Skocz do zawartości

CANAL+ online - oferta dla abonentów platformy CANAL+


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Porównałem Tv z 2020 na Android obraz może być zdarza się lekkie rwanie obrazu.

Xiaomi Mi Box S 4K ta sama sytuacja z obrazem ale operowanie na systemie jak by trochę szybsze od telewizora.

Apple TV 4K to jest inna liga obraz bajka płynność taka jak się oczekuje a finał LM na Ipla w 4K to była sama przyjemność oglądanie i szybkość działania sytemu poza konkurencja która będzie na tym samym poziomie kilka lat😉

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O jakim marketingu człowieku piszesz😞 mam przesterowane sprzęty na własnych obserwacjach i się chcę podzielić z użytkownikami tego forum. To jak twierdzisz ze Android Tv jest tak dobry to wystarczy że sobie zrobisz test 4 ekranów jednocześnie i zobaczymy kto tu jest marketingowy Pozdrawiam😉

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, stanley840 napisał:

Porównałem Tv z 2020 na Android obraz może być zdarza się lekkie rwanie obrazu.

Xiaomi Mi Box S 4K ta sama sytuacja z obrazem ale operowanie na systemie jak by trochę szybsze od telewizora.

Apple TV 4K to jest inna liga obraz bajka płynność taka jak się oczekuje a finał LM na Ipla w 4K to była sama przyjemność oglądanie i szybkość działania sytemu poza konkurencja która będzie na tym samym poziomie kilka lat😉

Rwanie obrazu na TV z 2020 roku ??? Nie wiem co "porównywałeś" ale takie rzeczy od dawna się już nie dzieją nawet na TV z dolej półki w modelu sprzed kilku lat.

Mam TV SONY z 2020 na Android TV. Obraz mega płynny, żadnego szarpania na żadnym normalnym materiale 4K, HDR itp. Poruszanie po menu również 100% płynne. Aż miło się obsługuje (podobnie jak na Nvidii Shield TV pro 2019). Natomiast na Mi BOX S (miałem do niedawna) to istna tragedia. Przymuł na maxa. Poruszanie się po menu, uruchamianie czy instalowanie aplikacji... aż się najgorsze słowa cisną. Ciężko nie stracić przy nim cierpliwości. Przycinka co chwilę. Reakcje mocno opóźnione. Ale jak już film ruszy to sam obraz się w nim nie przycina. Nie wiem więc o jakim rwaniu piszesz.

Reasumując, Mi BOX to zabytkowy muł, który już w dniu premiery zajmował oststnie miejsca w rankingach wydajności, dawno powinien być wycofany i pisanie, że jest szybszy od TV na Android TV z 2020 roku, to prawdziwa herezja.

Edytowane przez zetorson
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety nie posiadam Nvidia Shield TV  PRO i Box Play który tez podobno jest dobry, ale to już zostawiam innym forumowiczom do analizy. Ja się podzieliłem wrażeniami tylko z tym sprzętem co miałem okazje przetestować nie uwzględniając ile co kosztuje tylko jak co działa, reszta to już wybór indywidualny kto jaki chce sprzęcik i ile jest wstanie za to zapłacić😉

Jak kanały sportowe zostały podniesione do 50 klatek to widać lekkie przycinanie obrazu napewno to nie jest płynny obraz i Android tv w Xiaomi i Philipsie z Androidem sobie z tym nie radzi, może posiadasz telewizor z lepszym procesorem i dlatego nie masz takiego problemu wtedy obraz może być płynny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, zetorson napisał:

Mi BOX to zabytkowy muł, który już w dniu premiery zajmował oststnie miejsca w rankingach wydajności, dawno powinien być wycofany 

Gdyby tak było to by dawno był wycofany. Mam MiBox S i Stick. Nie ma żadnych problemów i wszystko działa szybko. Zero przycinek i innych objawów dyskwalifikujących ten sprzęt.  Być może trafiłeś na wadliwy egzemplarz. 2 znajomych też ma MIBOX i zero problemów o których wspominasz. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To może Philips się nie popisał procesorem w telewizorze i dlatego tak to wyglada a nie inaczej. Ewidentne te dwa dwa sprzęty po zmianie na kanałach sportowych na 50 klatek sobie z tym nie radzą widać ze obraz nie jest płynny ale to moja tylko ocena. Teraz przyjemnie korzysta się ATV a jeżeli chodzi o tą super funkcje w Canal+ Online 4 ekranów jednocześnie to tylko na tym sprzęcie udało mi się to uruchomić bez problemu z płynnością poszczególnych kanałów.

5 minut temu, ircios napisał:

Gdyby tak było to by dawno był wycofany. Mam MiBox S i Stick. Nie ma żadnych problemów i wszystko działa szybko. Zero przycinek i innych objawów dyskwalifikujących ten sprzęt.  Być może trafiłeś na wadliwy egzemplarz. 2 znajomych też ma MIBOX i zero problemów o których wspominasz. 

 

Dokładnie jeżeli chodzi o system to chodzi wszystko płynie i jest to dobry sprzęt w tej półce cenowej

Edytowane przez stanley840
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, ircios napisał:

Gdyby tak było to by dawno był wycofany. Mam MiBox S i Stick. Nie ma żadnych problemów i wszystko działa szybko. Zero przycinek i innych objawów dyskwalifikujących ten sprzęt.  Być może trafiłeś na wadliwy egzemplarz. 2 znajomych też ma MIBOX i zero problemów o których wspominasz. 

 

Widocznie różnie interpretujemy pojęcie "szybko". Użytkując na co dzień TV SONY z Android TV oraz Nvidię Shield TV, po przejściu na Mi BOXa, cisną mi się jak najgorsze słowa i jestem bardzo daleki od uznania go za pracującego "szybko". Miałem 2 egzemplarze Mi Boxa S i oba działały tak samo. 

Edytowane przez zetorson
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, watchman napisał:

Działa Wam Live TV? U mnie na tv, boxie i telefonie komunikat "Materiał wideo o tej tematyce nie jest teraz dostępny".

 

Update: Sygnał powrócił. Można usunąć post.

Ja mam to samo. Chciałem oglądać żużel i kicha... 🤬 Na Android TV jest napis "Materiał wideo o tej tematyce nie jest teraz dostępny", na telefonie "Przepraszamy, niestety nie znaleźliśmy żądanych treści"...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Forest napisał:

Skorzystam z tego wątku i od razu zapytam. Jaką macie jakość obrazu C+ Online na swoich Android TV (Android Boxach)? Mam Fergusona FBOX ATV i jakość to max SD 1024x576, czyli dosyć słabo :/ 

Poczytaj o Widevine DRM

musisz mieć L1 aby urządzenie odtwarzało materiał w HD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Forest napisał:

Skorzystam z tego wątku i od razu zapytam. Jaką macie jakość obrazu C+ Online na swoich Android TV (Android Boxach)? Mam Fergusona FBOX ATV i jakość to max SD 1024x576, czyli dosyć słabo :/ 

U mnie:  1080p , 1920×1080 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...