikacji. :) Już nieważne czy z Androidem, Tizenem czy webOS. No tak i do tego wszelkie przystawki Smart TV.

 

W każdym razie te funkcjonalności sprawiają, że aplikacja strumieniowa nie jest już tylko dodatkiem on the go na mobilne urządzenia, tylko staje się pełnym substytutem tradycyjnej telewizji. A to jest już inny rynek, na którym wielu nadawców nie jest już tak zależnych od dotychczasowych graczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, bugmenot napisał:

@Toma441 No to tak jak napisałem - nie piszesz o OTT, tylko o IPTV. Dwie różne usługi, IPTV to całe CP w streamingu, OTT oferta na każde łącze - ograniczona, ale kilka razy szersza niż OTT C+.

Tak, obecnie już wiem,  jest subtelna, ale różnica miedzy tymi usługami. Wiem też, że w tamtym momencie nie przedstawiono mi żadnej alternatywy wyjścia z sytuacji, co najgorsze zapewniano, że "będę bardzo zadowolony." Możliwe, że moje nastawienie jest jakie jest, właśnie przez te negatywne doświadczenia z Punktem Obsł. Klienta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla użytkowników, którzy jeszcze nie aktywowali usługi, mam do rozdania 5 Voucherów rabatowych, które trzeba aktywować do jutra.

Do wyboru pakiet Film lub Pakiet Sport. 0 zł 1 miesiąc, 25 zł 2 kolejne miesiące, później można zrezygnować lub wybrać pakiet w standardowej cenie.

 

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

56 minut temu, AlicjaCanal napisał:

Dla użytkowników, którzy jeszcze nie aktywowali usługi, mam do rozdania 5 Voucherów rabatowych, które trzeba aktywować do jutra.

Do wyboru pakiet Film lub Pakiet Sport. 0 zł 1 miesiąc, 25 zł 2 kolejne miesiące, później można zrezygnować lub wybrać pakiet w standardowej cenie.

 

Poproszę na film?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, AlicjaCanal napisał:

Dla użytkowników, którzy jeszcze nie aktywowali usługi, mam do rozdania 5 Voucherów rabatowych, które trzeba aktywować do jutra.

Do wyboru pakiet Film lub Pakiet Sport. 0 zł 1 miesiąc, 25 zł 2 kolejne miesiące, później można zrezygnować lub wybrać pakiet w standardowej cenie.

 

Też poproszę o pakiet Sport ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 hours ago, AlicjaCanal said:

Dla użytkowników, którzy jeszcze nie aktywowali usługi, mam do rozdania 5 Voucherów rabatowych, które trzeba aktywować do jutra.

Do wyboru pakiet Film lub Pakiet Sport. 0 zł 1 miesiąc, 25 zł 2 kolejne miesiące, później można zrezygnować lub wybrać pakiet w standardowej cenie.

 

ja poprosze film :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Rychu78 napisał:

Poproszę na film?

Wysłałam we wiadomości prywatnej.

2 godziny temu, flisek94 napisał:

Też poproszę o pakiet Sport ;)

Mam limit wiadomości do jednej dziennie. Napisz proszę do mnie wiadomość prywatną.

20 minut temu, made82 napisał:

ja poprosze film :)

Jak wyżej, proszę o wiadomość, będę mogła wysłać Voucher w odpowiedzi.

Wszystkich chętnych proszę o wysłanie wiadomości prywatnej, uzyskałam więcej voucherów, którymi się chętnie podzielę. :)

Edytowane przez AlicjaCanal
  • Dzięki 1
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema, jak ktoś chce to również mam vouchery ro rozdania:

Na pakiet sportowy ( Canal+ Sport, Eleven Sport, Sportklub i FightClub)

 

Pakiet Filmowy (Canal+, HBO, HBO GO, Filmbox)

 

Wyżej wymienione kanały można oglądać zarówno na żywo jak i korzystając z biblioteki VOD. Pierwszy msc jest za darmo potem 25 zł msc przez 2 msc.Ja je dostałem z pracy ale może jest ktoś chętny kto chce wypróbować ;)

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z ciekawości wszedłem na stronę C+ w celu sprawdzenia regulaminów w poszukiwaniu terminu obowiązywania promocji 1 miesiąc gratis.
Jest tylko informacja, że obowiązuje od maja do odwołania ale nie ma dokumentu z odwołaniem oficjalnego.
Co ciekawe był regulamin opcji 4K i wynika z niego, że będzie dodatkowo płatny 10zł. Konieczne posiadanie pakietu Sport lub Film.

Dla zainteresowanych:
https://pl.canalplus.com/-/media/ncplus/files/dokumenty-do-pobrania/aktualne/telewizja-przez-internet/sw-swiadczenia-opcji-dodatkowej-4k-w-serwisie-canalplus.pdf

 

Niestety regulamin ten wisi od maja więc nie jest to związane z rychłym ruszeniem kanału.

Edytowane przez Bushiken
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

53 minuty temu, drq napisał:

A gdzie w tym regulaminie jest napisane, że dotyczy on c+ 4k? Równie dobrze może dotyczyć kolekcji 4k.

Inna sprawa, że dużo bardziej potrzebne jest 50fps niż 4k.

Zgadzam się. Ja jako zwykły użytkownik, który chce po prostu komfortu oglądania treści sportowych na Canal+ oczekuję bardziej na 50 fps niż na 4K. Zresztą nie tylko ja. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...