Skocz do zawartości

CANAL+ online - oferta dla abonentów platformy CANAL+


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

6 godzin temu, tyrla napisał:

W sensie że nie musisz nic płacić poza tym :)

Tak ale za co oglądasz płacisz.W Play TVBox jeżeli masz ab.tel płacisz 10 w tym masz pakiet podstawowy.Ja mam 4 pakiety za 35 zł w tym Eleven1 4K.Jak dokąt działa sprawni.Jest poza tym świtnym multiroomem na drugim TV dodatkowo do Amazona, NF czy My Canal+i innych(Tidal Video).

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość PawelU1981
8 godzin temu, gebi napisał:

@PawelU1981 co zrobiłeś, że działa na TV. U mnie od 2 tyg. nie działa. 

Odpaliłem przeglądarkę i idzie. Sam bylem zaskoczony, ze tak dobrze to wyglada.

 

Jedyny minus, ze czasem laduje kanal na zywo i cofa do programu np. z 10.00 i trzeba wybrac opcje na zywo zeby wczytal sie aktualny program live. Ale to pikus w porownaniu z zacinaniem sie kanalow na boksie Canal+.

Edytowane przez PawelU1981
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mogę polecić xaomi mi box S, mam od dwóch lat, i żadnych problemów. Android 9. 0, ma najpopularniejsze aplikacje i otrzymuje najnowsze aktualizacje. 
To pudełko m problemy z HDR, co dla mnie bardzo obniża jego funkcjonalność. Aplikacja YT nie wspiera HDR, a w Prime Video trzeba włączyć ręcznie, co jest uciążliwe.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Pawop napisał:

To pudełko m problemy z HDR, co dla mnie bardzo obniża jego funkcjonalność. Aplikacja YT nie wspiera HDR, a w Prime Video trzeba włączyć ręcznie, co jest uciążliwe.

Raczej wina aplikacji tam zainstalowanych. Nie urządzenia. 

Jakieś problemy z Netflix 4k?

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Pawop napisał:

To pudełko m problemy z HDR, co dla mnie bardzo obniża jego funkcjonalność. Aplikacja YT nie wspiera HDR, a w Prime Video trzeba włączyć ręcznie, co jest dla 

Dla mnie funkcjonalność w takim razie to zupełnie co innego ? oznacza przede wszystkim dostępność najważniejszych i najpopularniejszych aplikacji, jego bezawaryjność i prostotę użytkowania. I np to, że stanowi doskonałą alternatywę dla starszych odbiorników TV, które nie ma mają smart tv, ani rozbudowanych funkcji obrazu. 

 

Inaczej mówiąc : po co mi hdr w boxie od canal + jeśli muszę co rusz tłumaczyć supportowi C+, że przycina obraz na kanałach live tv. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@pawelo1968 Taa, tylko masz tam aplikacje tabletowe do obsługi airmouse i Netflix chodzi w 480p... ;).

Natomiast co do HDR na YT, to wymaga odpowiedniego kodeka i nawet 3x droższy Shield go nie wspiera.

Nie ma lepszego boxa na Androidzie niż Mi Box jeśli chodzi o relację jakość/cena na ten moment.

Edytowane przez bgmnt
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie oglądam na telefonie z androidem na TNT "Pulp Fiction" i tak jak do tej pory byłem dość powściągliwy w krytyce usługi jako takiej, tak teraz widząc, że tnie niesamowicie i nie da się oglądać - jestem coraz bardziej zdegustowany. Mam wrażenie, że kwestia przycinania, zamiast zostać rozwiązana, jest coraz poważniejszym problemem. Oczywiście z boxa będę korzystał, choćby dla Netflixa, ale jeśli temat kanałów live nie zostanie załatwiony, to o jakimkolwiek zakupie płatnych pakietów z oferty C+ przez internet nie może być mowy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawdopodobnie dołączą Novelas+.

Zobaczymy, czy przy okazji do usługi C+ OTT dołączą też inne kanały.

Może dogadają się w tym roku w sprawie tych czy innych licencji..negocjujac nowe warunki z nadawcami.

Edytowane przez lukimann
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, kingofsouth napisał:

Mamy Eurosport w abonamencie PC+ do tego w NC+GO , w aplikacji Canal+ tez powinien być dostępny.
 


 

Tak raczej powinno być, ale dla nich w Eurosporcie, to wołanie o kolejne pieniądze.

 

2 godziny temu, tyrla napisał:

Dzisiaj 3 dodatkowe mecze Ligue 1:

18:55 Lorient - Monaco

20:55 Olympique Lyon - Lens

20:55 Lille - Angers

Dla mnie ta wiadomość po odczytaniu to wspomnienia.

Tu byłem, tu byłem....przez Monaco tylko przejeżdżałem. ?

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, jackpol napisał:

Czy  ma  ktoś z Was plik apk na android tv lub jest w stanie zgrać ze swojego urządzenia? . Byłbym wdzięczny za podesłanie w wiadomości prywatnej .

Niestety u mnie nie ma takiej możliwości.

 

Ja mam natomiast pytanie odnośnie pudełka. Czy włączone VPN może przyczyniać się do uporczywego przycinania programów nadawanych "na żywo"? Wiem, że firma, z której korzystam, nie powoduje, że zacina mi się streaming na komputerze i czy mimo to, w CANAL+BOX'ie może być inaczej?

Edytowane przez mastano
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...