Skocz do zawartości

CANAL+ online - oferta dla abonentów platformy CANAL+


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, seatibiza napisał:

To jest dopiero dramat. Jak można było do tego dopuścić? Jak już nie ma Kubicy, to nagle nie opłaca się wykupić licencji? Trzeba będzie wrócić do konwertera na Astrę i może niekodowany RTL oglądać 😒 Teraz mam możliwość nagrać treningi czy kwalifikacje, żeby później obejrzeć, a od nowego sezonu d..a blada.

RTL pokazuje chyba tylko wybrane wyścigi. W SD i na dodatek przerywane reklamami.

Patrząc na ostatnie zagrywki Viaplay wcale się nie zdziwię jak odsprzedadzą sublicencję Elevenom/Polsatowi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, seatibiza napisał:

 Trzeba będzie wrócić do konwertera na Astrę i może niekodowany RTL oglądać 😒

Sublicencja na 4 wyścigi w RTL kończy się po tym sezonie, także nie wiadomo, czy tam jeszcze cokolwiek zobaczysz.

 

16 minut temu, Pawop napisał:


Jeśli jakaś sublicencja, to tylko na te 6 wyścigów, które muszą być w TV otwartej.

Do tej pory było 4. Coś się zmieniło?

Edytowane przez vigoo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jęczycie o coś, co jest dużo wygodniejsze niż nagrywanie na dysk, o którym trzeba pamiętać, zaprogramować. 

Odkąd użytkuję C+ Online to (jeśli nie mogę obejrzeć na żywo) nie nagrałem żadnego wyścigu, po prostu włączam kilka godzin później to co chcę. A wcześniej musiałem pamiętać, że w niedzielę jest wyścig, wejść, ustawić nagrywanie. Nie jest to może coś bardzo ciężkiego, ale narzekanie na to, że w streamach nie ma nagrywania to jakieś kuriozum. 

  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  

https://www.telepolis.pl/rozrywka/telewizja-i-vod/viaplay-w-canal-plus-w-tym-transmisje-meczow-premier-league

 

Cytat

Umowa Viaplay Group i CANAL+ Polska zakłada także dystrybucję treści w modelu direct-to-home (DTH), które umożliwi abonentom platformy satelitarnej CANAL+ dostęp do serwisu streamingowego Viaplay.

 

Czy to oznacza, że Viaplay będzie można oglądać mając Canal+ poprzez sygnał z satelity czy poprzez np. apkę z użyciem internetu?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Don kichot napisał:

 

a masz w jakimś artykule potwierdzenie tego?

Tak, było pisane że chcą dać dostęp do jak największej publiki na swoich kanałach. 

Godzinę temu, Don kichot napisał:

 

potwierdzenie tego?

Mówię o tych 2 meczach premier league! 

Nie dostępie do Viaplay! 

Dostęp do Viaplay w abonamencie będzie nornalnie przez aplikację viaplay na smart tv /przystawkach 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 godzin temu, Pawel napisał:

Patrząc na ostatnie zagrywki Viaplay wcale się nie zdziwię jak odsprzedadzą sublicencję Elevenom/Polsatowi.

Wątpię. Dużo łatwiej jest odsprzedać dwa mecze w kolejce Premier League, gdy jest ich co tydzień dziesięć niż odsprzedać wyścig F1, który jest jeden, raz na dwa tygodnie. Chyba, że ViaPlay zabawi się w coś takiego, że odsprzeda kwalifikacje i sprinty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Konsultant oferując mi przedłużenie umowy (kończy mi się w sierpniu umowa) zapewniał na 100%, że spokojnie mogę zostać przy pakiecie z C+ bo od jesieni będą wszystkie mecze Premier League na kanałach C+. Nie z aplikacji Viaplay ale na kanałach Canal+. Oczywiście mu nie uwierzyłem tylko dlaczego oni takie bajki opowiadają skoro są nagrywani ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, mingo napisał:

stąd poszły plotki

Natomiast z nieoficjalnych informacji, do jakich dotarł satkurier.pl wynika, iż wielce prawdopodobne jest, że CANAL+ będzie transmitował w przyszłości wszystkie 10 meczów Premier League w każdej kolejce, ale tylko dla abonentów telewizji satelitarnej. 

 

 

Czyli źródło satkurier jest dla ciebie słabym źródłem? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, simek napisał:

Wątpię. ...

Jeszcze niedawno wątpiono w jakąkolwiek współpracę C+ z Viaplay. Jak im się nie zaczną spinać wydatki z wpływami sami poszukają partnerów do współpracy. Kilka lat temu też wszyscy wątpili w obecność kanałów z plusem w platformie Polsatu. W dzisiejszych czasach nic mnie już nie zdziwi.

  • Popieram 1
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mówi się że c+ ma możliwość puszczania aż 10 spotkań (wszystkich w kolejce) 
To źle się mówi
Też wydaje mi się to mało realne. Być może chodzi o to, że od jesieni każdy kto ma paczkę C+ będzie miał też dostęp do Viaplay w cenie abonamentu, stąd poszły plotki, że wszystkie mecze będą w C+. 
Viaplay raczej nie będzie za darmo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...