Skocz do zawartości

CANAL+ online - oferta dla abonentów platformy CANAL+


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, Krzysiek11:) napisał:

Eleven 4K nie jest dostępny dla abonentów satelitarnych w aplikacji online. 

 

@Mareka czy u ciebie na Philipsie po włączeniu też kanał na chwilę się zatrzymuje, jest buforowanie i wraca, ale już nie w 4K tylko w 1080p?

U mnie wpierw chwilkę kółko się  kręci i wchodzi kanał  z napisem HDR.Jakość wideo wykazuje Automat .Ostatnia opcja to 1080-4K,3840x2160,17,00MB

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na stronie satkurier

https://satkurier.pl/news/217634/kanaly-i-tresci-4k-w-canal-online-takze-na-canal-box-4k.html

 

Cytat:

"Kanał CANAL+ 4K Ultra HD oraz seriale i filmy w 4K zostały udostępnione bez dodatkowych opłat dla wszystkich subskrybentów CANAL+ online posiadających paczkę kanałów CANAL+ oraz dla klientów korzystających z CANAL+ online w ramach posiadanej oferty satelitarnej".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na stronie satkurier
https://satkurier.pl/news/217634/kanaly-i-tresci-4k-w-canal-online-takze-na-canal-box-4k.html
 
Cytat:
"Kanał CANAL+ 4K Ultra HD oraz seriale i filmy w 4K zostały udostępnione bez dodatkowych opłat dla wszystkich subskrybentów CANAL+ online posiadających paczkę kanałów CANAL+ oraz dla klientów korzystających z CANAL+ online w ramach posiadanej oferty satelitarnej".
A co mnie obchodzi co pisze SK (powielają tylko informację prasową C+) skoro nie da się tych treści 4K znaleźć?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, dvbx napisał:

Na liście kanałów pojawiły się TVP2 i TV4! (na razie są ukryte i nie ma uprawnień do ich oglądania)

Wygląda na przygotowanie do udostępnienia programów "must carry"

 

Dajcie znać czy u was też są: na komputerze wchodzimy do Live TV, odpalamy ostatni kanał na liście i naciskamy strzałę w dół (na klawiaturze)

 

Bez-tytu-u-kopia.jpg

 

Bez-tytu-u2-kopia.jpg

 

Jest takie coś.

 

Natomiast w aplikacji mobilnej pojawił się kanał 4K, ale próba włączenia kończy się błędem UPES.

 

3b401ace0d7fd.jpg

Edytowane przez Zuzia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Pawop napisał:

Nie ma żadnych materiałów 4K

To że Ty nie masz nie znaczy że ich nie ma.. nie wprowadzaj ludzi w błąd.. są materiały tylko jest ich mało... już wcześniej Ci pisałem o tym.

 

3 godziny temu, Nasir napisał:

W jakiej zakładce są te materiały 4K?

@Nasir są one na głównej stronce tak jak to widać na fotce.. (Start -> Obejrzyj w 4K)

 

IMG-2008.jpg%22%20alt=%22IMG-2008

 

 

 

 

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość lakiman
58 minut temu, Zuzia napisał:

 

Jest takie coś.

 

Natomiast w aplikacji mobilnej pojawił się kanał 4K, ale próba włączenia kończy się błędem UPES.

 

3b401ace0d7fd.jpg

Skoro masz błąd UPES to nie pooglądasz. Na Android TV 7 jest kanał, który włacza się na kilka sekund,  po czym wyskakuje UPES.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Android Tv, C+Box jak i Android na komórce. Na żadnym nie mam tej kolekcji. A co do dostępności Eleven 4k dla abonamentów satelitarnych to będzie, muszą podpisać aneks do umowy. W piątek rozmawiałem z technikiem, nie z konsultantem. Pierwszy kontakt z konsulem, który próbował mnie spuścić że schodów i twierdził, że żadnego kanału 4k nie ma w C+ online.😆

Edytowane przez odja
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, dvbx napisał:

Na liście kanałów pojawiły się TVP2 i TV4! (na razie są ukryte i nie ma uprawnień do ich oglądania)

Wygląda na przygotowanie do udostępnienia programów "must carry"

 

Dajcie znać czy u was też są: na komputerze wchodzimy do Live TV, odpalamy ostatni kanał na liście i naciskamy strzałę w dół (na klawiaturze)

 

Bez-tytu-u-kopia.jpg

 

Bez-tytu-u2-kopia.jpg

Fejk? Czy ktoś inny też ma?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...