Skocz do zawartości

CANAL+ online - oferta dla abonentów platformy CANAL+


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Krzysiek11:)

Ja miałem tak dwa dni temu, po kilku godzinach to ogarnęli.

 

Widzę, że zmieniono już odpowiedź w POMOCY na pytanie, czy mając usługi satelitarne otrzymam dostęp do CANAL+ OTT:

 

Cytat

Obecnie serwis CANAL+ jest dostępny jako osobny produkt, obok oferty satelitarnej. Jednak pracujemy już nad jego udostępnieniem także dla obecnych Abonentów Platformy CANAL+. Już jesienią obecnego roku udostępnimy nowy serwis CANAL+ w ramach dotychczasowych opłat. Zakres oferty, którą udostępnimy, będzie analogiczny do tej w serwisie nc+ GO, z którego obecnie może korzystać Abonent.

 

Czyli teraz testujemy za darmo, a jesienią dostaniemy dostęp w miejsce nc+GO.

Edytowane przez Krzysiek11:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Krzysiek11:)

nc+GO TV zapewne niewiele się zmieni, pewnie nowe logo i tyle. Kanały IPTV na pewno nie będą dostępne przez dekodery, skoro mamy ofertę SAT. Tylko kolekcje, które są obecnie.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nc+GO TV zapewne niewiele się zmieni, pewnie nowe logo i tyle. Kanały IPTV na pewno nie będą dostępne przez dekodery, skoro mamy ofertę SAT. Tylko kolekcje, które są obecnie.
 

U konkurencji jest epg do tylu nawet jak nie będzie kanałów live iptv z dekodera to odpalenie natywnej aplikacji na Apple TV/ android tv to kilka sekund.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, tyrla napisał:

Miałem tak samo jak aktywowałem kolejny darmowy miesiąc. Teraz wszystko działa jak należy emoji846.png

Wyglada na to ze problem faktycznie dotyczy subskrybcji ktora wygasla. Czy nie powinienem jednak miec dostepu do killu darmowych kanalow na ktore nie trzeba miec zadnych pakietow ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Krzysiek11:)

Bezpłatny dostęp jest tylko do wybranych materiałów VOD, nie do kanałów LIVE. 

 

33 minuty temu, _Artek_ napisał:


U konkurencji jest epg do tylu nawet jak nie będzie kanałów live iptv z dekodera to odpalenie natywnej aplikacji na Apple TV/ android tv to kilka sekund.

 

Może BACKWARD EPG wprowadzą na dekodery. Może też pójdą wzorem francuskiego CANAL+ i ujednolicą interfejs dekoderów na taki sam jak w aplikacji myCANAL. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość GrubyBubu

Bez zmiany konta jak najbardziej, kartę usunąłem na wszelki wypadek i ponownie dodałem tą samą, wyłącz pakiety które masz i zaryzykuj, ktoś musi być pierwszy

 

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Krzysiek11:) napisał:

Ja miałem tak dwa dni temu, po kilku godzinach to ogarnęli.

 

Widzę, że zmieniono już odpowiedź w POMOCY na pytanie, czy mając usługi satelitarne otrzymam dostęp do CANAL+ OTT:

 

Obecnie serwis CANAL+ jest dostępny jako osobny produkt, obok oferty satelitarnej. Jednak pracujemy już nad jego udostępnieniem także dla obecnych Abonentów Platformy CANAL+. Już jesienią obecnego roku udostępnimy nowy serwis CANAL+ w ramach dotychczasowych opłat. Zakres oferty, którą udostępnimy, będzie analogiczny do tej w serwisie nc+ GO, z którego obecnie może korzystać Abonent.

 

Czyli teraz testujemy za darmo, a jesienią dostaniemy dostęp w miejsce nc+GO.

Pytanie jesienią którego roku ? a tak bardziej na serio 3 pytania:

- ktoś coś słyszał o dokładniejszej dacie - miałem kombinować z multiroom w 1 pomieszczeniu ale musiałbym dużo przerabiać aby tam podciągnąć kable z anteny, a oglądane będzie sporadycznie wiec to by było super rozwiązanie (niestety w nc+ go brakuje funkcji przesyłania np. na chromecast)

- czy jak założę na email który mam przy nc+go mogą być po udostępnieniu abonentom przepięcia konta, np[., będzie info że taki użytkownik istnieje? 

- czy po okresie darmowym muszę anulować subskrypcję czy anuluje się automatycznie? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

36 minut temu, mgaw89 napisał:

 

- czy jak założę na email który mam przy nc+go mogą być po udostępnieniu abonentom przepięcia konta, np[., będzie info że taki użytkownik istnieje? 

 

Nie będzie.

Na jednym z kont OTT Canal+ mam tego samego emaila co w NC+GO. I nie ma z tym problemu.

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli subskrypcja sie zakonczyla to powinienem miec nadal dostep do darmowych tresci a nie bledy... Chcialem dzis odnowic s7bskrybcje jednak po kilku probach to soe nie udalo... Usunalem konto i otworzylem nowe na ktorym dziala tylko tv na zywo i to w dodatku tylko na laptopie. Na filmach wywala error Pass-1. W aplikacji "Usluga nieaktywna" Straszne problemy z tym nowym canal+... Nie ma to jak poczciwe nc+go...

Edytowane przez maciekmm
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaczynam 3. miesiąc darmowego testowania. Żadnych multikont ani odpinania karty, po prostu po aktywacji pakietu od razu klikałem jego wyłączenie, a po miesiącu znów miałem możliwość aktywacji za 0zł. Tak to można się bawić. Oby w końcu C+4K włączyli online..

Edytowane przez xMaraSSx
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesteś pewien, że od września? ? A może w przyszłym roku?

To, że ktoś napisał , że na jesień będzie dla abo dostęp, to nie znaczy , że tak będzie.Ty łykasz te korpo gadki jak pelikan :lol2:;)

@xMaraSSx , widzę , że razem się dobrze bawimy. Idziemy na rekord darmowego testowania. Ciekawe czy dobijemy do pół roku ?

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 @kingofsouthDlaczego od września, bo wydaje mi się że już skończył się cyrk ze zmianami nazw teraz wystarczy tylko przeprowadzić cyfrowy rebranding dekoderów i wprowadzić to pudełko na androidzie jak wypuszczą dekoder to napewno naprawią "darmowe testowanie",choć co do terminów faktycznie trudno im w cokolwiek wierzyć(playeer.pl miał być do końca czerwca na apple tv jest prawie koniec lipca a aplikacji jak nie było jak nie ma) ,co nie zmienia faktu że  jeszcze niedawno mówiłeś o tym że "mycanal" na pewno nie będzie dostępny dla abonentów kolejny raz nieomylny @kingofsouth się pomylił......aż trudno w to uwierzyć.  

Edytowane przez _Artek_
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...