Skocz do zawartości

CANAL+ online - oferta dla abonentów platformy CANAL+


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Krzysiek11:)
20 minut temu, mysterious.customer napisał:

Pewnie się pierdyknęli w komunikacie ;)

Mam Philips'a z Android TV i również C+4K śmiga, a na liście brak. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

36 minut temu, tnovak92 napisał:

"Na chwilę obecną nie uświadczymy CANAL+ online na smart TV od LG i już wysłaliśmy zapytanie w tej sprawie do platformy - aplikacja CANAL+ online się pojawi i będzie wspierać 4K na webOS już niedługo, gdyż aktualnie trwają testy. Ma pojawić się do pobrania za około 2 tygodnie."

 

Nareszcie...

Oho, ze strony zniknęła informacja o dostępności aplikacji na LG za 2 tygodnie. Czyżby jednak bali się, że nie dotrzymają terminu? Obecnie wygląda tak:
"Na chwilę obecną nie uświadczymy CANAL+ online na smart TV od LG i już wysłaliśmy zapytanie w tej sprawie do platformy."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Adamus napisał:

Czy ktoś ma C+ 4K online,jeśli nie ma wykupionego dekodera/modułu z C+ ?

U mnie na liście kanalow online nie ma  go niestety :(

Jak ktoś nie ma wykupionego to nie ma C+ 4k. Proste

 

 

3 godziny temu, lakiman napisał:

U kogoś jeszcze pojawia się "słynny" błąd UPES na C+ 4K na Android TV?

U mnie na Tablecie UPES157

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, bgmnt napisał:

Z Apple TV się nie udało (mimo, że w Francji śmiga). Może dlatego jest +2 Mbps w HD na tym urządzeniu, a dla Androida i spółki musieli obniżyć jakość HD, żeby dać 4K i się pasmo zbilansowalo ;).

 

Na Apple TV kanały z C+ HD w jest w 6Mbps... czy tez planet+ itd.. a z 4K to niestety na starcie mówili że nie będzie na Apple TV... ale może w końcu też wprowadzą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minutes ago, escapers said:

Na Apple TV kanały z C+ HD w jest w 6Mbps... czy tez planet+ itd.. a z 4K to niestety na starcie mówili że nie będzie na Apple TV... ale może w końcu też wprowadzą.

No o to mi chodzi. Na Andku (i Tizenie zapewne też) masz tylko 4 mega dla kanałów w 25 fps.

We Francji z tego co widzę, HLS (czyli Apple) w przypadku 4K też leci lepiej niż DASH - 17,1 vs 16,1 Mbps.

Za to w FHD różnica minimalna - 4.8 kontra 4.5 (i to 50 fps).

A kanały w 25 fps (np. France 24, Trace Urban czy Teletoon) w ogóle idą maksymalnie w 720p.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

34 minuty temu, bgmnt napisał:

No o to mi chodzi. Na Andku (i Tizenie zapewne też) masz tylko 4 mega dla kanałów w 25 fps.

Ja mam normalnie wszystkie kanały 25fps przy bitrate 6Mb/s

Edytowane przez Kiler
Nie cytujemy ostatniej wypowiedzi w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maksymalny profil video dla DASH to teraz niecałe 4.9 Mbps, było o tym pisane parę dni temu.

 

Planete HD przykładowo:

  <Representation id="avc1_4899968=10006" bandwidth="4899968" width="1920" height="1080" sar="1:1" codecs="avc1.4d4029" />

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale ustawienia robisz per źródło.. czyli inne są dla kablówki.. satki.. a inne dla appek... zresztą chyba inne Ci nie idą w HLG, czy idą? Napewno coś musisz mieć nie tak skoro u mnie na dwóch szajsungach jest ok..

Edytowane przez escapers
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, bgmnt napisał:

Na Andku (i Tizenie zapewne też) masz tylko 4 mega dla kanałów w 25 fps.

 

Godzinę temu, bgmnt napisał:

Maksymalny profil video dla DASH to teraz niecałe 4.9 Mbps, było o tym pisane parę dni temu.

 

Planete HD przykładowo:

  <Representation id="avc1_4899968=10006" bandwidth="4899968" width="1920" height="1080" sar="1:1" codecs="avc1.4d4029" />

 

Niektóre kanały z 25 FPS  nadal mają 6 Mb/s. C+Film, C+Seriale, C+Discovery, Ale Kino+, C+Dokument.

 

<Representation id="avc1_6000000=10006" bandwidth="6000000" width="1920" height="1080" sar="1:1" codecs="avc1.4d4029" />

Edytowane przez Zuzia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...