Skocz do zawartości

CANAL+ online - oferta dla abonentów platformy CANAL+


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Na iPhone nadal lipa, na Android TV wczoraj nie udało mi się zalogować. Na Tizena aplikacji nie ma....

 

Tymczasem na Huawei Mate 30 Pro zainstalowałem z APK Pure i chodzi ? (raz tylko pojawił się błąd o braku usług Google, których to urządzenie nie posiada).

 

Te 30 dni za darmo, to po prostu otwarte testy. Prawdziwy start zacznie się w momencie wypuszczenia boxa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, regedit32 napisał:

Na iPhone nadal lipa, na Android TV wczoraj nie udało mi się zalogować. Na Tizena aplikacji nie ma....

 

na iPhone/ipadzie (na Apple TV nie chciało mi się kombonowąć) można się zalogować danymi do francuskiego mycanal+, niestety dalej nie ma się dostępu do polskich treści... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, tyrla napisał:

Ja poczekam, aż zacznę grać wszystkie ligi + F1 i wtedy zrobię miesiąc za darmo :)

A skąd pewność, że będzie jeszcze wtedy promocja na darmowy miesiąc? W każdej chwili mogą powiedzieć, że już nie ma miesiąca gratis. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Krzysiek11:)
2 godziny temu, jan.kijowski napisał:

Czy ktoś z Was używa może Jetstream 4K / Engel EN1015K https://androidpctv.com/review-jetstream-4k-opinion/ do OTT Canal+ ??  Bo jednak zamiast czekać (pewnie do 2021 ;) )na hardware od Cyfry kupiłbym to ustrojstwo ze względu na niezłe oceny i opinie na innych forach.

Ten box ma parametry niemal identyczne jak MiBOX S od Xiaomi, a tu aplikacja śmiga wyśmienicie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Krzysiek11:)

Wiemy. Abonenci pakietu Film nie obejrzą sportu, a pakietu Sport nie obejrzą tam filmów

 

Teraz, wojtmen napisał:

Czy miesiąc za darmo dotyczy wszystkich pakietów? Czy trzeba wybrać jeden? 

Możesz wybrać wszystkie na bezpłatny miesiąc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co z tym "keczapem" na 14 dni? Miał być a ja na przeglądarce mam 8h. Działa to komuś?

"Backward EPG - skorzystaj z możliwości odtworzenia materiału, który był emitowany do 14 dni wstecz! Funkcja ta dostępna jest na wybranych kanałach. Materiały z poprzednich 8 godzin zobaczysz po prawej stronie odtwarzacza. Wcześniej emitowane tytuły  są dostępne w kolekcjach."

 

Na których kanałach jest te 8h, a na których nie ma w ogóle tej funkcjonalności?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

49 minut temu, NobelM napisał:

"Backward EPG - skorzystaj z możliwości odtworzenia materiału, który był emitowany do 14 dni wstecz! Funkcja ta dostępna jest na wybranych kanałach. Materiały z poprzednich 8 godzin zobaczysz po prawej stronie odtwarzacza. Wcześniej emitowane tytuły  są dostępne w kolekcjach."

Na których kanałach jest te 8h, a na których w ogóle nie ma w ogóle tej funkcjonalności?

 

W artykule na temat usługi w portalu z siecią pająka jest informacja, że 8h jest przy odtwarzaniu danego kanału na żywo. Jak chcemy do 14 dni wstecz to trzeba wejść przez zakładkę kolekcja.

Powiedzmy, że każdy program po tych 8h trafia do VOD. Logiczne zwłaszcza, że wiele programów to powtórki. Wystarczy wrzucić raz na serwer a nie kilka.

Edytowane przez Anita Kaźmierska
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...