Skocz do zawartości

CANAL+ online - oferta dla abonentów platformy CANAL+


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mi jak narazie działa z poziomu apki w Niemczech, Austrii, Francji,  Włoszech,  Hiszpani, Austri, Chorwacji, Sloweni, Słowacji,  Czechach, Dani, Belgi, Holandi, Luxemburga...

Net z polskiej karty GSM.

Edytowane przez ircios
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 6.02.2023 o 22:42, ircios napisał(a):

Mi jak narazie działa z poziomu apki w Niemczech, Austrii, Francji,  Włoszech,  Hiszpani, Austri, Chorwacji, Sloweni, Słowacji,  Czechach, Dani, Belgi, Holandi, Luxemburga...

Net z polskiej karty GSM.

 

Tak to zawsze będzie działało. Bo polska karta SIM zagranicą ma też polski numer IP (dokładnie  z sieci Twojego operatora), więc dla wszystkich serwisów Twoje IP wskazuje, że jesteś w Polsce.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, _Kaczy napisał(a):

 

Tak to zawsze będzie działało. Bo polska karta SIM zagranicą ma też polski numer IP (dokładnie  z sieci Twojego operatora), więc dla wszystkich serwisów Twoje IP wskazuje, że jesteś w Polsce.

Oczywiście masz rację. Jest IP PL. 

Dzisiaj sprawdziłem z Hot spotów w Słowacji i przed chwilą w Austrii . Normalnie odtwarza. Będę u Niemca to dam znać jak tam to wygląda,  ale jak sobie przypominam,  to z Hot spotu tam też działało. 

 

3 godziny temu, p_gruszka napisał(a):

Niekoniecznie taka bzdura - mi HBO Max nie działało we Włoszech korzystając z wi-fi, ktoś wyżej pisał, że na transmisji danych działało.

Pamiętam jeszcze kiedyś akcję z nc+ go, gdy nie miałem zezwolenia na UE. Z Hot spotów nie działało,  ale z karty GSM normalnie odpalałem.  Robiłem pewien zabieg,  odpalałem na danych komórkowych PL i włączałem wifi z Hot spotu. Wyłączałem dane i mogłem normalnie oglądać z zagranicznrgo IP. Na 100% działa z francuskiej sieci GSM, bo w Szwajcarii normalnie oglądałem. Z Hot spotu nie poszło, a mi się już nie chciało bawić. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, PawelTSW napisał(a):

Bzdura totalna, masz wtedy niemieckie lub inne ip. Zgodne z operatorem zagranicznym.

 

Bzdury to Ty gadasz. Zresztą ircios napisał jak to wygląda u niego.

 

Pewno w ciągu kilku tygodni będę w Szwecji to zrobię Ci printscreena jak to wygląda w rzeczywistości.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...