Skocz do zawartości

CANAL+ online - oferta dla abonentów platformy CANAL+


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość lakiman

Nie mamy gwarancji.

Wszystko zależy od aktualizacji i usługodawcy.

W odpowiedzi brak odniesienia wprost do pewnych niedociągnięć apki na Apple TV.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Apka na webOs ma być pod koniec roku, lub na początku przyszłego.  A to wszystko przez to, że C+ chce jak najwięcej sprzedać swojego dziadostwa, które podobno wraca  do sprzedaży w czerwcu. Jeśli to info jest prawdziwe, to operator posiadaczy LG traktuje jak śmieci. 

 

Częściowy cytat z pewnego źródła. 

Edytowane przez ircios
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, lakiman napisał:

Jest odpowiedź..

 

"aplikację Canal+ online cyklicznie aktualizujemy. Niestety nie mamy informacji o aktualizacji aplikacji na Pana urządzenie."

 

Czyli to żadna odpowiedź, z szablonu byleby zamknąć zgłoszenie i żeby KPI się zgadzały. Typowe korpo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, ircios napisał:

Apka na webOs ma być pod koniec roku, lub na początku przyszłego.  A to wszystko przez to, że C+ chce jak najwięcej sprzedać swojego dziadostwa, które podobno wraca  do sprzedaży w czerwcu. Jeśli to info jest prawdziwe, to operator posiadaczy LG traktuje jak śmieci. 

 

Częściowy cytat z pewnego źródła. 

Jak rok temu kupowałem LG też krążyła ta teoria ;)

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Apka na webOs ma być pod koniec roku, lub na początku przyszłego.  A to wszystko przez to, że C+ chce jak najwięcej sprzedać swojego dziadostwa, które podobno wraca  do sprzedaży w czerwcu. Jeśli to info jest prawdziwe, to operator posiadaczy LG traktuje jak śmieci. 
 
Częściowy cytat z pewnego źródła. 
Trochę bzdura. Idę po TV i mam z niego nagle zrezygnować, kupić box-a i podłączyć do starego strucla? Jakby tak podchodzili to apki na Tizena i Google TV też by nie wypuszczali.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

48 minut temu, Pawel napisał:

Brak apki na LG pokazuje jak wygląda zaangażowanie C+ we wdrażaniu nowych technologii. Są jedynym dużym operatorem działającym w Polsce który nie oferuje aplikacji na ten system. Co tu komentować ?

Niby tak, ale na Samsung jest i była zanim wprowadzili na rynek swój wynalazek. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, cidik napisał:

Canal+ nigdy nie był pionierem we wprowadzaniu nowych technologii. Zawsze byli drudzy, a jak sobie z czymś nie radzili, to kupowali dany podmiot. Na szczęście te czasy minęły bezpowrotnie

Sprobuj polsat go kolego, canal plus jest jest najlepszym dostawcą w Polsce. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osobiście korzystam obecnie tylko z Polsat BOX GO ponieważ na moim telewizorze nie ma możliwości zainstalowania aplikacji Canal+, parę razy jak dzwoniłem na infolinie Pan zarzekał się że można wgrać ale nawet nie zapytał się o model odbiornika. Mój telewizor obsługuje 4K a mogę oglądać tylko w Full HD

 

Widać jak Canal+ wykazuje zaangażowanie.

 

Cyfrowy Polsat zawsze był od nich lepszy

Edytowane przez roc45
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, roc45 napisał:

Cyfrowy Polsat zawsze był od nich lepszy

Trochę przypomina to dyskusję o wyższości świąt Bożego Narodzenia nad świętami Wielkanocnymi... Nie wiem czy Cyfrowy Polsat jest (bądź zawsze był) od nich lepszy bo nie korzystam z ich usług, ale obserwując poczynania Canal+ nasuwa mi się porównanie do firmy Nokia. Pod koniec lat 90-tych ubiegłego i początku XXI wieku była niekwestionowanym liderem na rynku telefonów komórkowych, a dzisiaj... Canal+ kroczy tą samą drogą. 

Na urządzeniach z systemem Android oglądanie filmów zakwalifikowanych jako "tylko dla dorosłych"  nadal jest niemożliwe. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wstydem jest to, że nie ma aplikacji na webOS. Francuzi już od maja 2021 sobie korzystają na swoich LGkach, a nam do tego jeszcze zepsuli obsługę  AirPlay na OLEDach B8/C8 + B9/C9. Content mają dobry, ale technologicznie to oni są tak w 2015 roku. 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.Dziś się pierwszy raz zalogowałem wszystko działa fajnie Ok.zastanawia mnie tylko dostęp do opcji dodatkowej HBO i C+.Wszystko dziala

1 minutę temu, jarecki1978 napisał:

Witam.Dziś się pierwszy raz zalogowałem wszystko działa fajnie Ok.zastanawia mnie tylko dostęp do opcji dodatkowej HBO i C+.Wszystko dziala

Właśnie sprawdziłem w dekoderze dostępu do tych kanalow nie ma.w strefi abonenta opcje niewidnieją.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na początku kwietnia wysłałem zapytanie odnośnie aplikacji C+ na webosa i taką dostałem odpowiedź:

 

Cytat

Witaj,

dostęp do usługi na WebOS jest uzależniony od LG, nie od CANAL+. Dążymy do tego, aby dotrzeć do maksymalnej ilości klientów, jednak to LG nie zaakceptowało jeszcze naszej aplikacji. Nie mamy informacji, kiedy aplikacja będzie dostępna.

Zachęcam do korzystania z naszej strony internetowej https://pl.canalplus.com/pomoc/telewizja-przez-internet. Znajdziesz tam odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania. 

 

 

Następnie powyższą informację przesłałem prosto do supportu LG i dostałem od nich taką odpowiedź:

 

Cytat

Data : 11/04/2022

Szanowny Panie,

Dziękujemy za kontakt z Działem Obsługi Klienta LG Electronics Polska Sp. z o.o.

Uprzejmie informujemy, że opisana sprawa ze względu na swoją złożoność wymaga konsultacji z odpowiednim działem firmy LG, gdzie przesłaliśmy już odpowiednie zapytanie.

Bardzo prosimy o cierpliwość w oczekiwaniu na odpowiedź mailową lub telefoniczną. Dokładamy wszelkich starań, by nastąpiła ona w jak najkrótszym czasie.
Zaznaczamy, że wiadomość email może trafić do folderu spam, zaś kontakt telefoniczny następuje z numeru zastrzeżonego, więc prosimy o nie odrzucanie niniejszych połączeń.

Mamy nadzieję, że powyższa informacja okazała się pomocna.

 

Do dzisiaj nie dostałem konkretnej odpowiedzi od nich, przypominam się co tydzień odnośnie mojego zapytania ale dostaję praktycznie tą samą zwrotkę jak wyżej. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo wielkie korporacje kierują się zarabianiem wielkiej forsy. Jak coś jest zaniedbywane, to znaczy, że z jakiegoś powodu się nie opłaca. Nigdy wszystkiego do końca się nie dowiemy. Ja też czekam na działającą prawidłowo apkę na Apple TV bo obecna to skandal (od grudnia 2021). Co z tego, że jest jak nie da się korzystać. Te odpowiedzi to zwykłe zbywanie wysyłane przez boty lub z szablonu. 
 

Ja płacę (ale już niedługo), Ty płacisz, Ci co mają androida nie mogą oglądać treści dla dorosłych (i nie chodzi o filmy typowo dla dorosłych, tylko z przemocą, krwią itp.) mimo, że zapłacili. Wszyscy płacimy jak owieczki, wylewamy frustracje na forum a potem szybciutko przelewik 100zł albo więcej do Canal+. A potem obiecanki cacanki, aplikacja będzie, stale poszerzamy ofertę, dokładamy wszelkich starań itp.

 

Ja definitywnie się żegnam. Skoro oni mają mnie w … to ja ich też. Nie będzie żadnego przedłużania umowy. I co z tego, że oni mają oryginalny kontent? Inni też mają. Nie będzie wiadomości na żywo? I bardzo dobrze. Człowiek może zwariować od tych serwisów informacyjnych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślicie że LG za darmo pozwala robić kasę c+ na swoich tv za 5-10k i a potem ma mówić klientowi że maja tv do d.., Apka c+ nie przechodzi testów jakości.

Lepiej żeby ne było jak ma być [beep], google aż tak się nie czepia jakości i wszystko przechodzi praktycznie, nawet malware by przeszło albo wirus tak sprawdzają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...