Skocz do zawartości

CANAL+ online - oferta dla abonentów platformy CANAL+


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Canal+ Online apka android 7 nie działa po wifi błąd upes_160, ale jak się włączy LTE to chodzi, ale tylko SD.

 

Na chrome nie chodzi , ale na Firefox już tak i to nawet w 1080p. Telefon komórkowy Android 7.

 

Telefon z Androidem 9 apka chodzi bez błędu upes_160 ale też jakość tylko SD wifi i LTE.

 

Do tej pory chodziło bez kłopotu może ktoś z SK zrobi artykuł o tym to się wezmą do roboty.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 1.11.2021 o 16:23, kkzk81 napisał:

To już lepiej poczekać na chromecast 5 który ma być niebawem albo przystawka Apple TV 4K. Mam samni nie żałuje zakupu.

Żadnych przesłanek o nowym Chromecascie nie słychać. Nie wprowadzaj ludzi w błąd :) Ledwo rok temu wyszedł "4.0" (tak naprawdę Chromecast with Google TV). 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@flisek94 jeśli nie w tym roku to w przyszłym będzie chromecast 5. Nie podam Tobie linka ale czytałem gdzieś na stronach z nowinkami technicznymi i nie wprowadzam ludzi w błąd. Uważam,że zanim Premier League wystartuje w Viaplay Chromecast 5 już będzie na rynku. Wiecej tutaj:

https://hdtvpolska.com/google-chromecast-nowa-przystawka-do-telewizora-smart-tv-gdzie-kupic-cena/

Edytowane przez kkzk81
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 1.11.2021 o 12:50, blaugrana18 napisał:

jak dzisiaj zgłosiłem do działu technicznego. zobaczymy czy naprawią czy wrócę do starszej wersji.

Oni to od ponad miesiąca wiedzą, sam zgłaszałem. Po awanturach łaskawie oddali mi 10 zł, przy włączonych wszystkich pakietach poza Netflix. To już nie jest nawet kpina... W ciągu ostatniego kwartału to co wyprawiają to jest masakra i lecą w wielu aspektach w dół.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

1 godzinę temu, Takczyowak77 napisał:

Mieszkam  w UK I korzystam z nc go przez VPN,czy ktoś się orientuję czy canal plus online jest blokowany przez VPN, bo mam problem z obejrzeniem czegokolwiek. 

 

Godzinę temu, tyrla napisał:

Czy z CANAL+ online mogę korzystać za granicą?
Tak. Z CANAL+ online możesz korzystać na terenie UE. Usługę musisz wykupić w Polsce, płacąc z polskiego konta bankowego.

 

 

Tak na marginesie ,  to kolega pisze o usludze NC+G0, która jest wygaszana i być może  już ma konto nie aktywne ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, tyrla napisał:

Czy z CANAL+ online mogę korzystać za granicą?
Tak. Z CANAL+ online możesz korzystać na terenie UE. Usługę musisz wykupić w Polsce, płacąc z polskiego konta bankowego.

Wszystko się zgadza, od kilku lat płacę rachunki z polskiego konta. Uk nie jest już w UE i oficjalnie NC go już zostało zablokowane ,ale działa przez VPN, chciałem się dowiedzieć jak to jest CANAL plus online, bo apka ma być wygaszona po 10 listopada. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 godziny temu, Krzysiek1991 napisał:

Oni to od ponad miesiąca wiedzą, sam zgłaszałem. Po awanturach łaskawie oddali mi 10 zł, przy włączonych wszystkich pakietach poza Netflix. To już nie jest nawet kpina... W ciągu ostatniego kwartału to co wyprawiają to jest masakra i lecą w wielu aspektach w dół.

Wczoraj odpaliłem aplikacje canal+ na tym samsung a50, nie pokazuje mi tego błędu.  Zobaczymy jak wrócę do domu czy będzie błąd. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Takczyowak77 napisał:

Wszystko się zgadza, od kilku lat płacę rachunki z polskiego konta. Uk nie jest już w UE i oficjalnie NC go już zostało zablokowane ,ale działa przez VPN, chciałem się dowiedzieć jak to jest CANAL plus online, bo apka ma być wygaszona po 10 listopada. 

Po 10 listopada ma być wygaszona....nobto może być i styczeń 22 ;-)

 

C+ Online możesz tak samo oglądać jak nc+ go.

Odpal przez aplikację i się przekonaj. 

5 godzin temu, Takczyowak77 napisał:

Wszystko się zgadza, od kilku lat płacę rachunki z polskiego konta. Uk nie jest już w UE i oficjalnie NC go już zostało zablokowane ,ale działa przez VPN, chciałem się dowiedzieć jak to jest CANAL plus online, bo apka ma być wygaszona po 10 listopada. 

Po 10 listopada ma być wygaszona....nobto może być i styczeń 22 ;-)

 

C+ Online możesz tak samo oglądać jak nc+ go.

Odpal przez aplikację i się przekonaj. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj po kilku tygodniach przerwy chciałem coś obejrzeć z biblioteki. Wybór padł na film z Canal+. Niestety znów te same problemy co wiele nie miesięcy temu. Film się zatrzymuje co kilka sekund, nie da się oglądać. A zanim włączyłem to też była zabawa bo film nie chciał się włączyć. Trzeba było wychodzić i na nowo go włączyć, tak chyba z osiem razy. Dziadostwo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...